Dobré odpoledne, dnes je pátek 10.7.2020
svátek slaví Libuše a Amálie,
zítra Olga
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTOGALERIE:  Plesová sezóna je tady a v Prostějově se rozjela obrovským tempem. Hned první víkend nabídl řadu trháků, mezi nimi i čím dál více oblíbenější ples s podtextem „Pomáháme tancem“. Tradiční charitativní akce se konala uplynulou sobotu večer ve Společenském domě. A i když se do něj zprvu lidé spíše jen trousili, na dvacátou hodinu, kdy proběhlo oficiální zahájení, si cestu našli. Sál nakonec praskal ve švech, což potěšilo jak organizátory, tak právě osobnosti, které akci zahajovaly. U toho prostě Večerník nemohl chybět!Mezi hosty byl i primátor města František Jura. Ten nakonec nezůstal u přání přítomným všeho dobrého do nového roku. „Jsem rád, že jsme se tu sešli. A můžeme se jednak pobavit, zatančit si a zároveň pomoci těm, co to doopravdy potřebují,“ pronesl primátor. Posléze už pódium patřilo programu, který byl rozhodně pestrý: úvod si vzal na starost folklórní soubor Klas z Kralic na Hané, který vystoupil ještě později v průběhu večera. Za zvuku janáčtiny předvedl nejen krásu krojů, ale také pěkné taneční kreace.Total Comments

  • Makovec
  • Rock memory of
  • Elite
  • Farmářské trhy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Půjdete v tomto týdnu do Prostějova na tenis?

P3_moravian_husserle
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Uzavírka zatím bez problémů.

Už druhým týdnem je v platnosti uzavírka jedné z nejfrekventovanějších ulic v Prostějově. Zatímco dělníci už pracují na rekonstrukci povrchu vozovky na Vápenici, doprava v centru Prostějova nijak nekolabuje a řidiči v klidu využívají objízdných tras. Jen aby to tak vydrželo.

Místo basy podmínka.

Vrchní soud v Olomouci byl zcela jiného názoru než Krajský soud v Brně. Bývalý předseda mládežnického hokejového klubu LHK Jestřábi spolek Michal Tomiga uspěl u odvolacího soudu, který mu za dotační podvod ve známé kauze změnil pětiletý nepodmíněný trest na tříletou podmínku.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Jiří Vrba

Nestor pivínské zábavy se stal Největším Hanákem! Divadelník ze spolku Větřák Jiří Vrba dosáhl vítězství v prestižní anketě vyhlašované Hanáckou Kyselkou.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

100


Další „stovkařce“ v Prostějově přišel osobně poblahopřát první náměstek primátora Jiří Pospíšil. Paní Božena Zikušková oslavila kulaté narozeniny v plné svěžesti a pohodě.

8 000 000

 

Total Comments

Výrok týdne

„JAK MŮŽETE VYCHOVÁVAT DĚTI, KDYŽ OBA FETUJETE A KRADETE?!“

Soudce Okresního soudu v Prostějově Petr Vrtěl se v případě Ondřeje Smékala přiklonil k nejvyššímu možnému trestu, tedy dvouletému trestu domácího vězení.

Total Comments

-