Příjemnou noc, dnes je čtvrtek 20.2.2020
svátek slaví Oldřich,
zítra Lenka
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Nízké teploty, studený vítr, déšť. Přestože jsou dny v zimě kratší, brzy se stmívá, dají se využít k mnoha zajímavým věcem. Zimní období je charakteristické především nákupy se slevami. A tak si můžete zvednout náladu a udělat si radost výběrem letní dovolené.

Ne, není to brzy! Z nabídek cestovních agentur si vyberete vždy. Teď navíc „frčí“ takzvané předprodejní (first minute) zájezdy, na kterých ušetříte. Díky akcím lze zájezd koupit až o desítky procent levněji, kromě toho můžete získat celou řadu bonusů. Například je tu možnost složit nízkou zálohu, mít levnější parkování na letištích a dovolenou pro dítě zdarma nebo pouze za cenu letenky. S volbou pravé letní dovolené by vám mohl pomoci PROSTĚJOVSKÝ Večerník přinášející v rámci dnešní tematické strany seznam oblíbených letních destinací, do kterých byste se určitě měli vydat.

Tematickou stranu PROSTĚJOV A LETNÍ VÝLETY najdete v tištěném vydání PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku, které vyšlo v pondělí 10. února

Total Comments

  • Ples Jevíčko
  • gatta
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak jste spokojeni s dosavadním působením primátora statutárního města Prostějov Františka Jury?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Památky lákají.

V Olomouckém kraji vloni došlo k nejrychlejšímu nárůstu počtu turistů v rámci celého Česka. Vyplývá to z aktuálních dat Českého statistického úřadu. Návštěvnost narostla téměř o devět procent a více lidí zde také přenocovalo. V regionu se vloni ubytovalo přes tři čtvrtě miliónu hostů.

Sabine páchala škody.

Černé předpovědi se vyplnily a orkán s dívčím jménem způsobil výrazné škody i v regionu. Strhával střechy, vyvracel stromy a ničil také elektrická vedení. Škody sčítá i prostějovský magistrát, kvůli dalším škodám byl nucen dokonce na dva dny uzavřít Městský hřbitov.

Total Comments

Osobnost týdne

ZDENĚK IZER
06 pawlovska
Známý bavič a imitátor tentokrát rozechvěl bránice divákům při svém nedělním představení v němčickém kině Oko, u něhož nechyběl ani Večerník

Total Comments

Číslo týdne

1 708


Jde o varování? Také na Prostějovsku se výrazným způsobem zvýšila nezaměstnanost, a to o čtrnáct procent. Aktuálně je na prostějovském „pracáku“ registrováno přes sedmnáct stovek lidí bez práce.

Total Comments

Výrok týdne

„LIDÉ SI NA MĚ UKAZUJÍ PRSTEM“

Redakci se ozval svědek bedihošťského případu skorovraždy. Nešťastný muž J. C. si postěžoval nad chováním spoluobčanů. Někteří jej prý viní ze spoluúčasti...

Total Comments