Příjemnou noc, dnes je úterý 4.8.2020
svátek slaví Dominik,
zítra Kristián
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTOGALERIE + VIDEO: Je až neuvěřitelné, jak ten čas letí... Předminulou sobotu jsme oslavili krásných 5 let seriálu PROMĚNA IMAGE, který od dubna 2015 probíhá pod taktovkou PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku. Mimo každoroční prázdninové zeštíhlení a koronavirovou nucenou pauzu jsme od té doby měsíc po měsíci stihli čtyřiapadesát dílů, které přinesly místy až vzrušující emoce.

Vždy se totiž snažíme, abychom vás učinili šťastnými a plnili vaše sny. Měníme nejen vizáž, ale děláme i obyčejnou lidskou radost, která vykouzlí úsměv na tváří, přinese příjemné pocity, vnitřní spokojenost a snažíme se dodat také kousek tolik toho potřebného sebevědomí a zahřátí u srdce. Na aktéry čeká prostě den jako z pohádky, který se vryje do paměti na celý život.
Jsme nesmírně rádi, že se projekt uchytil napříč generacemi, o čemž zcela jasně vypovídá věkový rozptyl patnáct až pětasedmdesát let. Rukama zkušených odborníků prošly za pět let desítky žen všech věkových kategorií, přidala se dvojice mužů a jednou se proměnili i oba manželé. Všechny doposud uskutečněné proměny dopadly skvěle a dokonce i přesáhly hranice regionu. Jak známo, v minulosti jsme měli vítězky z Prahy, Ostravy, Olomouce, Vyškova, Havířova, Bouzova a jednou k nám
Těší nás tedy skutečnost, že naši čtenáři mají zájem se alespoň jednou zkusit proměnit, oddat se péči profesionálů. Každý měsíc čeká jedna proměna právě na vás. Takže, jedeme dál!

 

Seriál PROMĚNA IMAGE byl od března upozaděn důsledky celosvětové pandemie. Po dlouhé pauze jsme se již nemohli všichni dočkat, až budeme moci opět rozjet další sérii změn vizáže a dělat radost dalším z vás. Předprázdninovou vítězkou se stala Miluše Piskovská z Dobromilic, která v březnu oslavila 60 let. Jako opožděný dárek si přála změnit svůj vzhled, jelikož již dlouhé roky vypadá stále stejně a nyní nastal nejvyšší čas přistoupit k razantní změně. Paní Miluši jsme tak nadělili den plný odpočinku, přátelské atmosféry, pohody a hlavně péče i toliko očekávaných změn.
„Chtěla bych změnit svůj vzhled právě ve vaší proměně. Také chci překvapit svou rodinu a přátele mým novým vzhledem k lepšímu. Od mládí se se mnou život nemazlil, starala jsem se sama o tři děti a nebyl čas, abych se mohla věnovat svému vzhledu a zevnějšku. Celé dlouhé roky jsem tak stále stejná a teď je, myslím, nejvyšší čas udělat velký krok,“ zaznělo v přihlášce paní Piskovské.
Mezi záliby červnové vítězky patří příroda a hlavně zahrádka. „Již deset let jsem ve výboru místního ČSZ, ráda čtu a luštím křížovky,“ prozradila nám na sebe a doslova šokovala tím, že její maminka se ve svém pokročilém věku přihlásila do pořadu Tomáš Arsov v akci a v lednu se zúčastnila proměny vysílané v televizi. „A právě díky tomu jsem dostala odvahu přihlásit se do vašeho projektu, abych prošla také změnou své vizáže. Přeji si, abych se cítila lépe a zvedlo se mi sebevědomí, které mi docela chybí,“ usmála se dáma, která nebyla zvyklá nosit šaty a nelíčila se. A tak jsme jí během proměny poradili, jak o sebe pečovat a jak se líčit. Vůbec poprvé přitom zažila, jak vypadá péče právě od vizážistky a profesionální kosmetičky. Nezvyklé bylo pro naši aktérku i focení a natáčení, jako modelka stála před objektivem poprvé. Završením pak byla změna účesu. Miluše Piskovská potřebovala dodat na ženskosti a eleganci. Celý náš tým se tedy snažil dostát tomuto úkolu a podařilo se to k nemalé spokojenosti všech zainteresovaných.
Narozeninový díl jsme také všichni patřičně také oslavili, nechybělo občerstvení, dárky ani sfouknutí svíčky na dortu. Červnová a jubilejní PROMĚNA IMAGE stálo za to, tak se podívejte na to, jak probíhala...
I tentokrát jsme vše znovu pečlivě monitorovali, co nenajdete zde, tudíž uvidíte, když navštívíte internetové stránky www.vecernikpv.cz. Čekají tam na vás obsáhlá fotogalerie a video z červnového kola PROMĚNY IMAGE. Najdete tam i rozsáhlý archiv všech předcházejících epizod seriálu.

