Dobrý večer, dnes je neděle 19.1.2020
svátek slaví Doubravka,
zítra Ilona
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

V Plumlově nás čeká další ročník pohádkového lesa, který si pro vás tradičně připravuje Spolek Plumlovských nadšenců. I tentokrát si kromě spousty masek a soutěží přichystali velmi bohatý doprovodný program včetně projížďky na koních, lesního baru nebo nafukovacích atrakcí. To si určitě užijete! Tak zavítejte i vy do kempu Žralok a přesvědčte se o tom...


Spolek Plumlovských nadšenců si i letos připravil v kempu Žralok tradiční pohádkový les s bohatým doplňkovým programem pro děti i dospělé. Na zhruba půldruhém kilometru dlouhé trase na vás budou čekat pohádky a soutěže pro děti. Akce bude zahájena ve 13:30 hodin, načež budete do pohádkového lesa moci hned vejít. Vstup do něj bude uzavřen v 17:00 hodin. Poté se od 17:30 hodin bude konat rej zvířátek a od 18:30 hodin ukázky zásahu hasičů. Ve dvacet hodin akce skončí. „Těšit se ovšem můžete i na bohatý doprovodný program. Přichystáme pohádkový fotokoutek, projížďky na koních, ukázky králičího hopu, výstavu hasičské techniky, kreslení křídami, malování na obličej, pohádkovou tombolu, lesní bar, tematickou dílnu pro děti, nafukovací a skákací atrakce, soutěže, tanečky a spoustu sladkých odměn,“ komentoval Marek Otruba ze Spolku Plumlovských nadšenců.
Vstupné je dobrovolné, pro vstup do lesa činí pro děti startovné 30 korun. Celým programem od začátku až do konce bude provázet hudební skupina Marbo. Ochuzeni nebudete ani o skvělé občerstvení! K mání bude rozsáhlý stánkový prodej, dobroty na roštu i z udírny. Jak tedy vidno, užijí si děti i dospělí.


KDY: SOBOTA 17. SRPNA, 13:30 HODIN
KDE: KEMP ŽRALOK, PLUMLOV


Total Comments

  • Lesy Pv
  • Národní dům
  • Pomahame tancem
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

Kdyby se o víkendu konaly komunální volby, komu byste dali svůj hlas?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Něco teplého do žaludku.

Rozlévání polévek v režii náměstkyně prostějovského primátora Milady Sokolové minulý týden opět po roce začalo. Bezdomovci u místního nádraží se na tuto tradiční charitativní akci viditelně těšili a odpovídala tomu jejich účast. Konečně dostali zase něco teplého do žaludku.

Kdo všechno jezdí po dálnici.

Tři v jednom, tak by se dala charakterizovat běžná policejní kontrola řidiče, který uháněl po dálnici směrem k Prostějovu. Na skle neměl dálniční známku a vozidlo nemělo platnou technickou prohlídku. Ale co je úplně nejhorší, řidič byl pod vlivem extáze a marihuany…

Kdo všechno jezdí po dálnici. Tři v jednom, tak by se dala charakterizovat běžná policejní kontrola řidiče, který uháněl po dálnici směrem k Prostějovu. Na skle neměl dálniční známku a vozidlo nemělo platnou technickou prohlídku. Ale co je úplně nejhorší, řidič byl pod vlivem extáze a marihuany…

Total Comments

Osobnost týdne

ANDREJ BABIŠ
02 babisPremiér České republiky a šéf nejsilnější politické strany ANO 2011 navštívil během své inspekční cesty po Olomouckém kraji také Prostějov. A nechal se slyšet, že naše město si ostatní mohou brát za vzor.

Total Comments

Číslo týdne

832

Smutný rekord ohlásila prostějovská nemocnice. Ve zdejší porodnici se totiž v roce 2019 narodilo právě jen něco přes osm stovek dětí, což je nejméně za posledních třináct let! Vymřeme snad?

Total Comments

Výrok týdne

„JÁ BYCH TENTO VÝROK OZNAČIL ZA NEHORÁZNOST“

Tiskový mluvčí Petry Kvitové Karel Tejkal takto okomentoval slova Radima Žondry, že si tenistka způsobila zranění sama…

Total Comments