Dobré odpoledne, dnes je úterý 29.9.2020
svátek slaví Michal,
zítra Jeroným
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Cesta za vodníkem, královský bál, indiánská stezka, africký den, světové tržiště, trpasličí závody nebo pohádkové cestování se sluníčkem a duhou. To jsou letní programy MC Cipísek, které mateřské centrum pořádá pro rodiče a děti už čtrnácté prázdniny za sebou. Týdenní programy jsou určeny rodičům s dětmi od dvou do šesti let a letos nově i pro samotné předškoláky.


To jediné nejcennější co můžeme naším dětem dát nejsou dárky, ale náš čas. Týden byl plný přátelství, dětského smíchu, her a pohody, napsala po skončení letního programu maminka Katka, která se prázdnin s Cipískem účastní se svoji dcerou už po několikáté.
„A to je přesně tou hlavní myšlenkou našich letních aktivit. Programy jsou připraveny tak, aby si děti a rodiče užili společný čas i v netradičních situacích, prožili si aktivity i v jiných rolích, než jsou běžně zvyklí. Takže i rodiče hrají pohádku, hrají si na indiány nebo maminky na princezny, společně tvoří, zpívají, sportují. Vznikají společné zážitky, ale i nová přátelství s ostatními rodinami, které přetrvávají řady let,“ neskrývá spokojenost Markéta Skládalová, místopředsedkyně MC Cipísek.
Rodiče s dětmi tak už letos cestovali v rámci programů Letem světem s Cipískem a Pohádkového týdne z pohádky do pohádky a taky pomyslnou cestou kolem světa. V následujících týdnech proběhne program pouze pro děti do sedmi let pod názvem Duhové pohádky, který je inspirován stejnojmennou knížkou o sluníčku a zahradě světa. „Děti čeká spousta výtvarných, pohybových i hudebních aktivit, pokusů, cesta za pokladem, prostě vše co k prázdninovým dnům patří,“ láká zájemce Skládalová.
V době prázdnin probíhá také on-line zápis do pravidelných programů pro rodiče s dětmi od tří měsíců do čtyř let a do kroužku pro předškolní děti, které budou zahájeny zase v září. Bližší informace lze získat na www.mcprostejov.cz, www,facebook.com/ cipisekprostejov nebo e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Total Comments

 • Ano
 • SPD
 • Vinotéka Hruška
 • ČSSD
 • Interforst
 • Bellis
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak byste řešili vzrůstající pandemii koronaviru?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Smích s klasikou.

Koronavir – nekoronaavir, prostějovská veřejnost chce žít! Není proto divu, že letní promítání na nádvoří zámku mělo značnou diváckou kulisu. A co dávali? No přece klasickou českou komedii Postřižiny! A organizátoři vsadili na dobrou kartu, když se rozhodli pro film nedávno zesnulého režiséra Menzla!

 

Lidová tvořivost před volbami.
Předvolební kampaně politických stran a hnutí nabírají na intenzitě a s tím také množství různých billboardů či plakátů v ulicích města. A stejně jako před každými volbami se tyto propagační záležitosti stávají terčem vandalů. Mnoha politikům tak přibyly vousy, vlasy, dokonce mají propíchnuté oči...

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Petr JANDA

Nestárnoucí rocker řádil uplynulou sobotu večer se svým Olympicem na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě. Jak? Jako zamlada!

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

47 722

Město Prostějov má v tuto chvíli přesně tolik obyvatel. Jejich počet rok od roku klesá a doby, kdy jsme se chlubili více než padesátitisícovým městem, jsou dávno pryč.

33

Total Comments

Výrok týdne

„ONI POTŘEBUJÍ MASY, KTERÉ BY DĚLALY BEZ REPTÁNÍ TO, CO CHTĚJÍ. TO JSME JIM KAZILI...“

Jednadevadesátiletý Ladislav „Bor“ Šín, který byl u znovuzaložení skautů v Konici v roce 1991, takto promluvil ke komunistům.

Total Comments

-