Dobrý večer, dnes je pondělí 30.3.2020
svátek slaví Arnošt,
zítra Kvido
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Ani o jarních prázdninách nemusí vaše děti houpat nohama nudou! Dětské oddělení prostějovské městské knihovny v ulici Vápenice pro děti do 15 let uspořádalo hned dvě tvořivé dílničky, a to dnes 10. února a ve čtvrtek 13. února vždy od 14:00 do 16:00 hodin.

Tvoříte rádi nebo jen nemáte program na jarní prázdniny? Dnes se bude v knihovně pro děti a mládež tvořit květinový jarní klobouk a ve čtvrtek valentýnská přání. Dětem mohou s tvorbou pomoci rodiče či přítomné knihovnice. Veškerý materiál i pomůcky budou připraveny, s sebou si jen vezměte dobrou náladu a chuť tvořit! „Akce je přístupná registrovaným i neregistrovaným čtenářům do 15 let. Budeme rádi, když neregistrované čtenáře prostředí knihovny a nabídka knih zaujme, poté se s rodiči přijdou za 50 Kč zaregistrovat,“ sdělila Večerníku vedoucí úseku pro děti, mládež a vzdělávání Pavlína Havránková. Přijďte si vyrobit něco nového pro sebe nebo obdarujte svým výtvorem milované osoby!

Total Comments

  • Komínek
  • Basic
  • Naděje Podhorná
  • Kalendář
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_pomoc_vecernik

Anketa - hlavní

Co říkáte na nezodpovědné jedince, kteří nedodržují vládní nařízení a tím ohrožují sebe i své okolí?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Rozdávají roušky.

Do rozdávání ochranných roušek se zapojila také městská policie a ochrannou pomůcku před koronavirem jste si mohli vyzvednout i přímo na dvoře radnice. Přímo od strážníků se dočkali také obyvatelé domů s pečovatelskou službou. Přidali se také ostatní, pomáhají jednotlivci i celé firmy a další subjekty.

Proboha, co dělal?!

Během minulého pondělí odpoledne zmasakroval starší řidič osobního vozidla Volvo dva elektrorozvaděče v Dolní ulici v Prostějově poté, co v opilosti vyjel ze silnice. Z místa nehody ujel, ale za pár minut jej policisté dohonili na křižovatce ve Svatoplukově ulici. Senior jim nadýchal 0,8 promile...

Total Comments

Osobnost týdne

THUAN DINH DUC

Vietnamský obchodník a majitel prodejny v centru Prostějova je jedním z nejobětavějších pomocníků v této těžké době koronavirového temna. On a jeho manželka ušili a zdarma rozdali již tisíce ochranných roušek.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

630

Uplynulý pátek jsme si připomenuli přesně 630 let od „povýšení“ Prostějova na město. Jak historici ví, stalo se tak udělením práva výročního trhu. Magistrát měl k oslavě výročí připraveno celoroční program, první akce již však musely být odloženy.

Total Comments

Výrok týdne

„MĚLA JSEM I ČTYŘICET ZÁCHVATŮ NĚKOLIK HODIN V KUSE...“

Čtrnáctiletá Vanessa Reiterová musela v životě zvládnout nepříjemnou nemoc, nyní obsadila v krajském kole Dívka roku bronzovou příčku. 

Total Comments

Z_Kalendar