Příjemnou noc, dnes je pondělí 24.2.2020
svátek slaví Matěj,
zítra Liliana
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Od 1. května 2020 se povinnost evidovat tržby bude vztahovat i na tzv. 3. a 4. vlnu, tj. na ty podnikatele, kteří dosud tuto povinnost neměli (vybraná řemesla, služby a výroba – zejm. například řemeslníci, kadeřníci, kosmetičky, výrobci, zemědělci, stánkoví prodejci občerstvení, dopravci, lektoři, právníci, účetní, konzultanti, …).
Hospodářská komora ČR v této souvislosti zpracovala příručku k Elektronické evidenci tržeb, která má za cíl pomoci lépe se orientovat ve vyplývajících povinnostech. Příručku naleznete na stránkách Hospodářské komory ČR: https://www.komora.cz/o-nas/publikace/.


Současně si Vás dovolujeme informovat o připravovaném semináři pro řemeslníky, živnostníky a firmy – EET z účetního a daňového pohledu – přednášet bude Ing. Olga Hochmannová a vaše konkrétní dotazy budou zodpovídat kontrolorky EET z Finančního úřadu pro Olomoucký kraj Sekce Územní pracoviště v Prostějově.
Seminář se uskuteční dne 26. 3. 2020 od 9 hodin v Národním domě Prostějov, je nutné se registrovat v kanceláři OHK, tel. č.: 582 332 489, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

POZVÁNKY

17. 3. Aktuální změny v důchodovém pojištění v roce 2019 a 2020, přednáší Bc. Taťána Sojková
26. 3. EET z účetního a daňového pohledu, přednáší Ing. Olga Hochmannová, dotazy budou na místě zodpovídat také pracovníci z FÚ Prostějov
Bližší informace www.ohkpv.cz.

Total Comments

  • Infos
  • Ples Jevíčko
  • Basic
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V ZAHRANIČNÍCH RESTAURACÍCH?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Památky lákají.

V Olomouckém kraji vloni došlo k nejrychlejšímu nárůstu počtu turistů v rámci celého Česka. Vyplývá to z aktuálních dat Českého statistického úřadu. Návštěvnost narostla téměř o devět procent a více lidí zde také přenocovalo. V regionu se vloni ubytovalo přes tři čtvrtě miliónu hostů.

Sabine páchala škody.

Černé předpovědi se vyplnily a orkán s dívčím jménem způsobil výrazné škody i v regionu. Strhával střechy, vyvracel stromy a ničil také elektrická vedení. Škody sčítá i prostějovský magistrát, kvůli dalším škodám byl nucen dokonce na dva dny uzavřít Městský hřbitov.

Total Comments

Osobnost týdne

ZDENĚK IZER
06 pawlovska
Známý bavič a imitátor tentokrát rozechvěl bránice divákům při svém nedělním představení v němčickém kině Oko, u něhož nechyběl ani Večerník

Total Comments

Číslo týdne

1 708


Jde o varování? Také na Prostějovsku se výrazným způsobem zvýšila nezaměstnanost, a to o čtrnáct procent. Aktuálně je na prostějovském „pracáku“ registrováno přes sedmnáct stovek lidí bez práce.

Total Comments

Výrok týdne

„LIDÉ SI NA MĚ UKAZUJÍ PRSTEM“

Redakci se ozval svědek bedihošťského případu skorovraždy. Nešťastný muž J. C. si postěžoval nad chováním spoluobčanů. Někteří jej prý viní ze spoluúčasti...

Total Comments