Dobré odpoledne, dnes je sobota 14.12.2019
svátek slaví Lýdie,
zítra Radana a Radan
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTOGALERIE:  Zacvičit si, navíc udělat něco pro druhého. Obojí mohli zaráz zvládnout předminulou sobotu návštěvníci prostějovského Národního sportovního centra. Od rána až do šestnácté hodiny v něm probíhala benefiční akce Den s jógou. Jak hlavní, tak i menší sál sportoviště se tak staly místem, kde se desítky lidí, zejména žen, nechaly unášet světem jógy a jejími jednotlivými typy. Saans joga a balance jóga byly jen některými z nich.Velká většina účastníků pak měla po cvičení úsměv na tváři. „Já dělám jógu nepravidelně, ale chtěla bych tomu dát režim. Akce se mi velmi líbí, je pro dobrou věc a vyzkoušela jsem si různé styly,“ svěřila se Večerníku Pavla Kovářová. „To já dělám jógu pravidelně a hlavně když je to pro dobrou věc, tak jsem chtěla určitě přijít. Hatha je mi úplně nejbližší,“ přidala se Iveta Kubíková.
Obě narazily na fakt, že se jedná o charitativní akci. Vstupné totiž poputuje na dětský hospic Dům pro Julii, brněnskou společnost připravující projekt pro rodiny s nevyléčitelně nemocnými dětmi. A dětmi umírajícími. Na místě bylo možné projekt podpořit i zakoupením různých předmětů a samozřejmě se o něm dozvědět veškeré informace.
Lidé na možnost pomoci pohybem zjevně slyšeli. A ve velkém si do Národního sportovního centra našli cestu. „Všechno klaplo podle plánu. Ti, co měli přijít, přišli. Jsme spokojení i se zájmem,“ okomentovala organizátorka akce Barbora Skácelová. Vyzdvihla skutečnost, že příchozí nemusí mít s jógou téměř žádné zkušenosti. „Každý směr vyplývá jen z jednoho, a to je jóga. Jsou tam nějaké asaany a ty mají hloubku a začátečník nepůjde tak hluboko, jako pokročilý. To je jasné. Je prostor od začátečníka po velmi pokročilé, takž si každý přijde na své,“ vysvětlila Skácelová.


Total Comments

  • Soledo
  • Lázně Slatinice
  • Zima PV
  • Kendrion
  • Praktik
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VNÍMÁTE DÍVKY, KTERÉ SI NECHÁVAJÍ PLATIT OD MUŽŮ ZA "OTROCTVÍ"?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Máme rozpočet i vyhlášky.

Důležité úterní jednání prostějovského zastupitelstva se nijak neprodlužovalo. Komunální politici celkem racionálně projednali a schválili nejdůležitější dokument města. Na světě je tak nejen rozpočet města Prostějov na rok 2020, ale i nové vyhlášky o hazardu, odpadu či psech.

I tak se dá vydělávat!

Nová móda se rozšiřuje mezi prostějovskými dívkami, které hodlají využívat nejen své přirozené krásy, ale i tvrdé povahy. Jak jinak než přes internet si našly přivýdělek, který je hodně za hranou mravního chování, nicméně nese to. A tak mladé holky poroučí mužům a inkasují „lehce“ vydělané peníze...

Total Comments

Osobnost týdne

ONDŘEJ HAVELKA

49 havelkaFenomenální zpěvák, herec a tanečník se ve čtvrtek představil se svým Melody Makers prostějovským fanouškům na prknech divadla. A jak jinak než především swingovou hudbou z třicátých let.

Total Comments

Číslo týdne

 3 528

Výtěžek z prodeje vlastnoručně vyrobených pamlsků při nedávném Restaurant Day věnoval PROSTĚJOVSKÝ Večerník psímu útulku Voříšek v Čechách pod Kosířem. Odměnou byl ve čtvrtek veselý psí štěkot.

Total Comments

Výrok týdne

„JDU SI ZAKOUŘIT, TO SE NEDÁ POSLOUCHAT!“

První náměstek prostějovského primátora Jiří Pospíšil si od výtek opozice musel dát během zastupitelstva nejednu „rauchpauzu“

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments