Dobré dopoledne, dnes je pondělí 6.7.2020
svátek slaví Státní svátek,
zítra Bohuslava
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

V Plumlově nás čeká další ročník pohádkového lesa, který si pro vás tradičně připravuje Spolek Plumlovských nadšenců. I tentokrát si kromě spousty masek a soutěží přichystali velmi bohatý doprovodný program včetně projížďky na koních, lesního baru nebo nafukovacích atrakcí. To si určitě užijete! Tak zavítejte i vy do kempu Žralok a přesvědčte se o tom...


Spolek Plumlovských nadšenců si i letos připravil v kempu Žralok tradiční pohádkový les s bohatým doplňkovým programem pro děti i dospělé. Na zhruba půldruhém kilometru dlouhé trase na vás budou čekat pohádky a soutěže pro děti. Akce bude zahájena ve 13:30 hodin, načež budete do pohádkového lesa moci hned vejít. Vstup do něj bude uzavřen v 17:00 hodin. Poté se od 17:30 hodin bude konat rej zvířátek a od 18:30 hodin ukázky zásahu hasičů. Ve dvacet hodin akce skončí. „Těšit se ovšem můžete i na bohatý doprovodný program. Přichystáme pohádkový fotokoutek, projížďky na koních, ukázky králičího hopu, výstavu hasičské techniky, kreslení křídami, malování na obličej, pohádkovou tombolu, lesní bar, tematickou dílnu pro děti, nafukovací a skákací atrakce, soutěže, tanečky a spoustu sladkých odměn,“ komentoval Marek Otruba ze Spolku Plumlovských nadšenců.
Vstupné je dobrovolné, pro vstup do lesa činí pro děti startovné 30 korun. Celým programem od začátku až do konce bude provázet hudební skupina Marbo. Ochuzeni nebudete ani o skvělé občerstvení! K mání bude rozsáhlý stánkový prodej, dobroty na roštu i z udírny. Jak tedy vidno, užijí si děti i dospělí.


KDY: SOBOTA 17. SRPNA, 13:30 HODIN
KDE: KEMP ŽRALOK, PLUMLOV


Total Comments

  • Rock memory of
  • Elite
  • Vestour
  • KSČM
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Půjdete v tomto týdnu do Prostějova na tenis?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Dražší, ale ekologičtější.

Vedení prostějovského magistrátu se rozhodlo při ničení plevele v různých lokalitách města upřednostnit spaření zeleně technologií téměř vařící vody nebo páry. Upozaděny jsou tak chemické přípravky, především tolik kritizovaný Roundup. Má to ale jeden háček, ekologické ničení plevele bude mnohem dražší.

Vydržel jen rok.

Když byl 1. června loňského roku po vítězství ve výběrovém řízení jmenován po Janu Páleníkovi ředitelem Národního domu v Prostějově, měl s tímto zařízením velkolepé plány. Jiří Hloch však ve funkci vydržel jen něco málo přes jeden rok. Minulý týden byl městem odvolán z několika důvodů.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Vladimír Franz

Hudební skladatel, výtvarník a vysokoškolský profesor nadchl v kostele Povýšení svatého Kříže varhanním koncertem. Prostějované si pak ve Zlaté bráně mohli prohlédnout také jeho výstavu obrazů.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

61


Přesně tolik dní bude uzavřena jedna z nejfrekventovanějších komunikací v Prostějově. Už tuto středu bude zahájena rekonstrukce povrchu vozovky na Vápenici, která potrvá až do konce prázdnin.

8 000 000

 

Total Comments

Výrok týdne

„ŽENY MAJÍ ŠITÍ V GENECH! ŠKODA ŽE SE MU VÍCE NEVĚNUJÍ...“

Jana Komárková navrhuje pro Ptenské dětské divadlo nádherné kostýmy a v exkluzivním rozhovoru pro Večerník (čtěte na straně 10) vyzývá své pohlaví k větší aktivitě s jehlou a nití.

Total Comments

-