Dobrý večer, dnes je pátek 25.9.2020
svátek slaví Zlata,
zítra Andrea
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 A máme tu další oblíbené Blade Nights. Pro ty, co nevědí, vysvětlíme, že jde o projížďku na kolečkových bruslích nebo koloběžkách večerním Prostějovem. Sraz bude tento pátek 20. září tradičně na dětském dopravním hřišti ve 20:00 hodin.
Už v polovině června jste mohli zajít na Blade Nights v rámci Prostějovského léta. Nyní si jej můžete zopakovat. Sraz je naplánován na tento pátek ve 20:00 hodin na dětském dopravním hřišti, sama jízda večerním Prostějovem na kolečkových bruslích a koloběžkách za doprovodu hudby a policejních vozů odstartuje ale až ve 20:30 hodin.


„Pojede se po normálních silnicích ve městě, takže jako první pojede policejní vůz, aby varoval řidiče, že se blíží kolona. Za ním se bude držet auto, které bude zajišťovat hudební doprovod,“ vysvětlil Jiří Novák z Dětského dopravního centra Prostějov. Kolonu nakonec uzavře sanitka přítomná na místě pro eventuální nehody.
Zhruba deset kilometrů dlouhá trasa povede prostějovskými ulicemi. S sebou si přitom nezapomeňte vzít kromě bruslí nebo koloběžky také chrániče, blikačky a světýlka. Přilba je povinná pro všechny účastníky. Akce se mohou zúčastnit osoby starší 12 let. „Sám bych ale spíš doporučil, aby rodiče s sebou brali děti až tak od patnácti let. Pro mladší to asi není úplně vhodné,“ dodal Novák. 

Total Comments

  • Hradišťan
  • Vinotéka Hruška
  • ČSSD
  • Interforst
  • Bellis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak byste řešili vzrůstající pandemii koronaviru?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Smích s klasikou.

Koronavir – nekoronaavir, prostějovská veřejnost chce žít! Není proto divu, že letní promítání na nádvoří zámku mělo značnou diváckou kulisu. A co dávali? No přece klasickou českou komedii Postřižiny! A organizátoři vsadili na dobrou kartu, když se rozhodli pro film nedávno zesnulého režiséra Menzla!

 

Lidová tvořivost před volbami.
Předvolební kampaně politických stran a hnutí nabírají na intenzitě a s tím také množství různých billboardů či plakátů v ulicích města. A stejně jako před každými volbami se tyto propagační záležitosti stávají terčem vandalů. Mnoha politikům tak přibyly vousy, vlasy, dokonce mají propíchnuté oči...

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Petr JANDA

Nestárnoucí rocker řádil uplynulou sobotu večer se svým Olympicem na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě. Jak? Jako zamlada!

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

47 722

Město Prostějov má v tuto chvíli přesně tolik obyvatel. Jejich počet rok od roku klesá a doby, kdy jsme se chlubili více než padesátitisícovým městem, jsou dávno pryč.

33

Total Comments

Výrok týdne

„ONI POTŘEBUJÍ MASY, KTERÉ BY DĚLALY BEZ REPTÁNÍ TO, CO CHTĚJÍ. TO JSME JIM KAZILI...“

Jednadevadesátiletý Ladislav „Bor“ Šín, který byl u znovuzaložení skautů v Konici v roce 1991, takto promluvil ke komunistům.

Total Comments

-