Dobré ráno, dnes je úterý 11.8.2020
svátek slaví Zuzana,
zítra Klára
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Nejkrásnější „padesátka“ na světě! Tak by se dala titulovat rodačka z Prostějova Pavlína Pořízková. Světoznámá modelka je sice matkou dvou synů, na některých z fotografií to vypadá jako by byla mladší sestrou jednoho z nich. Zadarmo to ovšem není!


Svojí skvělou postavou se Pavlína nedávno pochlubila na sociálních sítích. „Tak tohle je jen o tom, že jsem udělala miliardu dřepů a miliardu sedů lehů a chci se předvést,“ okomentovala dráždivý snímek „nahoře bez“ žena, která jen potvrzuje, že pouze dobré genetické předpoklady k dobré kondici i vzhledu nestačí.
Pavlína Pořízková se v Prostějově narodila 9. dubna 1965 v Prostějově. Její rodiče emigrovali do Švédska a ona vyrůstala v našem městě s babičkou. V modelingu velmi brzy dosáhla na samotný vrchol, časopis Harper's Bazaar ji později zařadil mezi deset nejkrásnějších žen světa. Téměř třicet let byla vdaná za amerického hudebníka Rica Ocaseka, se kterým se loni rozvedla. Její bývalý manžel zemřel letos v září, jeho bezvládné tělo u něj doma objevila právě Pavlína Pořízková. Ta byla zároveň i posledním člověkem, jenž ho předchozí den viděl živého. Pár společně vychoval syny Jonathana (25) a Olivera (20). Během své kariéry se Pořízková mimo jiné musela vypořádat s drogami, s depresemi i léky, kvůli nimž na dlouhou dobu ztratila zájem o sex.

 

Total Comments

  • Gulas Fest
  • Olypmic
  • Czech Tour
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se díváte na tzv. boj s chudobou?

P3_hana_nabor
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Počasí konečně přálo.

Během uplynulého víkendu se v celém prostějovském regionu konal bezpočet kulturních a společenských akcí, které tentokrát nemusely být rušeny kvůli nepřízni počasí. Oproti předešlému fiasku tak v rámci Léta s hvězdami mohla při druhém pokusu nejen kapela Argema zahrát vícero návštěvníkům.

Koronavirus odložil investice.
Stavební investice za desítky milionů korun byli nuceni na příští rok odložit prostějovští radní. Důvodem je až příliš velké množství peněz vynaložených radnicí během nouzového stavu a zároveň obava z dalšího šíření nákazy covid-19. Počkat si musí Národní dům, kino Metro 70 a další.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Pavel ŠPORCL

Fenomenální český houslista uhranul své příznivce při svém vystoupení s názvem Pocta Paganinimu na zámku v Plumlově.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

5 417

Přesně tolik zákazníků využilo během prvního pololetí službu Senior taxi v Prostějově. Velký pokles počtu klientů kvůli covid-19 byl zaznamenán během nouzového stavu.

Total Comments

Výrok týdne

„Takhle kdyby mi vařila moje žena!“

Jeden ze spokojených účastníků ptenského Gulášfestu určitě nechtěl urazit svoji manželku, ale...

Total Comments

-