Dobré odpoledne, dnes je sobota 14.12.2019
svátek slaví Lýdie,
zítra Radana a Radan
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Čtvrtstoletí své existence si bude tento týden připomínat Střední odborná škola podnikání a obchodu, Prostějov. A je co oslavovat, jedná se totiž o jednu z nejstarších soukromých škol Olomouckého kraje.

„Naše škola byla založena pod názvem Soukromá střední podnikatelská škola obchodu a služeb v roce 1994. Své první prostory jsme získali v administrativní budově firmy Intergea ve Vrahovicích. O rok později jsme se přestěhovali do budovy v Palackého ulici a v letech 2005 až 2009 jsme působili na Husově náměstí. Posledních deset let jsme v Rejskově ulici. Za dobu naší existence naši školu absolvovalo více než 1300 žáků a díky nadregionálním vzdělávacím programům se každoročně zvyšuje počet žáků ze vzdálenějších částí Moravy. Jsem ráda, že jsme si našli stabilní místo ve vzdělávací soustavě, o naši školu je zájem,“ podotkla jednatelka společnosti Silvie Šteigerlová.
Oslavy založení Střední odborné školy podnikání a obchodu proběhnou v Městském divadle v Prostějově. Na programu je v první části pásmo připravené žáky a absolventy školy. Jednotlivé vstupy budou připomínat významné události v historii školy, ale humornou formou také jednotlivé vzdělávací programy. Ve druhé části proběhne koncert Prague Cello Quartet. „Naše oslavy proběhnou ve stylu HAPPY. Inspirovali jsme se koncertním turné světově proslulé čtveřice mladých cellistů, která přináší originální úpravy nejen nejznámějších klasických skladeb, ale také filmových melodií a jazzových, rockových nebo popových hitů. Jejich cílem je bavit diváky kreativními úpravami známých skladeb i inteligentním humorem a bourat hranice mezi zábavou a klasickou hudbou. Věřím, že to bude krásný hudební zážitek,“ informoval ředitel školy Marek Moudrý. Oslavy proběhnou ve čtvrtek 28. listopadu od 17.00 hodin. 

Total Comments

  • Soledo
  • Lázně Slatinice
  • Zima PV
  • Kendrion
  • Praktik
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VNÍMÁTE DÍVKY, KTERÉ SI NECHÁVAJÍ PLATIT OD MUŽŮ ZA "OTROCTVÍ"?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Máme rozpočet i vyhlášky.

Důležité úterní jednání prostějovského zastupitelstva se nijak neprodlužovalo. Komunální politici celkem racionálně projednali a schválili nejdůležitější dokument města. Na světě je tak nejen rozpočet města Prostějov na rok 2020, ale i nové vyhlášky o hazardu, odpadu či psech.

I tak se dá vydělávat!

Nová móda se rozšiřuje mezi prostějovskými dívkami, které hodlají využívat nejen své přirozené krásy, ale i tvrdé povahy. Jak jinak než přes internet si našly přivýdělek, který je hodně za hranou mravního chování, nicméně nese to. A tak mladé holky poroučí mužům a inkasují „lehce“ vydělané peníze...

Total Comments

Osobnost týdne

ONDŘEJ HAVELKA

49 havelkaFenomenální zpěvák, herec a tanečník se ve čtvrtek představil se svým Melody Makers prostějovským fanouškům na prknech divadla. A jak jinak než především swingovou hudbou z třicátých let.

Total Comments

Číslo týdne

 3 528

Výtěžek z prodeje vlastnoručně vyrobených pamlsků při nedávném Restaurant Day věnoval PROSTĚJOVSKÝ Večerník psímu útulku Voříšek v Čechách pod Kosířem. Odměnou byl ve čtvrtek veselý psí štěkot.

Total Comments

Výrok týdne

„JDU SI ZAKOUŘIT, TO SE NEDÁ POSLOUCHAT!“

První náměstek prostějovského primátora Jiří Pospíšil si od výtek opozice musel dát během zastupitelstva nejednu „rauchpauzu“

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments