Příjemnou noc, dnes je středa 23.9.2020
svátek slaví Berta,
zítra Jaromír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Bojíte se rádi? Pokud jste si na otázku odpověděli kladně, pak určitě využijte pozvání na Strašidelné prohlídky a Dušičky na zámku v Čechách pod Kosířem. Od pátku 1. listopadu až do neděle 3. listopadu se můžete těšit na strašidelně laděný zámek a tematické kostýmové prohlídky.„Spíte klidně? Máte tušení, k čemu můžou člověka dohnat jeho sny? A co když sny ožijí? Odpovědi na tyto i další otázky získáte při návštěvě kostýmovaných prohlídek o ‚dušičkovém‘ víkendu“, zvou na již tradiční akci pořadatelé. Po všechny dny je zajištěna tematická výzdoba interiérů a otevřená kavárna.
Pokud máte pro strach uděláno, a k tomu se rádi pobavíte, pak přijďte v první listopadový pátek od 18:00 do 22:00 hodin na strašidelné prohlídky a dílničky v Hanácké ambasádě. V sobotu 2. listopadu bude program začínat již v 9:00 hodin ráno klasickými prohlídkami zámku, které skončí v 15:00 hodin. O hodinu později (10:00 hodin) budou začínat dílničky v Hanácké ambasádě a pokračovat až do noční 22:00 hodiny. Od 17:00 hodin se ve stejný den můžete zúčastnit strašidelných prohlídek zámku. Akce bude zakončena v neděli 3. listopadu, kdy od 9:00 do 15:00 hodin se mohou návštěvníci zapojit do klasických prohlídek zámku a od 13:00 do 17:00 hodin se mohou děti pobavit v dílničce na Hanácké ambasádě.
Plné vstupné na strašidelné prohlídky je 100 Kč, ponížené 75 Kč. Organizátoři doporučují si místo na strašidelné prohlídky rezervovat na telefonním čísle 773 784 110 nebo prostřednictvím e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. 

Total Comments

  • Hradišťan
  • Vinotéka Hruška
  • ČSSD
  • Interforst
  • Bellis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak byste řešili vzrůstající pandemii koronaviru?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Smích s klasikou.

Koronavir – nekoronaavir, prostějovská veřejnost chce žít! Není proto divu, že letní promítání na nádvoří zámku mělo značnou diváckou kulisu. A co dávali? No přece klasickou českou komedii Postřižiny! A organizátoři vsadili na dobrou kartu, když se rozhodli pro film nedávno zesnulého režiséra Menzla!

 

Lidová tvořivost před volbami.
Předvolební kampaně politických stran a hnutí nabírají na intenzitě a s tím také množství různých billboardů či plakátů v ulicích města. A stejně jako před každými volbami se tyto propagační záležitosti stávají terčem vandalů. Mnoha politikům tak přibyly vousy, vlasy, dokonce mají propíchnuté oči...

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Petr JANDA

Nestárnoucí rocker řádil uplynulou sobotu večer se svým Olympicem na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě. Jak? Jako zamlada!

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

47 722

Město Prostějov má v tuto chvíli přesně tolik obyvatel. Jejich počet rok od roku klesá a doby, kdy jsme se chlubili více než padesátitisícovým městem, jsou dávno pryč.

33

Total Comments

Výrok týdne

„ONI POTŘEBUJÍ MASY, KTERÉ BY DĚLALY BEZ REPTÁNÍ TO, CO CHTĚJÍ. TO JSME JIM KAZILI...“

Jednadevadesátiletý Ladislav „Bor“ Šín, který byl u znovuzaložení skautů v Konici v roce 1991, takto promluvil ke komunistům.

Total Comments

-