Dobré ráno, dnes je pondělí 16.12.2019
svátek slaví Albína,
zítra Daniel
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

V minulém čosle PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku jste mohli poprvé soutěžit o vstupenky na olomouckou Floru. Věděli jsme, že o lístky na tuto jedinečnou mezinárodní květinovou výstavu a zahradnický veletrh bude velký zájem, ale takové množství e-mailů, telefonátů a zpráv jsme opravdu nečekali! Přestože bychom rádi potěšili všechny naše čtenáře a vzali je v termínu 15.–18. srpna 2019 na tento květinový veletrh, udělat radost můžeme tento týden jen sedmi z vás.

Výherní název hlavní expozice pro letošní rok, skrývající se pod odpovědí c) Česká krajina, správně zodpověděli a vyhrávají:
Milan Palička z Prostějova, Lucie Tichá z Kostelce na Hané, Věra Šťastná z Konice, Miloslava Gagalusová z Prostějova, Drahomír Dudek z Mostkovic, Jakub Zemánek z Bedihoště, Jana Vláčilová z Plumlova.
Vy ostatní nezoufejte! Od dnešního dne můžete soutěžit o dalších sedm vstupenek! A pokud chcete svoji šanci na výhru zvýšit, navštivte naše facebookové stránky, kde probíhá soutěž o další vstupenky!

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA PRO 2. KOLO ZNÍ:
JAKÉ MNOŽSTVÍ LIDÍ NAVŠTÍVILO JARNÍ FLORU OLOMOUC (25.–28. dubna 2019)?
a) přes 15 tisíc návštěvníků
b) přes 65 tisíc návštěvníků
c) přes 95 tisíc návštěvníků

Správnou odpověď naleznete na oficiálních stránkách Flory Olomouc 2019...

Své odpovědi zasílejte prostřednictvím e-mailové adresy Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. s heslem „FLORA“. Zavolat svoji odpověď nám můžete také na známé telefonní číslo 582 333 433 či zaslat SMS zprávou na telefonní číslo 608 960 042, případně přijďte osobně do redakce na ulici Vápenice 19. Na odpovědi čekáme v redakci do pátku 9. srpna do 12:00 hodin. Výherci budou zveřejněni v následujícím vydání Večerníku společně s třetí závěrečnou soutěžní otázkou.

Total Comments

  • Soledo
  • Lázně Slatinice
  • Zima PV
  • Kendrion
  • Praktik
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VNÍMÁTE DÍVKY, KTERÉ SI NECHÁVAJÍ PLATIT OD MUŽŮ ZA "OTROCTVÍ"?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Máme rozpočet i vyhlášky.

Důležité úterní jednání prostějovského zastupitelstva se nijak neprodlužovalo. Komunální politici celkem racionálně projednali a schválili nejdůležitější dokument města. Na světě je tak nejen rozpočet města Prostějov na rok 2020, ale i nové vyhlášky o hazardu, odpadu či psech.

I tak se dá vydělávat!

Nová móda se rozšiřuje mezi prostějovskými dívkami, které hodlají využívat nejen své přirozené krásy, ale i tvrdé povahy. Jak jinak než přes internet si našly přivýdělek, který je hodně za hranou mravního chování, nicméně nese to. A tak mladé holky poroučí mužům a inkasují „lehce“ vydělané peníze...

Total Comments

Osobnost týdne

ONDŘEJ HAVELKA

49 havelkaFenomenální zpěvák, herec a tanečník se ve čtvrtek představil se svým Melody Makers prostějovským fanouškům na prknech divadla. A jak jinak než především swingovou hudbou z třicátých let.

Total Comments

Číslo týdne

 3 528

Výtěžek z prodeje vlastnoručně vyrobených pamlsků při nedávném Restaurant Day věnoval PROSTĚJOVSKÝ Večerník psímu útulku Voříšek v Čechách pod Kosířem. Odměnou byl ve čtvrtek veselý psí štěkot.

Total Comments

Výrok týdne

„JDU SI ZAKOUŘIT, TO SE NEDÁ POSLOUCHAT!“

První náměstek prostějovského primátora Jiří Pospíšil si od výtek opozice musel dát během zastupitelstva nejednu „rauchpauzu“

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments