Dobrý večer, dnes je pondělí 30.3.2020
svátek slaví Arnošt,
zítra Kvido
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Fenomenální úspěch! O budoucnost kadeřnického řemesla nemusíme mít v Prostějově vůbec žádné obavy. Studentky dvou středních škol uspěly v soutěži mladých kadeřnic v prostějovském Národním domě a Karolína Pavlíčková společně s modelkou Simonou Zapletalovou poté dokonce triumfovaly na mistrovství Evropy!


V úterý 21. ledna proběhla v Národním domě v Prostějově soutěž oborů kadeřník/kadeřnice a kosmetička. Tato soutěž byla spoluorganizována Střední školou automobilní Prostějov a Střední odbornou školou Prostějov. „V této soutěži, která nesla název Koruna kreativity, si zástupkyně obou škol vedly dobře. Ze SŠA Prostějov postoupily dvě účastnice Veronika Hladká a Karolína Pavlíčková, a ze SOŠ Prostějov pak i Pavlína Bošková,“ sdělil Večerníku Jakub Raška ze Střední školy automobilní v Prostějově.
Další kolo soutěže už mělo evropský rámec a uskutečnilo se v úterý 4. února v Bratislavě. „Karolína Pavlíčková s modelkou Simonou Zapletalovou zde získaly první místo na mistrovství Evropy ve volné disciplíně. Na naše žákyně jsme hodně pyšní a držíme jim palce,“ poslal Večerníku optimistickou zprávu Jakub Raška

Total Comments

  • Komínek
  • Basic
  • Naděje Podhorná
  • Kalendář
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_pomoc_vecernik

Anketa - hlavní

Co říkáte na nezodpovědné jedince, kteří nedodržují vládní nařízení a tím ohrožují sebe i své okolí?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Rozdávají roušky.

Do rozdávání ochranných roušek se zapojila také městská policie a ochrannou pomůcku před koronavirem jste si mohli vyzvednout i přímo na dvoře radnice. Přímo od strážníků se dočkali také obyvatelé domů s pečovatelskou službou. Přidali se také ostatní, pomáhají jednotlivci i celé firmy a další subjekty.

Proboha, co dělal?!

Během minulého pondělí odpoledne zmasakroval starší řidič osobního vozidla Volvo dva elektrorozvaděče v Dolní ulici v Prostějově poté, co v opilosti vyjel ze silnice. Z místa nehody ujel, ale za pár minut jej policisté dohonili na křižovatce ve Svatoplukově ulici. Senior jim nadýchal 0,8 promile...

Total Comments

Osobnost týdne

THUAN DINH DUC

Vietnamský obchodník a majitel prodejny v centru Prostějova je jedním z nejobětavějších pomocníků v této těžké době koronavirového temna. On a jeho manželka ušili a zdarma rozdali již tisíce ochranných roušek.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

630

Uplynulý pátek jsme si připomenuli přesně 630 let od „povýšení“ Prostějova na město. Jak historici ví, stalo se tak udělením práva výročního trhu. Magistrát měl k oslavě výročí připraveno celoroční program, první akce již však musely být odloženy.

Total Comments

Výrok týdne

„MĚLA JSEM I ČTYŘICET ZÁCHVATŮ NĚKOLIK HODIN V KUSE...“

Čtrnáctiletá Vanessa Reiterová musela v životě zvládnout nepříjemnou nemoc, nyní obsadila v krajském kole Dívka roku bronzovou příčku. 

Total Comments

Z_Kalendar