Příjemnou noc, dnes je neděle 12.7.2020
svátek slaví Bořek,
zítra Markéta
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Rozvoj průmyslu, podnikání, živnostenských činností i různých dalších firem je v kraji stále na vzestupu, tudíž toto téma neztrácí na atraktivitě. V dnešní speciální příloze, která má regionální přesah, se zabýváme nejen prezentací podnikatelů a společností na Prostějovsku, v jeho okolí a vlastně celém Olomouckém kraji, nýbrž poukazujeme na mnohé aspekty rezonující ve spojení právě s odvětvím podnikání.

Nikoho určitě nemůže nechat chladným stále se snižující nezaměstnanost, což nejen do veřejného života, ale i do toho ekonomického přináší klady i zápory. Určitě přijde vhod i zpráva o schválení nové výše minimální mzdy, rady, jak najít vhodné zaměstnání či další mnohé informace o trhu práce hlavně na Prostějovsku. Tato speciální příloha PROSTĚJOVSKÉH Večerníku je také jedinečnou možností těch nejlepších firem regionu k vlastní prezentaci.
Věříme, že na dvaatřiceti stranách si každý čtenář Večerníku najde to své.

Speciální příloha vychází jako součást tištěného vydání ze dne 2. prosince

Total Comments

  • Makovec
  • Rock memory of
  • Elite
  • Farmářské trhy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Půjdete v tomto týdnu do Prostějova na tenis?

P3_moravian_husserle
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Uzavírka zatím bez problémů.

Už druhým týdnem je v platnosti uzavírka jedné z nejfrekventovanějších ulic v Prostějově. Zatímco dělníci už pracují na rekonstrukci povrchu vozovky na Vápenici, doprava v centru Prostějova nijak nekolabuje a řidiči v klidu využívají objízdných tras. Jen aby to tak vydrželo.

Místo basy podmínka.

Vrchní soud v Olomouci byl zcela jiného názoru než Krajský soud v Brně. Bývalý předseda mládežnického hokejového klubu LHK Jestřábi spolek Michal Tomiga uspěl u odvolacího soudu, který mu za dotační podvod ve známé kauze změnil pětiletý nepodmíněný trest na tříletou podmínku.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Jiří Vrba

Nestor pivínské zábavy se stal Největším Hanákem! Divadelník ze spolku Větřák Jiří Vrba dosáhl vítězství v prestižní anketě vyhlašované Hanáckou Kyselkou.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

100


Další „stovkařce“ v Prostějově přišel osobně poblahopřát první náměstek primátora Jiří Pospíšil. Paní Božena Zikušková oslavila kulaté narozeniny v plné svěžesti a pohodě.

8 000 000

 

Total Comments

Výrok týdne

„JAK MŮŽETE VYCHOVÁVAT DĚTI, KDYŽ OBA FETUJETE A KRADETE?!“

Soudce Okresního soudu v Prostějově Petr Vrtěl se v případě Ondřeje Smékala přiklonil k nejvyššímu možnému trestu, tedy dvouletému trestu domácího vězení.

Total Comments

-