Dobré odpoledne, dnes je sobota 14.12.2019
svátek slaví Lýdie,
zítra Radana a Radan
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Vánoce se kvapem blíží, svědčí o tom chladné počasí i nabídka vánočních ozdob v obchodech. Nezapomenutelnou součástí Vánoc je rozsvícení vánočního stromečku, na které se těší zejména ti nejmenší. Tentokrát se slavnostně rozsvítí stromek na náměstí v Plumlově. Tuto neděli 1. prosince bude od 15:00 hodin probíhat doprovodný program, který vyvrcholí v 18:00 hodin rozzářením vánoční dominanty.Malý vánoční jarmark zahájí celou vánoční akci. „Určitě nečekejte hromadu stánků a prodejců jako ve větších městech. My pro vás vybíráme malé prodejce, kteří většinou doma své věci vyrábí a většinou je každý kus jedinečný originál. Již teď můžeme prozradit, že budou k dispozici krásné slaměné ozdobičky z Brodku u Konice, domácí perníčky, vánoční skřítci, různé dekorace či voňavé soli do koupele. Prodejci budou na značkách již od 15 hodin, tak si přijďte něco pěkného koupit. Už se moc těšíme!“ zvou veřejnost na facebookových stránkách lidé ze zámku Plumlov.
Od 16:30 hodin vypukne vystoupení místního hudebního uskupení Putyk Acoustic Rock a následně zazní andělská hudba v podání děti ze Základní umělecké školy Plumlov. Od 18:00 hodin se na náměstí budou procházet velcí andělé na chůdách, kteří budou přítomni slavnostnímu rozsvícení vánočního stromečku.
Zajištěno bude i občerstvení ve všech možných podobách. Bohatý program myslí jak na velké návštěvníky, tak zejména na ty menší. Ať jste tedy rodilý Plumlovan, či máte město Plumlov v oblibě, rozhodně se teple oblečte a přijďte s ostatními zahájit letošní Vánoce.

Total Comments

  • Soledo
  • Lázně Slatinice
  • Zima PV
  • Kendrion
  • Praktik
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VNÍMÁTE DÍVKY, KTERÉ SI NECHÁVAJÍ PLATIT OD MUŽŮ ZA "OTROCTVÍ"?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Máme rozpočet i vyhlášky.

Důležité úterní jednání prostějovského zastupitelstva se nijak neprodlužovalo. Komunální politici celkem racionálně projednali a schválili nejdůležitější dokument města. Na světě je tak nejen rozpočet města Prostějov na rok 2020, ale i nové vyhlášky o hazardu, odpadu či psech.

I tak se dá vydělávat!

Nová móda se rozšiřuje mezi prostějovskými dívkami, které hodlají využívat nejen své přirozené krásy, ale i tvrdé povahy. Jak jinak než přes internet si našly přivýdělek, který je hodně za hranou mravního chování, nicméně nese to. A tak mladé holky poroučí mužům a inkasují „lehce“ vydělané peníze...

Total Comments

Osobnost týdne

ONDŘEJ HAVELKA

49 havelkaFenomenální zpěvák, herec a tanečník se ve čtvrtek představil se svým Melody Makers prostějovským fanouškům na prknech divadla. A jak jinak než především swingovou hudbou z třicátých let.

Total Comments

Číslo týdne

 3 528

Výtěžek z prodeje vlastnoručně vyrobených pamlsků při nedávném Restaurant Day věnoval PROSTĚJOVSKÝ Večerník psímu útulku Voříšek v Čechách pod Kosířem. Odměnou byl ve čtvrtek veselý psí štěkot.

Total Comments

Výrok týdne

„JDU SI ZAKOUŘIT, TO SE NEDÁ POSLOUCHAT!“

První náměstek prostějovského primátora Jiří Pospíšil si od výtek opozice musel dát během zastupitelstva nejednu „rauchpauzu“

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments