Dobré ráno, dnes je čtvrtek 19.9.2019
svátek slaví Zita,
zítra Oleg
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Další ročník populární Smržické šlapky připravili organizátoři ze smržického Klubu českých turistů na tuto sobotu. A pokud se počasí lidově řečeno vyvrbí, opět se očekává nápor stovek cyklistů, pro které jsou připraveny různé trasy.

Start Smržické šlapky je 7. září od 7.00 do 10.00 ve sportovním areálu. A na letošním 21. ročníku bude opět velký výběr tras. „Pro začínající cyklisty jsme připravili trasu 11 kilometrů po okolních cyklostezkách. Trasy pro horská kola 27, 46 a 52 kilometrů jsou zcela nové a jsou docela náročné. Silniční trasy zůstaly stejné jako loni v délce 18, 38, 63 a 98 kilometrů a jsou směrovány na jihovýchod od Smržic. Jediná, která jde na sever, je ta nejdelší, je dlouhá 176 kilometrů s otočkou na vrcholu Pradědu. Na této trase budeme účastníkům opět měřit čas, a aby to bylo spravedlivé, vítězný pohár bude připraven jak pro nejrychlejšího cyklistu, tak pro nejrychlejší cyklistku,“ informoval Večerník Zdeněk Balcařík, předseda Klubu českých turistů ve Smržicích. Takže, nejen děvčata, neváhejte a vyrazte se podívat na nejvyšší horu Moravy!
Popis všech tras najde každý na klubovém webu: www.kctsmrzice.cz. „V cíli dostane každý, kdo zvládne svoji trasu, hezký barevný diplom a reflexní pásku. Cena bude opět připravena také pro nejmladšího a nejstaršího účastníka. Připraveno bude také bohaté občerstvení. Zbývá tedy už jen doufat, že počasí vyjde líp než před rokem a Smržická šlapka letos nezmokne,“ přeje si známý nadšenec.

Total Comments

 • Bazárek
 • Bladenights
 • Šumnica
 • O pohár primátora
 • Basket
 • Floria Dušičky
 • Dny evropského dědictví
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

P3_aplaus
Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sláva se povedla.

Jen velice příznivé ohlasy sbíral po páteční akci u příležitosti 115. výročí založení prostějovského fotbalového klubu předseda současnéh 1.SK František Jura. Povedl se jak zápas legend, na který zavítaly více jak tři tisícovky příznivců, tak i slavnostní galavečer. A přijel i Karel Brückner s Ivo Viktorem!

Mizivý zájem.

 Hodně málo návštěvníků zavítalo v letošní letní sezóně do prostějovského aquaparku, ale také na vrahovické koupaliště. Ve vedení Domovní správy, která areály provozuje, tak panuje nespokojenost. Ostatně, není se co divit, když jde o druhý nejhorší ročník za čtrnáct let jexistence nových „Koupelek“...

Total Comments

Osobnost týdne

KATEŘINA DRÁBKOVÁ
36 drabkova
Rodačka z Určic během prázdnin ušla pěšky od hranic z Mexika přes Kalifornii, Oregon a Washington až do kanadského Vancouveru ohromných 1920 mil za 104 dní! Tomu se říká cestovatelská vášeň.

Total Comments

Číslo týdne

4000
Burza volného času má v Prostějově dlouholetou tradici. Akce se koná každoročně od roku 2004 a pravidelně ji navštíví spousta lidí. I letos tomu nebylo jinak. Na prezentaci kroužků a aktivit se přišlo podívat přes čtyři tisíce lidí.

Burza volného času má v Prostějově dlouholetou tradici. Akce se koná každoročně od roku 2004 a pravidelně ji navštíví spousta lidí. I letos tomu nebylo jinak. Na prezentaci kroužků a aktivit se přišlo podívat přes čtyři tisíce lidí.

Total Comments

Výrok týdne

„TO SI NEUMÍM PŘEDSTAVIT. ZUBY BY JÍ VYPADLY...“
Žena z Horního Štěpánova takto u prostějovského soudu odmítala tvrzení, že by její maminka pokousala manžela, neboť má zubní násadu.

Total Comments