1. krok – volba oblečení
Předprázdninová PROMĚNA IMAGE probíhala v sobotu 13. června od rána až do odpoledních hodin, počasí nám přálo, všichni byli natěšení a tak se mohlo začít. Nejprve jsme přistoupili k výběru outfitů v RV Fashion v Plumlovské ulici, kde nás velmi mile přivítal tým Reného Volka. Miluše Piskovská se nám svěřila, že téměř vůbec nenosí šaty. Vzhledem k profesi se obléká spíše sportovně, proto její proměna směřovala do vzdušné letní elegance. „Kombinace barev žluté a bílé k létu patří i volánky s rozparky na rukávech jsou trendy. Paní Piskovská vypadala v těchto šatech opravdu krásně a moc jí slušely,“ pochvaloval si na úvod René Volek.
Dalším modelem byly barevné bavlněné šaty, které jsou do horkých dnů svým střihem a materiálem naprosto ideální. „Dáma se stala důkazem toho, že jí sluší jak elegance, tak i styl casual. Doporučil jsem tedy, aby se nebála barev, a proto další šaty byly hodně pestré. Myslím si, že rozzáří každou ženu. Volný střih dává naprostou uvolněnost pro léto. Poslední model byl složen z kombinace romantické barevné halenky s modrou rozevlátou sukní a byla důkazem toho, že paní Piskovská se skutečně vůbec nemusí bát této módy, naopak by se jí měla inspirovat. Na věku skutečně nezáleží," zakončil s úsměvem popis výběru outfitů majitel RV Fashion.

2. krok – volba brýlí
Jakmile jsme vybrali několik outfitů, mohli jsme se přemístit do Optiky Wagner, která sídlí na náměstí E. Husserla (bývalé Trio). Čekala na nás doslova záplava nádherných vzorků, nevěděli jsme, po kterých sáhnout dříve. Paní Piskovská je zvyklá na konzervativnější styl brýlí. My jsme jí tak chtěli ukázat, že se nemusí bát trendů, barev ani různých stylů. „K dnešní výroční proměně jsme zvolili klasiku ve formě slunečních brýlí, na kterých je vidět, že dominují jednoduché tvary. Kovové prvky ať už ze žlutého, nebo růžového zlata, které jsme využili jak u dioptrických, tak slunečních brýlí, vždy spolehlivě a perfektně podtrhnou eleganci a dodají šmrnc,“ pustil se do díla Radek Wagner s tím, že stále jsou v kurzu olivové tvary obrub a určitě platí, že horní linka obočí určuje tvar brýlí. „Měla by respektovat linky obličeje, což se nám i tentokrát náramně podařilo. Paní Piskovská je důkaz toho, jak brýle dovedou podtrhnout styl a zdůraznit osobnost. Na konci proměny z ní byl doslova jiný člověk. Jsem rád, že se nám výroční proměna takto vydařila,“ pochvaloval si majitel optiky.

3. krok: líčení
Další zastávkou při cestě za novou image bylo Studio H v Rejskově ulici. O Miluši Piskovskou se postarala sympatická kosmetička Hana Ondrejová. „Dáma v dnešní proměně má pleť citlivou s projevy kuperózy. Nejdříve jsme se bavily o tom, jak má o svoji pleť doma pečovat, protože se pohybuje pracovně hodně venku, je velice podstatné problémům a nečistotě předcházet,“ poznamenala úvodem Hana Ondrejová. „Po povrchovém očištění pleti jsem zvolila přístrojové ošetření, použila jsem tři funkce a to ultrasonic, který zapracuje séra, ta jsem zvolila dvě, a to kyselinu hyaluronovou a sérum na citlivou a kuperózní pleť, současně jsem pleť čistila ultrazvukem a prováděla biostimulační masáž. Nanesla jsem arganový krém a pak make-up, který jsem namíchala podle jejího odstínu pleti. Na oči jsem nanesla světlý béžový stín, který byl doplněn tmavším a nejtmavším stínem, postupně jsem stíny na oku vystínovala. Pod obočí jsem nanesla světlý stín pro rozjasnění výrazu. Tvářenku jsem pak zvolila hnědou, linky jsem nanesla tmavě hnědým stínem neohraničené, pak ještě dodala hnědou tužku. Černá řasenka přišla na závěr líčení očí. Nemohla pak chybět rtěnka v tělové barvě a fixace minerálním pudrem. Paní Miluše po líčení neskutečně prokoukla, byl to velký rozdíl,“ dodala nadšeně kosmetička.

