Dobré ráno, dnes je pondělí 16.12.2019
svátek slaví Albína,
zítra Daniel
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Nedávnou Burzu práce a vzdělávání příští týden vystřídá dětmi a jejich rodiči další neméně ceněná akce. Přehlídka středních škol Olomouckého kraje Scholaris 2019 se uskuteční ve středu 13. listopadu v sálech Společenského domu v Prostějově. Při prezentaci této tradiční akce nemůže zůstat pozadu ani tentokrát PROSTĚJOVSKÝ Večerník. Součástí dnešního speciálu není ovšem pouze prezentace škol a učilišť, nýbrž i rady žákům, studentům a samozřejmě i rodičům při výběru té nejvhodnější střední školy nebo učebního oboru.


Přehlídka středních škol Scholaris patří i v Prostějově už po několik let k nejnavštěvovanějším akcím tohoto druhu. Věříme, že pro spoustu lidí z řad té nejmladší generace bude mít značný význam i tento přídavek nejčtenějšího regionálního periodika. Co je ale nejdůležitější, aby každý pečlivě zvažoval svoji budoucnost.
Kolektiv redakce PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku přeje šťastnou ruku.


Speciální příloha BURZA ŠKOLA vyšla jako součást tištěného vydání PROSTĚJOVSKÉHO Večerniku v pondělí 4. listopadu

Total Comments

  • Soledo
  • Lázně Slatinice
  • Zima PV
  • Kendrion
  • Praktik
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VNÍMÁTE DÍVKY, KTERÉ SI NECHÁVAJÍ PLATIT OD MUŽŮ ZA "OTROCTVÍ"?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Máme rozpočet i vyhlášky.

Důležité úterní jednání prostějovského zastupitelstva se nijak neprodlužovalo. Komunální politici celkem racionálně projednali a schválili nejdůležitější dokument města. Na světě je tak nejen rozpočet města Prostějov na rok 2020, ale i nové vyhlášky o hazardu, odpadu či psech.

I tak se dá vydělávat!

Nová móda se rozšiřuje mezi prostějovskými dívkami, které hodlají využívat nejen své přirozené krásy, ale i tvrdé povahy. Jak jinak než přes internet si našly přivýdělek, který je hodně za hranou mravního chování, nicméně nese to. A tak mladé holky poroučí mužům a inkasují „lehce“ vydělané peníze...

Total Comments

Osobnost týdne

ONDŘEJ HAVELKA

49 havelkaFenomenální zpěvák, herec a tanečník se ve čtvrtek představil se svým Melody Makers prostějovským fanouškům na prknech divadla. A jak jinak než především swingovou hudbou z třicátých let.

Total Comments

Číslo týdne

 3 528

Výtěžek z prodeje vlastnoručně vyrobených pamlsků při nedávném Restaurant Day věnoval PROSTĚJOVSKÝ Večerník psímu útulku Voříšek v Čechách pod Kosířem. Odměnou byl ve čtvrtek veselý psí štěkot.

Total Comments

Výrok týdne

„JDU SI ZAKOUŘIT, TO SE NEDÁ POSLOUCHAT!“

První náměstek prostějovského primátora Jiří Pospíšil si od výtek opozice musel dát během zastupitelstva nejednu „rauchpauzu“

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments