Dobré odpoledne, dnes je sobota 14.12.2019
svátek slaví Lýdie,
zítra Radana a Radan
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Čas vánoční je tady, v neděli začíná advent a nastává období, kdy si lidé posílají vánoční přání, aby pozdravili své příbuzné a kamarády. Vánočních pohledů i kalendářů je v obchodech nepřeberné množství, ale my jsme si pro vás připravili speciální varianty, které vám nabídnou mnohem více. Nevěříte? Přesvědčte se sami!„V letošním roce jsme pro naše čtenáře připravili vánoční pohledy, které jsou pro ně zdarma k rozebrání v naší redakci na adrese Vápenice 19 v Prostějově. Tento zvyk, který v dnešní době pomalu upadá, že si lidé zasílají pohledy, se nám líbí a rádi bychom ho u lidí podpořili. I proto jsme na naše pohledy připsali slevu 20 % na roční předplatné 2020 našich novin, kterou je možné využít do konce roku. Navíc každý, kdo obdrží náš vánoční pohled a donese nám jej ukázat do redakce, získá hrneček na vánoční punč,“ prozradila marketingová manažerka Aneta Straškrabová a dodává: „V prosinci vybereme náhodně deset předplatitelů, kterým zašleme náš pohled s výzvou, aby si přišli vyzvednout náš hrneček.“ Akce probíhá do konce prosince nebo do vydání zásob.

Již několik týdnů avizujeme, že všichni předplatitelé získají redakční kalendář k předplatnému zdarma. Kalendáře budou k vyzvednutí v první polovině prosince. „Všechny čtenáře v novinách vyzveme, jakmile budeme mít kalendáře nachystány v redakci. Kalendářů bude dostatek, kdo by si chtěl kalendář zakoupit, určitě může,“ objasňuje Straškrabová. Zaváděcí cena kalendáře je 249 Kč, objednávky přijímáme již teď v redakci. „Kalendář obsahuje speciální značky, díky kterým naši čtenáři budou vědět, zda naše noviny vyjdou standardně v pondělí, nebo výjimečně jiný den. Navíc si prostřednictvím kalendáře mohou připomenout významné události letošního roku. Na jeho stránkách najdou sportovní fotografie, fotky z kulturních i společenských akcí, fotografie našich čtenářů, kterých si nesmírně vážíme, a samozřejmě fotky z našich akcí, které plánujeme opakovat v roce 2020. A nesmíme opomenout titulní stranu, která vznikla díky vynikající spolupráci s útulkem Voříšek z Čech pod Kosířem,“ dodává marketingová manažerka. Prožijte rok 2020 s námi! Pohledy a kalendář vás čekají v redakci PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku. V individuálních případech vám je můžeme doručit až domů. 
Total Comments

  • Soledo
  • Lázně Slatinice
  • Zima PV
  • Kendrion
  • Praktik
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VNÍMÁTE DÍVKY, KTERÉ SI NECHÁVAJÍ PLATIT OD MUŽŮ ZA "OTROCTVÍ"?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Máme rozpočet i vyhlášky.

Důležité úterní jednání prostějovského zastupitelstva se nijak neprodlužovalo. Komunální politici celkem racionálně projednali a schválili nejdůležitější dokument města. Na světě je tak nejen rozpočet města Prostějov na rok 2020, ale i nové vyhlášky o hazardu, odpadu či psech.

I tak se dá vydělávat!

Nová móda se rozšiřuje mezi prostějovskými dívkami, které hodlají využívat nejen své přirozené krásy, ale i tvrdé povahy. Jak jinak než přes internet si našly přivýdělek, který je hodně za hranou mravního chování, nicméně nese to. A tak mladé holky poroučí mužům a inkasují „lehce“ vydělané peníze...

Total Comments

Osobnost týdne

ONDŘEJ HAVELKA

49 havelkaFenomenální zpěvák, herec a tanečník se ve čtvrtek představil se svým Melody Makers prostějovským fanouškům na prknech divadla. A jak jinak než především swingovou hudbou z třicátých let.

Total Comments

Číslo týdne

 3 528

Výtěžek z prodeje vlastnoručně vyrobených pamlsků při nedávném Restaurant Day věnoval PROSTĚJOVSKÝ Večerník psímu útulku Voříšek v Čechách pod Kosířem. Odměnou byl ve čtvrtek veselý psí štěkot.

Total Comments

Výrok týdne

„JDU SI ZAKOUŘIT, TO SE NEDÁ POSLOUCHAT!“

První náměstek prostějovského primátora Jiří Pospíšil si od výtek opozice musel dát během zastupitelstva nejednu „rauchpauzu“

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments