Dobré odpoledne, dnes je pátek 24.1.2020
svátek slaví Milena,
zítra Miloš
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTOGALERIE:  Plesová sezóna je tady a v Prostějově se rozjela obrovským tempem. Hned první víkend nabídl řadu trháků, mezi nimi i čím dál více oblíbenější ples s podtextem „Pomáháme tancem“. Tradiční charitativní akce se konala uplynulou sobotu večer ve Společenském domě. A i když se do něj zprvu lidé spíše jen trousili, na dvacátou hodinu, kdy proběhlo oficiální zahájení, si cestu našli. Sál nakonec praskal ve švech, což potěšilo jak organizátory, tak právě osobnosti, které akci zahajovaly. U toho prostě Večerník nemohl chybět!Mezi hosty byl i primátor města František Jura. Ten nakonec nezůstal u přání přítomným všeho dobrého do nového roku. „Jsem rád, že jsme se tu sešli. A můžeme se jednak pobavit, zatančit si a zároveň pomoci těm, co to doopravdy potřebují,“ pronesl primátor. Posléze už pódium patřilo programu, který byl rozhodně pestrý: úvod si vzal na starost folklórní soubor Klas z Kralic na Hané, který vystoupil ještě později v průběhu večera. Za zvuku janáčtiny předvedl nejen krásu krojů, ale také pěkné taneční kreace.Total Comments

  • gatta
  • Nemocnice Agel
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U ANDĚLA V TYLOVĚ ULICI?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

K charitě se přidávají další.

Rovněž během uplynulého týdne pokračovala před místním nádražím v Prostějově charitativní akce v podobě rozlévání polévek bezdomovcům. Je potěšitelné, že k Miladě Sokolové s přidávají i majitelé občerstvení, kteří v sobotu lidem bez domova dovezli pochoutky s kebabem.

Smrt osobností.

 

Prostějovskou společnost zasáhly v posledních dnech hned dvě nešťastné zprávy. Zemřela dlouholetá prostějovská komunální politička, členka ČSSD a ředitelka Domova pro seniory v Jesenci Zuzana Bratterová, zesnul rovněž bývalý ředitel Obchodní akademie v Prostějově Pavel Sekanina. Čest jejich památce!

Total Comments

Osobnost týdne

TEREZA DOČKALOVÁ
03 dockalova
Držitelka dvou Cen Thálie byla hlavní postavou ve hře Nora, kterou minulé úterý přijelo do Prostějova představit pražské Divadlo pod Palmovkou.

Total Comments

Číslo týdne

1 801 797

Bravo! Téměř dva miliony korun přinesla letošní tříkrálová sbírka z celého Prostějovska, čímž byl zase o něco více překonán loňský rekord. Konická charita získala 579 028 korun, prostějovská 1 222 769 korun.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SE PROBUDILA, TAK KOLEM MĚ BYLY PLAMENY…“

Desetiletá Laura Čurejová vzpomíná na oheň, který pohltil celý dům její rodiny ve Vrbátkách a ona sama se ocitla v Dětském domově v Prostějově...

Total Comments