Dobrý podvečer, dnes je pátek 24.1.2020
svátek slaví Milena,
zítra Miloš
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Nový rok je v plném proudu a kdo ještě nemá svůj kalendář Večerníku na rok 2020, má nejvyšší čas si ho pořídit! Proč? Protože je to exkluzivní novinka, je rozdáván všem předplatitelům zdarma a prodáván za zaváděcí cenu 249 Kč. Jeho formát umožní všem vidět fotografie a data i z větší dálky, navíc díky chytrým značkám už nikdo nepřehlédne datum, kdy nejčtenější regionální periodikum vychází! Užijete ho jak doma, tak v kanceláři. Prožijte s námi magický rok 2020!


V závěrečných dnech uplynulého roku se před redakcí i v redakci stály na kalendáře fronty. Nyní již prvotní nával sice trochu upadá, ale stále za den přijde téměř padesátka lidí. „Ano, je to téměř neuvěřitelné, že stále tolik lidí projevuje zájem. Připadne mi, že si pro kalendář přišel už snad celý Prostějov,“ usmívala se marketingová manažerka Aneta Straškrabová.
Kalendářů ubývá, ale stále jich máme dostatek, pokud chcete využít naši nabídku či udělat radost sobě nebo někomu blízkému, máte pořád ještě šanci. Pokračuje také možnost zakoupit si roční předplatné a získat zmíněný kalendář jako dárek. 

Total Comments

  • gatta
  • Nemocnice Agel
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U ANDĚLA V TYLOVĚ ULICI?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

K charitě se přidávají další.

Rovněž během uplynulého týdne pokračovala před místním nádražím v Prostějově charitativní akce v podobě rozlévání polévek bezdomovcům. Je potěšitelné, že k Miladě Sokolové s přidávají i majitelé občerstvení, kteří v sobotu lidem bez domova dovezli pochoutky s kebabem.

Smrt osobností.

 

Prostějovskou společnost zasáhly v posledních dnech hned dvě nešťastné zprávy. Zemřela dlouholetá prostějovská komunální politička, členka ČSSD a ředitelka Domova pro seniory v Jesenci Zuzana Bratterová, zesnul rovněž bývalý ředitel Obchodní akademie v Prostějově Pavel Sekanina. Čest jejich památce!

Total Comments

Osobnost týdne

TEREZA DOČKALOVÁ
03 dockalova
Držitelka dvou Cen Thálie byla hlavní postavou ve hře Nora, kterou minulé úterý přijelo do Prostějova představit pražské Divadlo pod Palmovkou.

Total Comments

Číslo týdne

1 801 797

Bravo! Téměř dva miliony korun přinesla letošní tříkrálová sbírka z celého Prostějovska, čímž byl zase o něco více překonán loňský rekord. Konická charita získala 579 028 korun, prostějovská 1 222 769 korun.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SE PROBUDILA, TAK KOLEM MĚ BYLY PLAMENY…“

Desetiletá Laura Čurejová vzpomíná na oheň, který pohltil celý dům její rodiny ve Vrbátkách a ona sama se ocitla v Dětském domově v Prostějově...

Total Comments