Dobré dopoledne, dnes je úterý 11.8.2020
svátek slaví Zuzana,
zítra Klára
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Multikulturní centrum Mozaika si dovoluje pozvat všechny vášnivé cestovatele i ty, co rádi putují alespoň prstem po mapě, na cestovatelskou přednášku Ondřeje Mečkovského Napříč Jižní Amerikou. Přednáška se uskuteční ve čtvrtek 16. ledna od 17:00 do 19:00 hodin v Mozaice v Raisově ulici (nízká budova MŠ).

Ne každému z nás se poštěstí za svůj život zavítat na jiný kontinent, než kde žije. Díky cestovatelům máme alespoň možnost se zprostředkovaně při zapojení naší fantazie toulat divokou přírodou, sjíždět horské bystřiny či se opalovat na bělostném písku pod horkým tropickým sluncem. Přijďte se přenést do Kolumbie, Ekvádoru, Peru, Bolívie a Argentiny a vyslechnout si zážitky mladého cestovatele. Vstupné na akci je 50 Kč. Využít můžete také nabízené služby hlídání dětí za symbolických 30 Kč.

Total Comments

  • Gulas Fest
  • Olypmic
  • Czech Tour
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se díváte na tzv. boj s chudobou?

P3_hana_nabor
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Počasí konečně přálo.

Během uplynulého víkendu se v celém prostějovském regionu konal bezpočet kulturních a společenských akcí, které tentokrát nemusely být rušeny kvůli nepřízni počasí. Oproti předešlému fiasku tak v rámci Léta s hvězdami mohla při druhém pokusu nejen kapela Argema zahrát vícero návštěvníkům.

Koronavirus odložil investice.
Stavební investice za desítky milionů korun byli nuceni na příští rok odložit prostějovští radní. Důvodem je až příliš velké množství peněz vynaložených radnicí během nouzového stavu a zároveň obava z dalšího šíření nákazy covid-19. Počkat si musí Národní dům, kino Metro 70 a další.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Pavel ŠPORCL

Fenomenální český houslista uhranul své příznivce při svém vystoupení s názvem Pocta Paganinimu na zámku v Plumlově.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

5 417

Přesně tolik zákazníků využilo během prvního pololetí službu Senior taxi v Prostějově. Velký pokles počtu klientů kvůli covid-19 byl zaznamenán během nouzového stavu.

Total Comments

Výrok týdne

„Takhle kdyby mi vařila moje žena!“

Jeden ze spokojených účastníků ptenského Gulášfestu určitě nechtěl urazit svoji manželku, ale...

Total Comments

-