Dobrý podvečer, dnes je čtvrtek 12.12.2019
svátek slaví Simona,
zítra Lucie
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

02 14 brusleniNeuvěřitelně štědré dny prožili pořadatelé veřejného bruslení ve Víceúčelové hale-zimním stadionu v Prostějově. V období od 20. prosince 2013 do 5. ledna 2014 si na jedinou možnou ledovou plochu ve městě přišlo zabruslit celkem 6 556 lidí. Ve srovnání se stejným obdobím předešlých let se tak jednalo o dvaašedesátiprocentní nárůst návštěvnosti! „Během uvedených dnů na přelomu roku 2013 a 2014 přišlo o 2 554 lidí víc než rok předtím. Samozřejmě, že je to i tím, jaké bylo venku počasí a že v důsledku tepla nezamrznul drozdovický rybník.

Prostějované prostě neměli možnost zabruslit si nikde jinde než na ´zimáku´,“ konstatoval Večerníku Vladimír Průša, jednatel Domovní správy v Prostějově. Zároveň je velice potěšitelné, že návštěvníci hojně využívali naši půjčovnu bruslí, během těch dvou týdnů si děti i dospělí zapůjčili přes stovku párů bruslí. Máme radost i z konkrétních případů, kdy například mladá dvojice procházela jen tak okolo zimního stadionu. Když si na dveřích dívka s chlapcem přečetli, že tady existuje možnost půjčení bruslí, neváhali a hodinu veřejného bruslení využili. Přitom původně bruslit nechtěli,“ usmál se Průša s tím, že v letošním roce hodlá Domovní správa ještě více zkvalitnit své služby a rozšířila je o půjčovnu dětských ochranných přileb. Největší nával návštěvníku při veřejném bruslení byl pochopitelně během vánočních svátků a pak ještě do Silvestra. „Nebylo výjimkou, aby při hodině veřejného bruslení se na ledě tísnilo až sedm stovek lidí. Mnohdy jsme si říkali, že bychom se řídili limitem pěti set návštěvníků. Ale bylo nám líto těch početných skupin dětí, které zůstávaly stát zklamaně před zimákem,“ poznamenal Vladimír Průša. Jak Večerníku ještě na závěr potvrdil, Domovní správa uvažuje o návratu k dříve tradičním diskotékám na ledě. „Tyto akce měly před lety také vysokou návštěvnost, a abych pravdu řekl, ani si nepamatuji, proč se v nich nepokračovalo,“ pokrčil rameny šéf provozovatele Víceúčelé haly-ZS.

Total Comments

  • Soledo
  • Lázně Slatinice
  • Zima PV
  • Kendrion
  • Praktik
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VNÍMÁTE DÍVKY, KTERÉ SI NECHÁVAJÍ PLATIT OD MUŽŮ ZA "OTROCTVÍ"?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Máme rozpočet i vyhlášky.

Důležité úterní jednání prostějovského zastupitelstva se nijak neprodlužovalo. Komunální politici celkem racionálně projednali a schválili nejdůležitější dokument města. Na světě je tak nejen rozpočet města Prostějov na rok 2020, ale i nové vyhlášky o hazardu, odpadu či psech.

I tak se dá vydělávat!

Nová móda se rozšiřuje mezi prostějovskými dívkami, které hodlají využívat nejen své přirozené krásy, ale i tvrdé povahy. Jak jinak než přes internet si našly přivýdělek, který je hodně za hranou mravního chování, nicméně nese to. A tak mladé holky poroučí mužům a inkasují „lehce“ vydělané peníze...

Total Comments

Osobnost týdne

ONDŘEJ HAVELKA

49 havelkaFenomenální zpěvák, herec a tanečník se ve čtvrtek představil se svým Melody Makers prostějovským fanouškům na prknech divadla. A jak jinak než především swingovou hudbou z třicátých let.

Total Comments

Číslo týdne

 3 528

Výtěžek z prodeje vlastnoručně vyrobených pamlsků při nedávném Restaurant Day věnoval PROSTĚJOVSKÝ Večerník psímu útulku Voříšek v Čechách pod Kosířem. Odměnou byl ve čtvrtek veselý psí štěkot.

Total Comments

Výrok týdne

„JDU SI ZAKOUŘIT, TO SE NEDÁ POSLOUCHAT!“

První náměstek prostějovského primátora Jiří Pospíšil si od výtek opozice musel dát během zastupitelstva nejednu „rauchpauzu“

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments