Příjemnou noc, dnes je pátek 18.10.2019
svátek slaví Lukáš,
zítra Michaela
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 A máme tu další oblíbené Blade Nights. Pro ty, co nevědí, vysvětlíme, že jde o projížďku na kolečkových bruslích nebo koloběžkách večerním Prostějovem. Sraz bude tento pátek 20. září tradičně na dětském dopravním hřišti ve 20:00 hodin.
Už v polovině června jste mohli zajít na Blade Nights v rámci Prostějovského léta. Nyní si jej můžete zopakovat. Sraz je naplánován na tento pátek ve 20:00 hodin na dětském dopravním hřišti, sama jízda večerním Prostějovem na kolečkových bruslích a koloběžkách za doprovodu hudby a policejních vozů odstartuje ale až ve 20:30 hodin.


„Pojede se po normálních silnicích ve městě, takže jako první pojede policejní vůz, aby varoval řidiče, že se blíží kolona. Za ním se bude držet auto, které bude zajišťovat hudební doprovod,“ vysvětlil Jiří Novák z Dětského dopravního centra Prostějov. Kolonu nakonec uzavře sanitka přítomná na místě pro eventuální nehody.
Zhruba deset kilometrů dlouhá trasa povede prostějovskými ulicemi. S sebou si přitom nezapomeňte vzít kromě bruslí nebo koloběžky také chrániče, blikačky a světýlka. Přilba je povinná pro všechny účastníky. Akce se mohou zúčastnit osoby starší 12 let. „Sám bych ale spíš doporučil, aby rodiče s sebou brali děti až tak od patnácti let. Pro mladší to asi není úplně vhodné,“ dodal Novák. 

Total Comments

  • GJW
  • ME korfbal
  • Dyne
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ RESTAURACI U CÍSAŘSKÉ CESTY?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Makají jako o život.

Celkovou uzavírku Plumlovské a Blahoslavovy ulice pochopitelně provázejí výrazné dopravní komplikace v centru Prostějova, ovšem stavební dělníci pokračují ve frézování staré vozovky a pokládce nového asfaltového koberce ve zrychleném tempu. Takže nám řidičům nezbývá než to ještě jeden týden vydržet!


Bydlení na „Sušilce“ nezlevní.

Poté, co Večerník v přechozích vydáních popsal a zveřejnil skutečnosti o naprosto nevyhovujících bytech v nově postaveném domě v Sušilově ulici, navíc za nehorázné nájemné až 11 tisíc korun, jsme čekali vstřícný krok prostějovských radních. Ti ale novým nájemníkům mírnější podmínky nenabídnou...


Total Comments

Osobnost týdne

VÁCLAV HUDEČEK
41 hudecek
Stálice českého koncertního umění a fenomenální houslový virtuos potěšil svým sobotním představením na zámku v Konici především fajnšmekry vážné hudby.

Total Comments

Číslo týdne

 1 426
Přesně tolik lidí je nyní aktuálně na Prostějovsku v registru nezaměstnaných. Je to o pětatřicet lidí méně než na konci předchozího měsíce, což znamená, že podíl nezaměstnaných se ve zdejším regionu stále drží pod dvěma procenty.


Total Comments

Výrok týdne

„MAJÍ ŠTĚSTÍ, ŽE JSEM TAM NEBYL. OKAMŽITĚ BYCH CELOU SLAVNOU KOMISI ROZPUSTIL!“

Primátor Prostějova František Jura nechápe, jak speciální komise mohla vybrat tak hnusný „pomník“ E. Husserla

Total Comments