4. krok: barvení, stříhání a styling
Další čáry máry, tentokrát co se účesu týče, probíhaly ve Vlassalonu u Andrey Furiakové v ulici Fanderlíkova. Bylo zřejmé, že Miluše Piskovská potřebuje velkou změnu účesu i barvy. Nejprve tedy proběhla porada, kde jsme řešili, jaký střih a barvu provedeme, následně se mohlo začít. Vítězka červnového dílu byla usazena před zakryté zrcadlo a po celou dobu netušila, jaký je náš záměr. Jediné, co si přála, bylo vypadat jinak a možnost dát vlasy do culíku, kvůli práci. Vzhledem k typu obličeje, pleti a celkové osobnosti, ke které je potřeba vždy přihlížet, jsme zvolili elegantní a střídmou změnu, aby k vítězce pasovala i běžně v jejím osobním životě. „Paní Miluše měla nebarvené tmavé vlasy, místy však mírně prošedivělé. Vlasy byly nepoddajné a celkový střih i barva potřebovaly velkou změnu. Avšak vzhledem k tomu, že trpí na kuperózou, je potřeba volit i vhodný odstín barvy vlasů. Kdyby se paní Piskovská nelíčila, mohla by nevhodně zvolená barva vlasů vzhledem k pleti celkový dojem zbytečně zhoršit,“ objasnila mírnější komplikace Andrea Furiaková. „Postupovali jsme tedy střídmě a zvolili přírodní odstín. Vlasy jsme se zvýraznili hnědým odstínem a dodali šmrnc melírem, který vlasy příjemně prosvětlil. Bylo je třeba také rapidně zkrátit, takže přibližně deset centimetrů šlo pryč, ale délku jsme zanechali tak, aby si vlasy mohla dát dle přání do culíku. Stávající ofina pak byla upravena do modernějšího pojetí. Na závěr jsem vlasy prožehlila a musím říci, že rozdíl před a po proměnou byl opravdu velký,“ popsala s radostí kadeřnice.

5. krok - odhalení a fotografování
Celou narozeninovou PROMĚNU IMAGE doprovázela pohodová atmosféra. Všichni byli výborně naladění, nechybělo bohaté občerstvení a panovaly úsměvy od ucha k uchu. Jen malou chvíli před odhalením se u Miluše Piskovské dostavila lehká nervozita. Nebylo divu, celý den kolem ní někdo poletoval a ona vůbec netušila, co se s ní děje. Po hotovém účesu se šla převléci do vybraného outfitu, aby mohlo proběhnout závěrečné odhalení. U tohoto okamžiku byl přítomen i syn paní Piskovské, kterému se nedostávalo slov. I sama červnová vítězka byla mírně v šoku, sama sebe nemohla poznat.

 

Video připravujeme na 1. července 2020.

  

 

 

 

 

Červnový díl seriálu najdete v tištěném vydání PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku, které je v prodeji od pondělí 22. června 2020

Total Comments

  • Gulas Fest
  • Olypmic
  • Czech Tour
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Obáváte se druhé vlny koronavirusu?

P3_hana_nabor
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Počasí konečně přálo.

Během uplynulého víkendu se v celém prostějovském regionu konal bezpočet kulturních a společenských akcí, které tentokrát nemusely být rušeny kvůli nepřízni počasí. Oproti předešlému fiasku tak v rámci Léta s hvězdami mohla při druhém pokusu nejen kapela Argema zahrát vícero návštěvníkům.

Koronavirus odložil investice.
Stavební investice za desítky milionů korun byli nuceni na příští rok odložit prostějovští radní. Důvodem je až příliš velké množství peněz vynaložených radnicí během nouzového stavu a zároveň obava z dalšího šíření nákazy covid-19. Počkat si musí Národní dům, kino Metro 70 a další.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Pavel ŠPORCL

Fenomenální český houslista uhranul své příznivce při svém vystoupení s názvem Pocta Paganinimu na zámku v Plumlově.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

5 417

Přesně tolik zákazníků využilo během prvního pololetí službu Senior taxi v Prostějově. Velký pokles počtu klientů kvůli covid-19 byl zaznamenán během nouzového stavu.

Total Comments

Výrok týdne

„Takhle kdyby mi vařila moje žena!“

Jeden ze spokojených účastníků ptenského Gulášfestu určitě nechtěl urazit svoji manželku, ale...

Total Comments

-