Dobré ráno, dnes je čtvrtek 14.11.2019
svátek slaví Sáva,
zítra Leopold
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTOGALERIE:  Léto je dávno pryč, blíží se zima. A tak je potřeba uspat broučky. Do hajan je uplynulý pátek posílali také v Plumlově na nádvoří zámku. Místní nadšenci si pro děti připravili pestrý program plný zpívání, tance ale také nezapomenutelný lampionový průvod městem. Šlo navíc o uspávání broučků, takže nemohly chybět písničky z Příběhů včelích medvídků a samozřejmě ani Pučmeloud. U toho prostě Večerník nemohl chybět!Zprvu to ovšem vypadalo, že dorazí na akci jen málokdo. Lidé se spíše trousili, než aby chodily davy. Důvod byl jednoduchý: mrazivý vítr. „Přišli jsme kvůli vystoupení dcer, jedna je v dramaťáku, druhá ve sboru. Akci navštěvujeme opakovaně a přišli jsme rádi i tentokrát. I přes tu zimu,“ uvedla jedna z odvážlivkyň Jana Burdová.
Právě vystoupení dětí ze sboru a dramatického oboru ZUŠ v Plumlově přitáhlo pozornost nejvíc. Na pódiu se v tu chvíli usadily děti–berušky, broučci a Pučmeloud. Následoval pak pro ně výšlap na skálu, kde se dříve nacházel plumlovský hrad. A tam za svitu lucerniček pokračoval program čtením pro broučky.
Total Comments

  • 30 klíčů
  • ZŠ Melantrichova
  • Sametova třicítka
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak oslavíte 30. výročí sametové revoluce?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Úspěch desetiletí.

Výzkum Město pro byznys desetiletí v rámci Olomouckého kraje má svého jednoznačného vítěze. K velké radosti se jim stal Prostějov, který v uplynulých letech hned několikrát triumfoval v krajských výzkumech a v loňském roce dokonce tuto prestižní odbornou anketu ovládl v rámci celé České republiky.


Hulvát zůstane hulvátem.

Nebylo to poprvé, ale od předešlých vulgárních excesů občana Vrahovic Čeňka Svobody na půdě prostějovského zastupitelstva se čekalo, že věčný stěžovatel na všechny a na všechno bude tentokrát slušnější. Dostal možnost promluvit před zastupiteli a nazval je bezcharakterními darebáky.

Total Comments

Osobnost týdne

DANA BATULKOVÁ

45 batulkovaSkvělá herečka se společně s Danielou Kolářovou představila v neděli na prknech Městského divadla v Prostějově v představení Arnošta Goldflama Dámská šatna.

Total Comments

Číslo týdne

 5

Od úterý do čtvrtka minulého týdn probíhalo u Krajského soudu v Brně projednávání žaloby na bývalého předsedu mládežnického hokejového klubu Jestřábi Prostějov spolek Michala Tomigu. Ten si nakonec odnesl pětiletý trest za zpronevěru a podvod.

Total Comments

Výrok týdne

„VŮBEC NETUŠÍM, NAJEDNOU BYLY FUČ!“

Náměstkyně primátora Alena Rašková nebyl schopna zastupitelům sdělit, kdy si Manthellan odvezl betonové zátarasy z parkoviště u Společenského domu

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments