Dobré dopoledne, dnes je neděle 23.2.2020
svátek slaví Svatopluk,
zítra Matěj
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

S novým týdnem jsme pro vás připravili další soutěž o vstupenky na Floru Olomouc - tradiční podzimní přehlídku ovoce a zeleniny - která se uskuteční v termínu 3. až 10. října 2019. Vstupenky máme již pro všechny výherce připraveny. Vy, kteří jste v minulých číslech vyhráli a těšíte se na svoji výhru, můžete si pro ni přijít do redakce. Pro vás ostatní je tady nová soutěžní otázka, vyhrát může pět z vás!

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA PRO 3. KOLO:
SOUČÁSTÍ PODZIMNÍ FLORY OLOMOUC BUDE TZV. „HANÁCKÁ VČELA“. O CO SE JEDNÁ?
a) Výstava se včelařskými exponáty
b) Soutěž o nejlepší medovinu
c) Tvořivá soutěž pro děti
Správnou odpověď naleznete na oficiálních stránkách společnosti Flora Olomouc 2019.

Soutěžní otázka z minulého čísla: Jaká kulturní památka nebude součástí akce „Rozkvetlé památky“ v Olomouci? c) Kostel sv. Mořice. Z osudí jsme vylosovali tento kvintet výherců: Veronika Kamená, Čelechovice na Hané * Marie Soldánová, Plumlov * Radek Henek, Konice * Renata Najerová, Bedihošť * Jana Marinicová, Kostelec na Hané

Své odpovědi zasílejte prostřednictvím e-mailové adresy Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. s heslem „FLORA“. Zavolat svoji odpověď nám můžete také na známé telefonní číslo 582 333 433 či zaslat SMS zprávou na telefonní číslo 608 960 042, případně přijďte osobně do redakce na Vápenici 19.
Na odpovědi čekáme v redakci do pátku 20. září do 12:00 hodin. Jména výherců budou zveřejněna v následujícím vydání Večerníku společně s další soutěží o vstupenky.

Total Comments

  • Infos
  • Ples Jevíčko
  • Basic
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak jste spokojeni s dosavadním působením primátora statutárního města Prostějov Františka Jury?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Památky lákají.

V Olomouckém kraji vloni došlo k nejrychlejšímu nárůstu počtu turistů v rámci celého Česka. Vyplývá to z aktuálních dat Českého statistického úřadu. Návštěvnost narostla téměř o devět procent a více lidí zde také přenocovalo. V regionu se vloni ubytovalo přes tři čtvrtě miliónu hostů.

Sabine páchala škody.

Černé předpovědi se vyplnily a orkán s dívčím jménem způsobil výrazné škody i v regionu. Strhával střechy, vyvracel stromy a ničil také elektrická vedení. Škody sčítá i prostějovský magistrát, kvůli dalším škodám byl nucen dokonce na dva dny uzavřít Městský hřbitov.

Total Comments

Osobnost týdne

ZDENĚK IZER
06 pawlovska
Známý bavič a imitátor tentokrát rozechvěl bránice divákům při svém nedělním představení v němčickém kině Oko, u něhož nechyběl ani Večerník

Total Comments

Číslo týdne

1 708


Jde o varování? Také na Prostějovsku se výrazným způsobem zvýšila nezaměstnanost, a to o čtrnáct procent. Aktuálně je na prostějovském „pracáku“ registrováno přes sedmnáct stovek lidí bez práce.

Total Comments

Výrok týdne

„LIDÉ SI NA MĚ UKAZUJÍ PRSTEM“

Redakci se ozval svědek bedihošťského případu skorovraždy. Nešťastný muž J. C. si postěžoval nad chováním spoluobčanů. Někteří jej prý viní ze spoluúčasti...

Total Comments