Příjemnou noc, dnes je čtvrtek 14.11.2019
svátek slaví Sáva,
zítra Leopold
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Bojíte se rádi? Pokud jste si na otázku odpověděli kladně, pak určitě využijte pozvání na Strašidelné prohlídky a Dušičky na zámku v Čechách pod Kosířem. Od pátku 1. listopadu až do neděle 3. listopadu se můžete těšit na strašidelně laděný zámek a tematické kostýmové prohlídky.„Spíte klidně? Máte tušení, k čemu můžou člověka dohnat jeho sny? A co když sny ožijí? Odpovědi na tyto i další otázky získáte při návštěvě kostýmovaných prohlídek o ‚dušičkovém‘ víkendu“, zvou na již tradiční akci pořadatelé. Po všechny dny je zajištěna tematická výzdoba interiérů a otevřená kavárna.
Pokud máte pro strach uděláno, a k tomu se rádi pobavíte, pak přijďte v první listopadový pátek od 18:00 do 22:00 hodin na strašidelné prohlídky a dílničky v Hanácké ambasádě. V sobotu 2. listopadu bude program začínat již v 9:00 hodin ráno klasickými prohlídkami zámku, které skončí v 15:00 hodin. O hodinu později (10:00 hodin) budou začínat dílničky v Hanácké ambasádě a pokračovat až do noční 22:00 hodiny. Od 17:00 hodin se ve stejný den můžete zúčastnit strašidelných prohlídek zámku. Akce bude zakončena v neděli 3. listopadu, kdy od 9:00 do 15:00 hodin se mohou návštěvníci zapojit do klasických prohlídek zámku a od 13:00 do 17:00 hodin se mohou děti pobavit v dílničce na Hanácké ambasádě.
Plné vstupné na strašidelné prohlídky je 100 Kč, ponížené 75 Kč. Organizátoři doporučují si místo na strašidelné prohlídky rezervovat na telefonním čísle 773 784 110 nebo prostřednictvím e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. 

Total Comments

  • 30 klíčů
  • ZŠ Melantrichova
  • Sametova třicítka
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak oslavíte 30. výročí sametové revoluce?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Úspěch desetiletí.

Výzkum Město pro byznys desetiletí v rámci Olomouckého kraje má svého jednoznačného vítěze. K velké radosti se jim stal Prostějov, který v uplynulých letech hned několikrát triumfoval v krajských výzkumech a v loňském roce dokonce tuto prestižní odbornou anketu ovládl v rámci celé České republiky.


Hulvát zůstane hulvátem.

Nebylo to poprvé, ale od předešlých vulgárních excesů občana Vrahovic Čeňka Svobody na půdě prostějovského zastupitelstva se čekalo, že věčný stěžovatel na všechny a na všechno bude tentokrát slušnější. Dostal možnost promluvit před zastupiteli a nazval je bezcharakterními darebáky.

Total Comments

Osobnost týdne

DANA BATULKOVÁ

45 batulkovaSkvělá herečka se společně s Danielou Kolářovou představila v neděli na prknech Městského divadla v Prostějově v představení Arnošta Goldflama Dámská šatna.

Total Comments

Číslo týdne

 5

Od úterý do čtvrtka minulého týdn probíhalo u Krajského soudu v Brně projednávání žaloby na bývalého předsedu mládežnického hokejového klubu Jestřábi Prostějov spolek Michala Tomigu. Ten si nakonec odnesl pětiletý trest za zpronevěru a podvod.

Total Comments

Výrok týdne

„VŮBEC NETUŠÍM, NAJEDNOU BYLY FUČ!“

Náměstkyně primátora Alena Rašková nebyl schopna zastupitelům sdělit, kdy si Manthellan odvezl betonové zátarasy z parkoviště u Společenského domu

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments