Dobré odpoledne, dnes je neděle 8.12.2019
svátek slaví Květoslava,
zítra Vratislav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Pravidelné podzimní setkání všech zájemců o prodej náhradních dílů na historická vozidla, popřípadě celé automobily, motocykly či jízdní kola proběhne tuto sobotu 12. října od 8:00 do 12:00 hodin. Zájemci o koupi historických kousků a jejich prodejci se setkají na parkovišti před supermarketem Tesco v Prostějově.


Motoristická burza, kterou každoročně pořádá Hanácký auto moto veterán klub v AČR Prostějov, opět nabídne možnost prodat či zakoupit širokou škálu věcí potřebných pro motoristy včetně náhradních dílů či celých automobilů. Vítáno je též veškeré příslušenství včetně nářadí, autokosmetiky, plaket, odznáčků, dobového oblečení apod. Všechny tyto věci můžete prodat nebo nakoupit na parkovišti před supermarketem Tesco v Prostějově v sobotu 12. října od 8:00 hodin. Prodejci si svá prodejní místa mohou začít připravovat o hodinu dříve, tj. od 7:00 hodin.
„Potřebujete se zbavit pro vás starých a nepotřebných náhradních dílů, či snad celých vraků starých automobilů a motocyklů, jízdních kol, koloběžek, šlapacích autíček, příslušenství, plaket, hraček, odznáčků, skleniček, vlaječek, firemních cedulí, modelů autíček, vláčků, časopisů, plakátů a jiných sběratelských kousků? Máme pro vás řešení! Můžete je nabídnout a udělat radost ještě někomu jinému,“ vyzývají pořadatelé. Burzu mohou využít i prodejci starožitných předmětů, historických zbraní a všeho, co se týká historie. „Uvědomte si, že i zdánlivě nepotřebné maličkosti v jakémkoli i velmi špatném stavu mohou mít pro sběratele velkou cenu,“ poučují.
Vstupné na akci je symbolické. Návštěvníci i prodejci si akci užijí za 30 Kč na osobu. Částku 20 Kč je nutné zaplatit za místo pro automobil i pro vozík.

Total Comments

 • Box
 • Konstrukta
 • Zima PV
 • Kendrion
 • Praktik
 • Hopi
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI BĚLECKÝ MLÝN?

P3_restaurace_lazne
Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Skutečně pomohli a chránili.

Policejní eskortu z Prostějova, která vezla po dálnici D1 v Praze dopadeného pachatele trestného činu spáchaného v prostějovské ubytovně, potkala nečekaná situace. Naši policisté se stali svědky nehody dvou osobních vozidel. Zastavili a vyprostili dvě zraněné osoby z převrácené škodovky. Bravo!

Sdílená kola zmizí z města.

 Vedení radnice kvůli velkému zájmu občanů prodloužilo smlouvu s provozovatelem, lidé tak budou moci oproti původnímu plánu používat sdílená kola i během listopadu a prosince. Jenže poté kola na půjčení na dva měsíce zmizí a znovu se objeví až 1. března. Stroje prý potřebují servis...

Total Comments

Osobnost týdne

ILONA CSÁKOVÁ

48 csakovaPáteční slavnostní rozsvícení vánočního stromu na náměstí T. G. Masaryka zpestřila svým nádherným vystoupením před tisícovkami Prostějovanů právě tato skvělá muzikálová zpěvačka.

Total Comments

Číslo týdne

 69 356 000

Už na zítřejším zasedání zastupitelstva se bude projednávat rozpočet Prostějova na příští rok. Jak Večerník už minulý týden zjistil, ke schválení míří rozpočet se schodkem za bezmála 70 milionů korun.

Total Comments

Výrok týdne

„CHČIJE A JE MI ZIMA. TAK SE TAK BLBĚ NEPTEJ!“

Na otázku Večerníku, jak jde život, měl bezdomovec stojící před místním nádražím zcela jasnou odpověď...

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments