Dobré ráno, dnes je pátek 7.8.2020
svátek slaví Lada,
zítra Soběslav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Čas vánoční je tady, v neděli začíná advent a nastává období, kdy si lidé posílají vánoční přání, aby pozdravili své příbuzné a kamarády. Vánočních pohledů i kalendářů je v obchodech nepřeberné množství, ale my jsme si pro vás připravili speciální varianty, které vám nabídnou mnohem více. Nevěříte? Přesvědčte se sami!„V letošním roce jsme pro naše čtenáře připravili vánoční pohledy, které jsou pro ně zdarma k rozebrání v naší redakci na adrese Vápenice 19 v Prostějově. Tento zvyk, který v dnešní době pomalu upadá, že si lidé zasílají pohledy, se nám líbí a rádi bychom ho u lidí podpořili. I proto jsme na naše pohledy připsali slevu 20 % na roční předplatné 2020 našich novin, kterou je možné využít do konce roku. Navíc každý, kdo obdrží náš vánoční pohled a donese nám jej ukázat do redakce, získá hrneček na vánoční punč,“ prozradila marketingová manažerka Aneta Straškrabová a dodává: „V prosinci vybereme náhodně deset předplatitelů, kterým zašleme náš pohled s výzvou, aby si přišli vyzvednout náš hrneček.“ Akce probíhá do konce prosince nebo do vydání zásob.

Již několik týdnů avizujeme, že všichni předplatitelé získají redakční kalendář k předplatnému zdarma. Kalendáře budou k vyzvednutí v první polovině prosince. „Všechny čtenáře v novinách vyzveme, jakmile budeme mít kalendáře nachystány v redakci. Kalendářů bude dostatek, kdo by si chtěl kalendář zakoupit, určitě může,“ objasňuje Straškrabová. Zaváděcí cena kalendáře je 249 Kč, objednávky přijímáme již teď v redakci. „Kalendář obsahuje speciální značky, díky kterým naši čtenáři budou vědět, zda naše noviny vyjdou standardně v pondělí, nebo výjimečně jiný den. Navíc si prostřednictvím kalendáře mohou připomenout významné události letošního roku. Na jeho stránkách najdou sportovní fotografie, fotky z kulturních i společenských akcí, fotografie našich čtenářů, kterých si nesmírně vážíme, a samozřejmě fotky z našich akcí, které plánujeme opakovat v roce 2020. A nesmíme opomenout titulní stranu, která vznikla díky vynikající spolupráci s útulkem Voříšek z Čech pod Kosířem,“ dodává marketingová manažerka. Prožijte rok 2020 s námi! Pohledy a kalendář vás čekají v redakci PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku. V individuálních případech vám je můžeme doručit až domů. 
Total Comments

  • Gulas Fest
  • Olypmic
  • Czech Tour
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Obáváte se druhé vlny koronavirusu?

P3_hana_nabor
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Počasí konečně přálo.

Během uplynulého víkendu se v celém prostějovském regionu konal bezpočet kulturních a společenských akcí, které tentokrát nemusely být rušeny kvůli nepřízni počasí. Oproti předešlému fiasku tak v rámci Léta s hvězdami mohla při druhém pokusu nejen kapela Argema zahrát vícero návštěvníkům.

Koronavirus odložil investice.
Stavební investice za desítky milionů korun byli nuceni na příští rok odložit prostějovští radní. Důvodem je až příliš velké množství peněz vynaložených radnicí během nouzového stavu a zároveň obava z dalšího šíření nákazy covid-19. Počkat si musí Národní dům, kino Metro 70 a další.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Pavel ŠPORCL

Fenomenální český houslista uhranul své příznivce při svém vystoupení s názvem Pocta Paganinimu na zámku v Plumlově.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

5 417

Přesně tolik zákazníků využilo během prvního pololetí službu Senior taxi v Prostějově. Velký pokles počtu klientů kvůli covid-19 byl zaznamenán během nouzového stavu.

Total Comments

Výrok týdne

„Takhle kdyby mi vařila moje žena!“

Jeden ze spokojených účastníků ptenského Gulášfestu určitě nechtěl urazit svoji manželku, ale...

Total Comments

-