Dobré odpoledne, dnes je sobota 24.8.2019
svátek slaví Bartoloměj,
zítra Radim
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTOGALERIE: Spoustu pohádek a hudby si užily děti v Němčicích nad Hanou. Uplynulý pátek večer za nimi do kina Oko zavítala pohádková show z dílny společnosti Venasis. A bylo se na co dívat, světelné efekty doprovázela hudba ze všech představitelných pohádek, většinou modernějšího ražení.

To ale nebylo vše. Děvčátko, jedna z hrdinek příběhu, se samo v pohádkách ocitalo. Mohlo si tak zakouzlit s Brumbálem či Harry Potterem. „Je to moc dobré, v pohodě akce. Jsme tu u babičky, tady jsme se ocitly úplně náhodou. Vůbec nelitujeme,“ uvedla Kateřina Kašíková, která dorazila s malou holčičkou poté, co na pódiu proběhlo několik kouzelnických triků. I podle reakce na ně bylo vidět, že se zhruba čtyřem desítkám diváků show líbí. Potlesk a nadšení dětí nebraly konce. Program navíc oživili také Olaf či Spiderman.
V Němčicích nad Hanou však kulturní zážitky pro děti během tohoto léta pátkem neskončily. Už za dva týdny se totiž mohou těšit na promítání, dokonce venku. Připraven pro ně bude rodinný film Jak vycvičit draka 3. Nejen děti, ale také jejich rodiče pak čeká ještě v poslední den akce v nedalekých Nezamyslicích Mikroregion Němčicko se baví.


Total Comments

  • Memoriál Otmara Malečka
  • Nezamyslice
  • Sportovní hry
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK JSTE V LETNÍM OBDOBÍ SPOKOJENI S RESTAURAČNÍMI SLUŽBAMI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Total Comments

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Total Comments

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Total Comments

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...

Total Comments