Příjemnou noc, dnes je sobota 11.7.2020
svátek slaví Olga,
zítra Bořek
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Pravidelné podzimní setkání všech zájemců o prodej náhradních dílů na historická vozidla, popřípadě celé automobily, motocykly či jízdní kola proběhne tuto sobotu 12. října od 8:00 do 12:00 hodin. Zájemci o koupi historických kousků a jejich prodejci se setkají na parkovišti před supermarketem Tesco v Prostějově.


Motoristická burza, kterou každoročně pořádá Hanácký auto moto veterán klub v AČR Prostějov, opět nabídne možnost prodat či zakoupit širokou škálu věcí potřebných pro motoristy včetně náhradních dílů či celých automobilů. Vítáno je též veškeré příslušenství včetně nářadí, autokosmetiky, plaket, odznáčků, dobového oblečení apod. Všechny tyto věci můžete prodat nebo nakoupit na parkovišti před supermarketem Tesco v Prostějově v sobotu 12. října od 8:00 hodin. Prodejci si svá prodejní místa mohou začít připravovat o hodinu dříve, tj. od 7:00 hodin.
„Potřebujete se zbavit pro vás starých a nepotřebných náhradních dílů, či snad celých vraků starých automobilů a motocyklů, jízdních kol, koloběžek, šlapacích autíček, příslušenství, plaket, hraček, odznáčků, skleniček, vlaječek, firemních cedulí, modelů autíček, vláčků, časopisů, plakátů a jiných sběratelských kousků? Máme pro vás řešení! Můžete je nabídnout a udělat radost ještě někomu jinému,“ vyzývají pořadatelé. Burzu mohou využít i prodejci starožitných předmětů, historických zbraní a všeho, co se týká historie. „Uvědomte si, že i zdánlivě nepotřebné maličkosti v jakémkoli i velmi špatném stavu mohou mít pro sběratele velkou cenu,“ poučují.
Vstupné na akci je symbolické. Návštěvníci i prodejci si akci užijí za 30 Kč na osobu. Částku 20 Kč je nutné zaplatit za místo pro automobil i pro vozík.

Total Comments

  • Makovec
  • Rock memory of
  • Elite
  • Farmářské trhy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Půjdete v tomto týdnu do Prostějova na tenis?

P3_moravian_husserle
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Uzavírka zatím bez problémů.

Už druhým týdnem je v platnosti uzavírka jedné z nejfrekventovanějších ulic v Prostějově. Zatímco dělníci už pracují na rekonstrukci povrchu vozovky na Vápenici, doprava v centru Prostějova nijak nekolabuje a řidiči v klidu využívají objízdných tras. Jen aby to tak vydrželo.

Místo basy podmínka.

Vrchní soud v Olomouci byl zcela jiného názoru než Krajský soud v Brně. Bývalý předseda mládežnického hokejového klubu LHK Jestřábi spolek Michal Tomiga uspěl u odvolacího soudu, který mu za dotační podvod ve známé kauze změnil pětiletý nepodmíněný trest na tříletou podmínku.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Jiří Vrba

Nestor pivínské zábavy se stal Největším Hanákem! Divadelník ze spolku Větřák Jiří Vrba dosáhl vítězství v prestižní anketě vyhlašované Hanáckou Kyselkou.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

100


Další „stovkařce“ v Prostějově přišel osobně poblahopřát první náměstek primátora Jiří Pospíšil. Paní Božena Zikušková oslavila kulaté narozeniny v plné svěžesti a pohodě.

8 000 000

 

Total Comments

Výrok týdne

„JAK MŮŽETE VYCHOVÁVAT DĚTI, KDYŽ OBA FETUJETE A KRADETE?!“

Soudce Okresního soudu v Prostějově Petr Vrtěl se v případě Ondřeje Smékala přiklonil k nejvyššímu možnému trestu, tedy dvouletému trestu domácího vězení.

Total Comments

-