Dobrý podvečer, dnes je úterý 11.8.2020
svátek slaví Zuzana,
zítra Klára
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Nový rok je v plném proudu a kdo ještě nemá svůj kalendář Večerníku na rok 2020, má nejvyšší čas si ho pořídit! Proč? Protože je to exkluzivní novinka, je rozdáván všem předplatitelům zdarma a prodáván za zaváděcí cenu 249 Kč. Jeho formát umožní všem vidět fotografie a data i z větší dálky, navíc díky chytrým značkám už nikdo nepřehlédne datum, kdy nejčtenější regionální periodikum vychází! Užijete ho jak doma, tak v kanceláři. Prožijte s námi magický rok 2020!


V závěrečných dnech uplynulého roku se před redakcí i v redakci stály na kalendáře fronty. Nyní již prvotní nával sice trochu upadá, ale stále za den přijde téměř padesátka lidí. „Ano, je to téměř neuvěřitelné, že stále tolik lidí projevuje zájem. Připadne mi, že si pro kalendář přišel už snad celý Prostějov,“ usmívala se marketingová manažerka Aneta Straškrabová.
Kalendářů ubývá, ale stále jich máme dostatek, pokud chcete využít naši nabídku či udělat radost sobě nebo někomu blízkému, máte pořád ještě šanci. Pokračuje také možnost zakoupit si roční předplatné a získat zmíněný kalendář jako dárek. 

Total Comments

  • Babi leto
  • Gulas Fest
  • Olympic
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se díváte na tzv. boj s chudobou?

P3_hana_nabor
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vlna zbrzdila.

Zatímco koronavirové číslo z předminulého týdne kdekoho vystrašilo, uplynulý týden by mohl zklidnit i ty největší pesimisty. Přírůstek jedenácti nakažených je sice nemilý, nicméně z celkového pohledu se nejedná o žádný citelný nárůst a tím pádem je vyloučeno, že bychom zde aktuálně měli nějaké ohnisko.

Chování policistů.
Pokud je pravda to, co tvrdí zaměstnanci krasického aquaparku, je tak na pováženou, proč si platíme státní složky. Poté, co se v „Koupelkách“ rozhořel konflikt se skupinkou Romů, přijela hlídka Policie ČR, avšak místo vyřešení problémů se s výtečníky jen přátelsky pozdravila! A tak si tady žijeme…

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Irena BLAŽKOVÁ

Po Faltýnkovi, Oklešťkovi a R. Fialovi se stala čtvrtou zástupkyní Prostějovska v Parlamentu Poslanecké sněmovny ČR. Dlouholetá starostka Vranovic-Kelčic nahradila přerovského kolegu Petra Vránu.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

2,8

Prostějovsko si i ke konci července drží nejnižší podíl nezaměstnaných osob v Olomouckém kraji, přičemž oproti předchozímu měsíci číslo lidí bez práce dokonce mírně pokleslo.

Total Comments

Výrok týdne

„OPRAVOVAT CHCEME UŽ NA JAŘE“

Primátor Statutárního města Prostějov František Jura přivítal rozhodnutí Nejvyššího soudu, které zamítlo dovolání společnosti Manthellan.

Total Comments

-