Příjemnou noc, dnes je čtvrtek 23.1.2020
svátek slaví Zdeněk,
zítra Milena
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTOGALERIE: Sobotní obecní ples přilákal do pivínského obecního domu velice slušnou návštěvu, vždyť se jednalo o zahajovací bál z celé série letošních plesů v Pivíně. Hostům vyhrávala kapela Modrá rosa z Náměště na Hané. Pořadatelé se mohli pochlubit také bohatou tombolou, do které Pivínským přispěl cenami i PROSTĚJOVSKÝ Večerník.

„Na úvod předvedla své taneční vystoupení garda našich dobrovolných hasičů, vzbudilo to velký ohlas. Hned po těch starších zatančily hostům i děti z našeho hasičského sboru, které máme v přípravkách. A to bylo ještě úspěšnější vystoupení,“ pochvaloval si v úvodu starosta Pivína Kamil Štětař.
Hasiči se ostatně v Pivíně starali o zábavu v průběhu celého plesu. „Díky sponzorům se letos můžeme pochlubit také bohatou tombolou, první cenou je televize, dále hosté mohou vyhrát akuvrtačku, divočáka a další věci. A když vidím, jak rychle mizí losy, myslím si, že vyhlášení výsledků tomboly bude hodně napínavé,“ všiml si starosta Pivína.
Sobotní Obecní ples v Pivíně, již šestnáctý v pořadí, byl tím prvním, který v této malebné obci zahajoval celou plesovou sezónu. „Máme tu hodně činorodých spolků, kromě hasičů jsou zde sokolové, myslivci, SRPŠ a další. A všichni pořádají bály. Navíc tady máme slavné Divadlo Větřák, čekají nás dětské šibřinky. O zábavu máme v obci tedy rozhodně postaráno,“ řekl Večerníku Kamil Štětař.Total Comments

  • Lesy Pv
  • Národní dům
  • Nemocnice Agel
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U ANDĚLA V TYLOVĚ ULICI?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

K charitě se přidávají další.

Rovněž během uplynulého týdne pokračovala před místním nádražím v Prostějově charitativní akce v podobě rozlévání polévek bezdomovcům. Je potěšitelné, že k Miladě Sokolové s přidávají i majitelé občerstvení, kteří v sobotu lidem bez domova dovezli pochoutky s kebabem.

Smrt osobností.

 

Prostějovskou společnost zasáhly v posledních dnech hned dvě nešťastné zprávy. Zemřela dlouholetá prostějovská komunální politička, členka ČSSD a ředitelka Domova pro seniory v Jesenci Zuzana Bratterová, zesnul rovněž bývalý ředitel Obchodní akademie v Prostějově Pavel Sekanina. Čest jejich památce!

Total Comments

Osobnost týdne

TEREZA DOČKALOVÁ
03 dockalova
Držitelka dvou Cen Thálie byla hlavní postavou ve hře Nora, kterou minulé úterý přijelo do Prostějova představit pražské Divadlo pod Palmovkou.

Total Comments

Číslo týdne

1 801 797

Bravo! Téměř dva miliony korun přinesla letošní tříkrálová sbírka z celého Prostějovska, čímž byl zase o něco více překonán loňský rekord. Konická charita získala 579 028 korun, prostějovská 1 222 769 korun.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SE PROBUDILA, TAK KOLEM MĚ BYLY PLAMENY…“

Desetiletá Laura Čurejová vzpomíná na oheň, který pohltil celý dům její rodiny ve Vrbátkách a ona sama se ocitla v Dětském domově v Prostějově...

Total Comments