Příjemnou noc, dnes je čtvrtek 2.4.2020
svátek slaví Erika,
zítra Richard
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Nejkrásnější „padesátka“ na světě! Tak by se dala titulovat rodačka z Prostějova Pavlína Pořízková. Světoznámá modelka je sice matkou dvou synů, na některých z fotografií to vypadá jako by byla mladší sestrou jednoho z nich. Zadarmo to ovšem není!


Svojí skvělou postavou se Pavlína nedávno pochlubila na sociálních sítích. „Tak tohle je jen o tom, že jsem udělala miliardu dřepů a miliardu sedů lehů a chci se předvést,“ okomentovala dráždivý snímek „nahoře bez“ žena, která jen potvrzuje, že pouze dobré genetické předpoklady k dobré kondici i vzhledu nestačí.
Pavlína Pořízková se v Prostějově narodila 9. dubna 1965 v Prostějově. Její rodiče emigrovali do Švédska a ona vyrůstala v našem městě s babičkou. V modelingu velmi brzy dosáhla na samotný vrchol, časopis Harper's Bazaar ji později zařadil mezi deset nejkrásnějších žen světa. Téměř třicet let byla vdaná za amerického hudebníka Rica Ocaseka, se kterým se loni rozvedla. Její bývalý manžel zemřel letos v září, jeho bezvládné tělo u něj doma objevila právě Pavlína Pořízková. Ta byla zároveň i posledním člověkem, jenž ho předchozí den viděl živého. Pár společně vychoval syny Jonathana (25) a Olivera (20). Během své kariéry se Pořízková mimo jiné musela vypořádat s drogami, s depresemi i léky, kvůli nimž na dlouhou dobu ztratila zájem o sex.

 

Total Comments

  • Komínek
  • Basic
  • Naděje Podhorná
  • Kalendář
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_pomoc_vecernik

Anketa - hlavní

Co říkáte na nezodpovědné jedince, kteří nedodržují vládní nařízení a tím ohrožují sebe i své okolí?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Rozdávají roušky.

Do rozdávání ochranných roušek se zapojila také městská policie a ochrannou pomůcku před koronavirem jste si mohli vyzvednout i přímo na dvoře radnice. Přímo od strážníků se dočkali také obyvatelé domů s pečovatelskou službou. Přidali se také ostatní, pomáhají jednotlivci i celé firmy a další subjekty.

Proboha, co dělal?!

Během minulého pondělí odpoledne zmasakroval starší řidič osobního vozidla Volvo dva elektrorozvaděče v Dolní ulici v Prostějově poté, co v opilosti vyjel ze silnice. Z místa nehody ujel, ale za pár minut jej policisté dohonili na křižovatce ve Svatoplukově ulici. Senior jim nadýchal 0,8 promile...

Total Comments

Osobnost týdne

THUAN DINH DUC

Vietnamský obchodník a majitel prodejny v centru Prostějova je jedním z nejobětavějších pomocníků v této těžké době koronavirového temna. On a jeho manželka ušili a zdarma rozdali již tisíce ochranných roušek.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

630

Uplynulý pátek jsme si připomenuli přesně 630 let od „povýšení“ Prostějova na město. Jak historici ví, stalo se tak udělením práva výročního trhu. Magistrát měl k oslavě výročí připraveno celoroční program, první akce již však musely být odloženy.

Total Comments

Výrok týdne

„MĚLA JSEM I ČTYŘICET ZÁCHVATŮ NĚKOLIK HODIN V KUSE...“

Čtrnáctiletá Vanessa Reiterová musela v životě zvládnout nepříjemnou nemoc, nyní obsadila v krajském kole Dívka roku bronzovou příčku. 

Total Comments

Z_Kalendar