Dobré ráno, dnes je čtvrtek 23.1.2020
svátek slaví Zdeněk,
zítra Milena
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTOGALERIE: Spoustu pohádek a hudby si užily děti v Němčicích nad Hanou. Uplynulý pátek večer za nimi do kina Oko zavítala pohádková show z dílny společnosti Venasis. A bylo se na co dívat, světelné efekty doprovázela hudba ze všech představitelných pohádek, většinou modernějšího ražení.

To ale nebylo vše. Děvčátko, jedna z hrdinek příběhu, se samo v pohádkách ocitalo. Mohlo si tak zakouzlit s Brumbálem či Harry Potterem. „Je to moc dobré, v pohodě akce. Jsme tu u babičky, tady jsme se ocitly úplně náhodou. Vůbec nelitujeme,“ uvedla Kateřina Kašíková, která dorazila s malou holčičkou poté, co na pódiu proběhlo několik kouzelnických triků. I podle reakce na ně bylo vidět, že se zhruba čtyřem desítkám diváků show líbí. Potlesk a nadšení dětí nebraly konce. Program navíc oživili také Olaf či Spiderman.
V Němčicích nad Hanou však kulturní zážitky pro děti během tohoto léta pátkem neskončily. Už za dva týdny se totiž mohou těšit na promítání, dokonce venku. Připraven pro ně bude rodinný film Jak vycvičit draka 3. Nejen děti, ale také jejich rodiče pak čeká ještě v poslední den akce v nedalekých Nezamyslicích Mikroregion Němčicko se baví.


Total Comments

  • Lesy Pv
  • Národní dům
  • Nemocnice Agel
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U ANDĚLA V TYLOVĚ ULICI?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

K charitě se přidávají další.

Rovněž během uplynulého týdne pokračovala před místním nádražím v Prostějově charitativní akce v podobě rozlévání polévek bezdomovcům. Je potěšitelné, že k Miladě Sokolové s přidávají i majitelé občerstvení, kteří v sobotu lidem bez domova dovezli pochoutky s kebabem.

Smrt osobností.

 

Prostějovskou společnost zasáhly v posledních dnech hned dvě nešťastné zprávy. Zemřela dlouholetá prostějovská komunální politička, členka ČSSD a ředitelka Domova pro seniory v Jesenci Zuzana Bratterová, zesnul rovněž bývalý ředitel Obchodní akademie v Prostějově Pavel Sekanina. Čest jejich památce!

Total Comments

Osobnost týdne

TEREZA DOČKALOVÁ
03 dockalova
Držitelka dvou Cen Thálie byla hlavní postavou ve hře Nora, kterou minulé úterý přijelo do Prostějova představit pražské Divadlo pod Palmovkou.

Total Comments

Číslo týdne

1 801 797

Bravo! Téměř dva miliony korun přinesla letošní tříkrálová sbírka z celého Prostějovska, čímž byl zase o něco více překonán loňský rekord. Konická charita získala 579 028 korun, prostějovská 1 222 769 korun.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SE PROBUDILA, TAK KOLEM MĚ BYLY PLAMENY…“

Desetiletá Laura Čurejová vzpomíná na oheň, který pohltil celý dům její rodiny ve Vrbátkách a ona sama se ocitla v Dětském domově v Prostějově...

Total Comments