Příjemnou noc, dnes je úterý 21.1.2020
svátek slaví Běla,
zítra Slavomír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

42 zombie walkPokud se 31. října v ulicích města potkáte s prapodivnými stvořeními, nezoufejte. Nemáte halucinace, ani vás nešálí zrak. Prostějovem se totiž vydají oživlé mrtvoly. Jestliže chcete být jednou z nich, přihlaste se organizátorům co nejdřív. Zájem o tuto mimořádnou akci je totiž velký. PROSTĚJOVSKÝ Večerník u toho bude, neboť se stal hlavním mediálním partnerem!

„Ačkoliv existuje mnoho stvoření, za které se dá převléci, bylo by skvělé, kdyby se každý účastník pokusil vypadat jako zombie. Upíři, vlkodlaci, víly, čerti, démoni a smrtky jsou ideální na tradiční průvody masek, Halloween či Mikuláše. Buďme jeden den v roce prostě ´zombíky´. Snažte se vypadat co nejmrtvolněji,“ vzkazuje přes Večerník jedna z organizátorek Veronika Juračková.

Účastníci zombie pochodu mají sraz v 16.00 hodin u Společenského domu v Komenského ulici a vydají se dál do centra města. Průvod by měl skončit opět u „Kaska“. Akce je nahlášena od 16.00 do 17:30 hodin jako průchod městem. „Je možné se domluvit na další, přibližně tříhodinové párty ve Společenském domě. Potřebujeme ovšem znát skutečný počet zúčastněných, abychom věděli, zda se vejdeme do spodních prostor u vstupu, případně objednáme horní sál. Poté se rozhodne, kde si zombíci ještě užijí trochu hudby. Prosíme tedy o skutečnou aktualizaci přihlášených, abychom věděli, kterým směrem se ubírat,“ přidala důležitou informaci stále ještěb radní za ODS Milada Sokolová, které se myšlenka akce velice zalíbila. „Jsem ráda, že jej mohu organizačně podpořit, myslím, že to bude pro Prostějov víc než příjemné zpestření podzimních dnů,“ dodala Sokolová. 

42 zombie_walk_PLAKATBližší informace naleznete na facebooku na stránce   https://www.facebook.com/events/341043612722791/?fref=ts.

Zombie walk. Právě tato pozoruhodná akce známá z jiných měst nejen naší republiky by poslední říjnový den měla „oživit” i Prostějov.

Už nyní se dá odhadnout, že by se v ulicích mělo objevit až několik stovek k nepoznání namaskovaných zombíků.  „Smyslem naší akce není škodit či pobuřovat. Tento průvod je jedinečný, a my věříme, že i pro občany Prostějova to bude veselý zážitek. Chceme se při téhle příležitosti bavit a rádi přivítáme kohokoliv mezi námi, ať už jako účastníka či pozorovatele,” vyjádřili se pořadatelé této akce, kteří zároveň poděkovali za pochopení a shovívavost.

Total Comments

  • Lesy Pv
  • Národní dům
  • Nemocnice Agel
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U ANDĚLA V TYLOVĚ ULICI?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Něco teplého do žaludku.

Rozlévání polévek v režii náměstkyně prostějovského primátora Milady Sokolové minulý týden opět po roce začalo. Bezdomovci u místního nádraží se na tuto tradiční charitativní akci viditelně těšili a odpovídala tomu jejich účast. Konečně dostali zase něco teplého do žaludku.

Kdo všechno jezdí po dálnici.

Tři v jednom, tak by se dala charakterizovat běžná policejní kontrola řidiče, který uháněl po dálnici směrem k Prostějovu. Na skle neměl dálniční známku a vozidlo nemělo platnou technickou prohlídku. Ale co je úplně nejhorší, řidič byl pod vlivem extáze a marihuany…

Kdo všechno jezdí po dálnici. Tři v jednom, tak by se dala charakterizovat běžná policejní kontrola řidiče, který uháněl po dálnici směrem k Prostějovu. Na skle neměl dálniční známku a vozidlo nemělo platnou technickou prohlídku. Ale co je úplně nejhorší, řidič byl pod vlivem extáze a marihuany…

Total Comments

Osobnost týdne

ANDREJ BABIŠ
02 babisPremiér České republiky a šéf nejsilnější politické strany ANO 2011 navštívil během své inspekční cesty po Olomouckém kraji také Prostějov. A nechal se slyšet, že naše město si ostatní mohou brát za vzor.

Total Comments

Číslo týdne

832

Smutný rekord ohlásila prostějovská nemocnice. Ve zdejší porodnici se totiž v roce 2019 narodilo právě jen něco přes osm stovek dětí, což je nejméně za posledních třináct let! Vymřeme snad?

Total Comments

Výrok týdne

„JÁ BYCH TENTO VÝROK OZNAČIL ZA NEHORÁZNOST“

Tiskový mluvčí Petry Kvitové Karel Tejkal takto okomentoval slova Radima Žondry, že si tenistka způsobila zranění sama…

Total Comments