Dobré ráno, dnes je středa 11.12.2019
svátek slaví Dana,
zítra Simona
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

V Plumlově nás čeká další ročník pohádkového lesa, který si pro vás tradičně připravuje Spolek Plumlovských nadšenců. I tentokrát si kromě spousty masek a soutěží přichystali velmi bohatý doprovodný program včetně projížďky na koních, lesního baru nebo nafukovacích atrakcí. To si určitě užijete! Tak zavítejte i vy do kempu Žralok a přesvědčte se o tom...


Spolek Plumlovských nadšenců si i letos připravil v kempu Žralok tradiční pohádkový les s bohatým doplňkovým programem pro děti i dospělé. Na zhruba půldruhém kilometru dlouhé trase na vás budou čekat pohádky a soutěže pro děti. Akce bude zahájena ve 13:30 hodin, načež budete do pohádkového lesa moci hned vejít. Vstup do něj bude uzavřen v 17:00 hodin. Poté se od 17:30 hodin bude konat rej zvířátek a od 18:30 hodin ukázky zásahu hasičů. Ve dvacet hodin akce skončí. „Těšit se ovšem můžete i na bohatý doprovodný program. Přichystáme pohádkový fotokoutek, projížďky na koních, ukázky králičího hopu, výstavu hasičské techniky, kreslení křídami, malování na obličej, pohádkovou tombolu, lesní bar, tematickou dílnu pro děti, nafukovací a skákací atrakce, soutěže, tanečky a spoustu sladkých odměn,“ komentoval Marek Otruba ze Spolku Plumlovských nadšenců.
Vstupné je dobrovolné, pro vstup do lesa činí pro děti startovné 30 korun. Celým programem od začátku až do konce bude provázet hudební skupina Marbo. Ochuzeni nebudete ani o skvělé občerstvení! K mání bude rozsáhlý stánkový prodej, dobroty na roštu i z udírny. Jak tedy vidno, užijí si děti i dospělí.


KDY: SOBOTA 17. SRPNA, 13:30 HODIN
KDE: KEMP ŽRALOK, PLUMLOV


Total Comments

 • Box
 • Konstrukta
 • Zima PV
 • Kendrion
 • Praktik
 • Hopi
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VNÍMÁTE DÍVKY, KTERÉ SI NECHÁVAJÍ PLATIT OD MUŽŮ ZA "OTROCTVÍ"?

P3_restaurace_lazne
Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Máme rozpočet i vyhlášky.

Důležité úterní jednání prostějovského zastupitelstva se nijak neprodlužovalo. Komunální politici celkem racionálně projednali a schválili nejdůležitější dokument města. Na světě je tak nejen rozpočet města Prostějov na rok 2020, ale i nové vyhlášky o hazardu, odpadu či psech.

I tak se dá vydělávat!

Nová móda se rozšiřuje mezi prostějovskými dívkami, které hodlají využívat nejen své přirozené krásy, ale i tvrdé povahy. Jak jinak než přes internet si našly přivýdělek, který je hodně za hranou mravního chování, nicméně nese to. A tak mladé holky poroučí mužům a inkasují „lehce“ vydělané peníze...

Total Comments

Osobnost týdne

ONDŘEJ HAVELKA

49 havelkaFenomenální zpěvák, herec a tanečník se ve čtvrtek představil se svým Melody Makers prostějovským fanouškům na prknech divadla. A jak jinak než především swingovou hudbou z třicátých let.

Total Comments

Číslo týdne

 3 528

Výtěžek z prodeje vlastnoručně vyrobených pamlsků při nedávném Restaurant Day věnoval PROSTĚJOVSKÝ Večerník psímu útulku Voříšek v Čechách pod Kosířem. Odměnou byl ve čtvrtek veselý psí štěkot.

Total Comments

Výrok týdne

„JDU SI ZAKOUŘIT, TO SE NEDÁ POSLOUCHAT!“

První náměstek prostějovského primátora Jiří Pospíšil si od výtek opozice musel dát během zastupitelstva nejednu „rauchpauzu“

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments