Dobré odpoledne, dnes je středa 12.8.2020
svátek slaví Klára,
zítra Alena
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Statutární město Prostějov a Zdravé město Prostějov pořádají předvánoční setkání dětí a žáků speciálních škol a uživatelů sociálních služeb pod záštitou náměstkyně primátora Aleny Raškové s názvem Žijí mezi námi. Přijďte na hromadné setkání ve čtvrtek 5. prosince od 9:00 do 11:30 hodin v kulturním domě Duha.


Akce je určena pro širokou veřejnost, žáky a studenty prostějovských škol, rodiče a kamarády. O předvánoční program se postará Loutkové divadlo Pronitka, Střední, základní a mateřská škola Jistota, Lipka – denní stacionář pro děti, mládež a dospělé osoby se zdravotním postižením, Centrum sociálních služeb, Denní stacionář Pivoňka a Střední, základní a mateřská škola Prostějov.
Akce se koná již po několikáté a pokaždé slaví u návštěvníků velký úspěch. Každá z organizací si připraví vlastní program, ve kterém naladí návštěvníky na vánoční atmosféru. Přijďte se podívat na vystoupení, zazpívat si koledy a podpořit svým potleskem účinkující. Být jiný přece není překážka.

Total Comments

  • Babi leto
  • Gulas Fest
  • Olympic
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se díváte na tzv. boj s chudobou?

P3_hana_nabor
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vlna zbrzdila.

Zatímco koronavirové číslo z předminulého týdne kdekoho vystrašilo, uplynulý týden by mohl zklidnit i ty největší pesimisty. Přírůstek jedenácti nakažených je sice nemilý, nicméně z celkového pohledu se nejedná o žádný citelný nárůst a tím pádem je vyloučeno, že bychom zde aktuálně měli nějaké ohnisko.

Chování policistů.
Pokud je pravda to, co tvrdí zaměstnanci krasického aquaparku, je tak na pováženou, proč si platíme státní složky. Poté, co se v „Koupelkách“ rozhořel konflikt se skupinkou Romů, přijela hlídka Policie ČR, avšak místo vyřešení problémů se s výtečníky jen přátelsky pozdravila! A tak si tady žijeme…

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Irena BLAŽKOVÁ

Po Faltýnkovi, Oklešťkovi a R. Fialovi se stala čtvrtou zástupkyní Prostějovska v Parlamentu Poslanecké sněmovny ČR. Dlouholetá starostka Vranovic-Kelčic nahradila přerovského kolegu Petra Vránu.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

2,8

Prostějovsko si i ke konci července drží nejnižší podíl nezaměstnaných osob v Olomouckém kraji, přičemž oproti předchozímu měsíci číslo lidí bez práce dokonce mírně pokleslo.

Total Comments

Výrok týdne

„OPRAVOVAT CHCEME UŽ NA JAŘE“

Primátor Statutárního města Prostějov František Jura přivítal rozhodnutí Nejvyššího soudu, které zamítlo dovolání společnosti Manthellan.

Total Comments

-