Dobré odpoledne, dnes je sobota 25.1.2020
svátek slaví Miloš,
zítra Zora
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Bojíte se rádi? Pokud jste si na otázku odpověděli kladně, pak určitě využijte pozvání na Strašidelné prohlídky a Dušičky na zámku v Čechách pod Kosířem. Od pátku 1. listopadu až do neděle 3. listopadu se můžete těšit na strašidelně laděný zámek a tematické kostýmové prohlídky.„Spíte klidně? Máte tušení, k čemu můžou člověka dohnat jeho sny? A co když sny ožijí? Odpovědi na tyto i další otázky získáte při návštěvě kostýmovaných prohlídek o ‚dušičkovém‘ víkendu“, zvou na již tradiční akci pořadatelé. Po všechny dny je zajištěna tematická výzdoba interiérů a otevřená kavárna.
Pokud máte pro strach uděláno, a k tomu se rádi pobavíte, pak přijďte v první listopadový pátek od 18:00 do 22:00 hodin na strašidelné prohlídky a dílničky v Hanácké ambasádě. V sobotu 2. listopadu bude program začínat již v 9:00 hodin ráno klasickými prohlídkami zámku, které skončí v 15:00 hodin. O hodinu později (10:00 hodin) budou začínat dílničky v Hanácké ambasádě a pokračovat až do noční 22:00 hodiny. Od 17:00 hodin se ve stejný den můžete zúčastnit strašidelných prohlídek zámku. Akce bude zakončena v neděli 3. listopadu, kdy od 9:00 do 15:00 hodin se mohou návštěvníci zapojit do klasických prohlídek zámku a od 13:00 do 17:00 hodin se mohou děti pobavit v dílničce na Hanácké ambasádě.
Plné vstupné na strašidelné prohlídky je 100 Kč, ponížené 75 Kč. Organizátoři doporučují si místo na strašidelné prohlídky rezervovat na telefonním čísle 773 784 110 nebo prostřednictvím e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. 

Total Comments

  • gatta
  • Nemocnice Agel
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U ANDĚLA V TYLOVĚ ULICI?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

K charitě se přidávají další.

Rovněž během uplynulého týdne pokračovala před místním nádražím v Prostějově charitativní akce v podobě rozlévání polévek bezdomovcům. Je potěšitelné, že k Miladě Sokolové s přidávají i majitelé občerstvení, kteří v sobotu lidem bez domova dovezli pochoutky s kebabem.

Smrt osobností.

 

Prostějovskou společnost zasáhly v posledních dnech hned dvě nešťastné zprávy. Zemřela dlouholetá prostějovská komunální politička, členka ČSSD a ředitelka Domova pro seniory v Jesenci Zuzana Bratterová, zesnul rovněž bývalý ředitel Obchodní akademie v Prostějově Pavel Sekanina. Čest jejich památce!

Total Comments

Osobnost týdne

TEREZA DOČKALOVÁ
03 dockalova
Držitelka dvou Cen Thálie byla hlavní postavou ve hře Nora, kterou minulé úterý přijelo do Prostějova představit pražské Divadlo pod Palmovkou.

Total Comments

Číslo týdne

1 801 797

Bravo! Téměř dva miliony korun přinesla letošní tříkrálová sbírka z celého Prostějovska, čímž byl zase o něco více překonán loňský rekord. Konická charita získala 579 028 korun, prostějovská 1 222 769 korun.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SE PROBUDILA, TAK KOLEM MĚ BYLY PLAMENY…“

Desetiletá Laura Čurejová vzpomíná na oheň, který pohltil celý dům její rodiny ve Vrbátkách a ona sama se ocitla v Dětském domově v Prostějově...

Total Comments