Dobrý večer, dnes je úterý 4.8.2020
svátek slaví Dominik,
zítra Kristián
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTOGALERIE: Sobotní obecní ples přilákal do pivínského obecního domu velice slušnou návštěvu, vždyť se jednalo o zahajovací bál z celé série letošních plesů v Pivíně. Hostům vyhrávala kapela Modrá rosa z Náměště na Hané. Pořadatelé se mohli pochlubit také bohatou tombolou, do které Pivínským přispěl cenami i PROSTĚJOVSKÝ Večerník.

„Na úvod předvedla své taneční vystoupení garda našich dobrovolných hasičů, vzbudilo to velký ohlas. Hned po těch starších zatančily hostům i děti z našeho hasičského sboru, které máme v přípravkách. A to bylo ještě úspěšnější vystoupení,“ pochvaloval si v úvodu starosta Pivína Kamil Štětař.
Hasiči se ostatně v Pivíně starali o zábavu v průběhu celého plesu. „Díky sponzorům se letos můžeme pochlubit také bohatou tombolou, první cenou je televize, dále hosté mohou vyhrát akuvrtačku, divočáka a další věci. A když vidím, jak rychle mizí losy, myslím si, že vyhlášení výsledků tomboly bude hodně napínavé,“ všiml si starosta Pivína.
Sobotní Obecní ples v Pivíně, již šestnáctý v pořadí, byl tím prvním, který v této malebné obci zahajoval celou plesovou sezónu. „Máme tu hodně činorodých spolků, kromě hasičů jsou zde sokolové, myslivci, SRPŠ a další. A všichni pořádají bály. Navíc tady máme slavné Divadlo Větřák, čekají nás dětské šibřinky. O zábavu máme v obci tedy rozhodně postaráno,“ řekl Večerníku Kamil Štětař.Total Comments

  • Gulas Fest
  • Olypmic
  • Czech Tour
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Obáváte se druhé vlny koronavirusu?

P3_hana_nabor
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Počasí konečně přálo.

Během uplynulého víkendu se v celém prostějovském regionu konal bezpočet kulturních a společenských akcí, které tentokrát nemusely být rušeny kvůli nepřízni počasí. Oproti předešlému fiasku tak v rámci Léta s hvězdami mohla při druhém pokusu nejen kapela Argema zahrát vícero návštěvníkům.

Koronavirus odložil investice.
Stavební investice za desítky milionů korun byli nuceni na příští rok odložit prostějovští radní. Důvodem je až příliš velké množství peněz vynaložených radnicí během nouzového stavu a zároveň obava z dalšího šíření nákazy covid-19. Počkat si musí Národní dům, kino Metro 70 a další.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Pavel ŠPORCL

Fenomenální český houslista uhranul své příznivce při svém vystoupení s názvem Pocta Paganinimu na zámku v Plumlově.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

5 417

Přesně tolik zákazníků využilo během prvního pololetí službu Senior taxi v Prostějově. Velký pokles počtu klientů kvůli covid-19 byl zaznamenán během nouzového stavu.

Total Comments

Výrok týdne

„Takhle kdyby mi vařila moje žena!“

Jeden ze spokojených účastníků ptenského Gulášfestu určitě nechtěl urazit svoji manželku, ale...

Total Comments

-