Příjemnou noc, dnes je pondělí 24.2.2020
svátek slaví Matěj,
zítra Liliana
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Zdeněk Izer v Němčicích
Kino Oko zve na pořad Zdeňka Izera „Na plný coole“, který se bude konat v neděli 16. února od 19:00 hodin.

Vzpomínky na Semafor ve Zlechově
Skladatel, pianista, herec a zpěvák Richard Pogoda z Olomouce je spoluautorem desítky muzikálů. Spolupracoval mimo jiné s Miroslavem Horníčkem. V neděli 16. února od 16:00 hodin se představí v komponovaném programu Šlitr zpívá Šlitra v hotelu Zlechov u plumlovské přehrady. Doprovodí jej Zdeněk Butula a Alena Mašková.

Přeučil s Hruškovou v Němčicích a Kralicích
Hudebně zábavný pořad Evy Hruškové a Jana Přeučila se bude konat v sobotu 15. února od 19:00 hodin v kině Oko v Němčicích nad Hanou. O den později, tedy v neděli 16. února od 17:00 hodin, se stejná dvojice představí v sokolovně v Kralicích nad Hanou. Jako host kralického večera vystoupí Hanácký soubor písní a tanců Klas.

Jarní prázdniny s Orionem
Pestrý program na každý všední den jarních prázdnin připravilo pro děti z Němčic nad Hanou a okolí SVČ Orion. V pondělí se vyráží na bruslení na zimním stadionu ve Vyškově, v úterý si šikovné děti mohou v šatně kina Oko od 8:30 hodin vyrobit tužkovník zdobený mozaikou, ve středu se tamtéž bude péct pizza, ve čtvrtek se bude konat turnaj v různých deskových, karetních a společenských hrách a na závěr v pátek od 8:30 v místní sokolovně proběhne Olympiáda plná sportu.

Total Comments

  • Infos
  • Ples Jevíčko
  • Basic
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V ZAHRANIČNÍCH RESTAURACÍCH?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Památky lákají.

V Olomouckém kraji vloni došlo k nejrychlejšímu nárůstu počtu turistů v rámci celého Česka. Vyplývá to z aktuálních dat Českého statistického úřadu. Návštěvnost narostla téměř o devět procent a více lidí zde také přenocovalo. V regionu se vloni ubytovalo přes tři čtvrtě miliónu hostů.

Sabine páchala škody.

Černé předpovědi se vyplnily a orkán s dívčím jménem způsobil výrazné škody i v regionu. Strhával střechy, vyvracel stromy a ničil také elektrická vedení. Škody sčítá i prostějovský magistrát, kvůli dalším škodám byl nucen dokonce na dva dny uzavřít Městský hřbitov.

Total Comments

Osobnost týdne

ZDENĚK IZER
06 pawlovska
Známý bavič a imitátor tentokrát rozechvěl bránice divákům při svém nedělním představení v němčickém kině Oko, u něhož nechyběl ani Večerník

Total Comments

Číslo týdne

1 708


Jde o varování? Také na Prostějovsku se výrazným způsobem zvýšila nezaměstnanost, a to o čtrnáct procent. Aktuálně je na prostějovském „pracáku“ registrováno přes sedmnáct stovek lidí bez práce.

Total Comments

Výrok týdne

„LIDÉ SI NA MĚ UKAZUJÍ PRSTEM“

Redakci se ozval svědek bedihošťského případu skorovraždy. Nešťastný muž J. C. si postěžoval nad chováním spoluobčanů. Někteří jej prý viní ze spoluúčasti...

Total Comments