Dobré ráno, dnes je úterý 22.10.2019
svátek slaví Sabina,
zítra Teodor
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTOGALERIE:  Až na šest stovek seniorů se sešlo minulé pondělí v prostějovském Společenském domě na již tradiční akci Svátek seniorů. Více jak tříhodinový program přinesl taneční i hudební vystoupení a důležité bylo, že se všichni pořádně dobře bavili. A nechyběl u toho ani zpravodajec PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku.Oslavu seniorského svátku zahájil primátor František Jura zdravicí, ve které přiznal, že vůči nejstarší generaci budeme mít vždycky dluh, proto již ve své funkci na Olomouckém kraji byl například u zrodu akce Babička roku. Všechny zúčastněné pozdravily také náměstkyně primátora Alena Rašková a senátorka za zdejší obvod Jitka Chalánková.
Kulturní program následně odstartovaly mažoretky Krokodýl, babičky i dědečky potěšila kapela Krumsíňanka, své umění předvedla taneční skupina Piroutte i seniorská taneční skupina Druhý dech, která jemně přetransformovala tradičního Večerníčka do erotické podoby. Celý sál pak roztančila kapela Romantika Romana „Pytlíka“ Doležala.
Milou vsuvku představovalo přivítání nejstarší účastnice a účastníka akce, kterými se stali Františka Marková (97 let) a Adolf Novák (96 let). Oba obdrželi jako malou pozornost růži. V přísálí pak mohli účastnící navštívit stánky partnerských firem projektu Zdravé město Prostějov, a komu se přitížilo, mohl se přijít utěšit k budoucím sestřičkám z prostějovské zdravotnické školy, čehož vzhledem k jejich atraktivitě využívala hlavně mužská část. „Setkání se mimořádně povedlo a již teď se všichni těší na další ročník,“ usmála se koordinátorka akce Alena Dvořáková.


Total Comments

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI HOTEL TENNIS CLUB?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Razantní postup policistů.

Když se po dálnici projíždí chlapík v kradeném luxusním autě, je opilý a ještě k tomu pod vlivem kokainu, nemůže to věstit nic dobrého. A právě takového šílence zadrželi s namířenými pistolemi policisté u dálničního sjezdu na Brodek u Prostějova. Policistům patří za rychlý zásah palec nahoru.


Dostal pěstí za močení.

Policie v těchto dnech šetří případ napadení čtrnáctiletého chlapce. Ten se totiž vyčůral za keř u polorozpadlé budovy za místním nádražím v Prostějově. Pěstí do obličeje jej uhodil bezdomovec za to, že chlapec vykonal svoji potřebu u studny, ze které bere bezdomovecká komunita vodu k pití.

Total Comments

Osobnost týdne

EWA FARNA
42 farna
Užívá si mateřské dovolené, ale přesto vystupuje. Populrání zpěvačka koncertovala minulé úterý v prostějovském divadle. Kromě svých tradičních hitů fanouškům zazpívala i zbrusu nové songy.

Total Comments

Číslo týdne

 120

Prostějovské gymnázium Jiřího Wolkera slavilo během uplynulého víkendu ostošest. A tato tradiční střední škola měla skutečně co slavit, vždyť od chvíle jejího vzniku uplynulo už úctyhodných sto dvacet let.


Total Comments

Výrok týdne

„Z PŮVODNĚ DESETIMINUTOVÉHO PROGRAMU Z TOHO DOKÁŽÍ UDĚLAT TŘÍHODINOVÉ DIVADLO!“

Jeden z koaličních zastupitelů takto komentoval úterní průběh mimořádného jednání prostějovského zastupitelstva

Total Comments