Dobrý podvečer, dnes je úterý 20.8.2019
svátek slaví Bernard,
zítra Johana
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

V minulém čosle PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku jste mohli poprvé soutěžit o vstupenky na olomouckou Floru. Věděli jsme, že o lístky na tuto jedinečnou mezinárodní květinovou výstavu a zahradnický veletrh bude velký zájem, ale takové množství e-mailů, telefonátů a zpráv jsme opravdu nečekali! Přestože bychom rádi potěšili všechny naše čtenáře a vzali je v termínu 15.–18. srpna 2019 na tento květinový veletrh, udělat radost můžeme tento týden jen sedmi z vás.

Výherní název hlavní expozice pro letošní rok, skrývající se pod odpovědí c) Česká krajina, správně zodpověděli a vyhrávají:
Milan Palička z Prostějova, Lucie Tichá z Kostelce na Hané, Věra Šťastná z Konice, Miloslava Gagalusová z Prostějova, Drahomír Dudek z Mostkovic, Jakub Zemánek z Bedihoště, Jana Vláčilová z Plumlova.
Vy ostatní nezoufejte! Od dnešního dne můžete soutěžit o dalších sedm vstupenek! A pokud chcete svoji šanci na výhru zvýšit, navštivte naše facebookové stránky, kde probíhá soutěž o další vstupenky!

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA PRO 2. KOLO ZNÍ:
JAKÉ MNOŽSTVÍ LIDÍ NAVŠTÍVILO JARNÍ FLORU OLOMOUC (25.–28. dubna 2019)?
a) přes 15 tisíc návštěvníků
b) přes 65 tisíc návštěvníků
c) přes 95 tisíc návštěvníků

Správnou odpověď naleznete na oficiálních stránkách Flory Olomouc 2019...

Své odpovědi zasílejte prostřednictvím e-mailové adresy Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. s heslem „FLORA“. Zavolat svoji odpověď nám můžete také na známé telefonní číslo 582 333 433 či zaslat SMS zprávou na telefonní číslo 608 960 042, případně přijďte osobně do redakce na ulici Vápenice 19. Na odpovědi čekáme v redakci do pátku 9. srpna do 12:00 hodin. Výherci budou zveřejněni v následujícím vydání Večerníku společně s třetí závěrečnou soutěžní otázkou.

Total Comments

  • Nezamyslice
  • Sportovní hry
  • Basic
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK JSTE V LETNÍM OBDOBÍ SPOKOJENI S RESTAURAČNÍMI SLUŽBAMI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Total Comments

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Total Comments

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Total Comments

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...

Total Comments