Dobré odpoledne, dnes je sobota 29.2.2020
svátek slaví Horymír,
zítra Bedřich
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Další ročník populární Smržické šlapky připravili organizátoři ze smržického Klubu českých turistů na tuto sobotu. A pokud se počasí lidově řečeno vyvrbí, opět se očekává nápor stovek cyklistů, pro které jsou připraveny různé trasy.

Start Smržické šlapky je 7. září od 7.00 do 10.00 ve sportovním areálu. A na letošním 21. ročníku bude opět velký výběr tras. „Pro začínající cyklisty jsme připravili trasu 11 kilometrů po okolních cyklostezkách. Trasy pro horská kola 27, 46 a 52 kilometrů jsou zcela nové a jsou docela náročné. Silniční trasy zůstaly stejné jako loni v délce 18, 38, 63 a 98 kilometrů a jsou směrovány na jihovýchod od Smržic. Jediná, která jde na sever, je ta nejdelší, je dlouhá 176 kilometrů s otočkou na vrcholu Pradědu. Na této trase budeme účastníkům opět měřit čas, a aby to bylo spravedlivé, vítězný pohár bude připraven jak pro nejrychlejšího cyklistu, tak pro nejrychlejší cyklistku,“ informoval Večerník Zdeněk Balcařík, předseda Klubu českých turistů ve Smržicích. Takže, nejen děvčata, neváhejte a vyrazte se podívat na nejvyšší horu Moravy!
Popis všech tras najde každý na klubovém webu: www.kctsmrzice.cz. „V cíli dostane každý, kdo zvládne svoji trasu, hezký barevný diplom a reflexní pásku. Cena bude opět připravena také pro nejmladšího a nejstaršího účastníka. Připraveno bude také bohaté občerstvení. Zbývá tedy už jen doufat, že počasí vyjde líp než před rokem a Smržická šlapka letos nezmokne,“ přeje si známý nadšenec.

Total Comments

  • Doka izol
  • Ples Jevíčko
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V ZAHRANIČNÍCH RESTAURACÍCH?

P3_mnamky
2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Domy po cikánech zmizí.

Až tři miliony korun hodlají v Hradčanech-Kobeřicích investovat do demolice ohyzdných nemovitostí, které v obci zůstaly po vystěhování nepřizpůsobivých občanů a jsou zcela neobyvatelné. Po zbourání domů hodlají místní zastupitelé na uvolněném místě vybudovat okrasný park.

Radary zpět do akce!

V tichosti a režimu přísného utajení upekli prostějovští radní plán, dle něhož se v co nejzazší době má na silnicích opět měřit formou tzv. ptačích budek Ty jsou přitom již dobrých devět roků mimo provoz a v posledních letech se mluvilo o jejich zcela odlišném využití. A ejhle, bude se prý znovu fotit!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ VYKOUKAL
06 pawlovska

To jsou věci! Sportovní manažer Jestřábů se uplynulou sobotu vrátil po osmi sezónách na led a ve věku, kdy brzy oslaví 49. narozeniny, se stal nejstarším hráčem historie, který oblékl dres Prostějova v soutěžním utkání.

Total Comments

Číslo týdne

104

Úctyhodných sto čtyř roků se takřka dožila Josefa Schlesingerová, která byla nejstarší občankou města Prostějova. Minulé úterý bohužel její srdce dotlouklo.

Total Comments

Výrok týdne

„DVA MĚSÍCE JEDL MIXOVANOU STRAVU“

U Okresního soudu v Prostějově vypovídala v případu Jiřího Otáhala alias „kanibala“ jeho exmilenka. A z některých slov šel mráz po zádech…

Total Comments