Příjemnou noc, dnes je neděle 15.12.2019
svátek slaví Radana a Radan,
zítra Albína
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

42 zombie walkPokud se 31. října v ulicích města potkáte s prapodivnými stvořeními, nezoufejte. Nemáte halucinace, ani vás nešálí zrak. Prostějovem se totiž vydají oživlé mrtvoly. Jestliže chcete být jednou z nich, přihlaste se organizátorům co nejdřív. Zájem o tuto mimořádnou akci je totiž velký. PROSTĚJOVSKÝ Večerník u toho bude, neboť se stal hlavním mediálním partnerem!

„Ačkoliv existuje mnoho stvoření, za které se dá převléci, bylo by skvělé, kdyby se každý účastník pokusil vypadat jako zombie. Upíři, vlkodlaci, víly, čerti, démoni a smrtky jsou ideální na tradiční průvody masek, Halloween či Mikuláše. Buďme jeden den v roce prostě ´zombíky´. Snažte se vypadat co nejmrtvolněji,“ vzkazuje přes Večerník jedna z organizátorek Veronika Juračková.

Účastníci zombie pochodu mají sraz v 16.00 hodin u Společenského domu v Komenského ulici a vydají se dál do centra města. Průvod by měl skončit opět u „Kaska“. Akce je nahlášena od 16.00 do 17:30 hodin jako průchod městem. „Je možné se domluvit na další, přibližně tříhodinové párty ve Společenském domě. Potřebujeme ovšem znát skutečný počet zúčastněných, abychom věděli, zda se vejdeme do spodních prostor u vstupu, případně objednáme horní sál. Poté se rozhodne, kde si zombíci ještě užijí trochu hudby. Prosíme tedy o skutečnou aktualizaci přihlášených, abychom věděli, kterým směrem se ubírat,“ přidala důležitou informaci stále ještěb radní za ODS Milada Sokolová, které se myšlenka akce velice zalíbila. „Jsem ráda, že jej mohu organizačně podpořit, myslím, že to bude pro Prostějov víc než příjemné zpestření podzimních dnů,“ dodala Sokolová. 

42 zombie_walk_PLAKATBližší informace naleznete na facebooku na stránce   https://www.facebook.com/events/341043612722791/?fref=ts.

Zombie walk. Právě tato pozoruhodná akce známá z jiných měst nejen naší republiky by poslední říjnový den měla „oživit” i Prostějov.

Už nyní se dá odhadnout, že by se v ulicích mělo objevit až několik stovek k nepoznání namaskovaných zombíků.  „Smyslem naší akce není škodit či pobuřovat. Tento průvod je jedinečný, a my věříme, že i pro občany Prostějova to bude veselý zážitek. Chceme se při téhle příležitosti bavit a rádi přivítáme kohokoliv mezi námi, ať už jako účastníka či pozorovatele,” vyjádřili se pořadatelé této akce, kteří zároveň poděkovali za pochopení a shovívavost.

Total Comments

  • Soledo
  • Lázně Slatinice
  • Zima PV
  • Kendrion
  • Praktik
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VNÍMÁTE DÍVKY, KTERÉ SI NECHÁVAJÍ PLATIT OD MUŽŮ ZA "OTROCTVÍ"?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Máme rozpočet i vyhlášky.

Důležité úterní jednání prostějovského zastupitelstva se nijak neprodlužovalo. Komunální politici celkem racionálně projednali a schválili nejdůležitější dokument města. Na světě je tak nejen rozpočet města Prostějov na rok 2020, ale i nové vyhlášky o hazardu, odpadu či psech.

I tak se dá vydělávat!

Nová móda se rozšiřuje mezi prostějovskými dívkami, které hodlají využívat nejen své přirozené krásy, ale i tvrdé povahy. Jak jinak než přes internet si našly přivýdělek, který je hodně za hranou mravního chování, nicméně nese to. A tak mladé holky poroučí mužům a inkasují „lehce“ vydělané peníze...

Total Comments

Osobnost týdne

ONDŘEJ HAVELKA

49 havelkaFenomenální zpěvák, herec a tanečník se ve čtvrtek představil se svým Melody Makers prostějovským fanouškům na prknech divadla. A jak jinak než především swingovou hudbou z třicátých let.

Total Comments

Číslo týdne

 3 528

Výtěžek z prodeje vlastnoručně vyrobených pamlsků při nedávném Restaurant Day věnoval PROSTĚJOVSKÝ Večerník psímu útulku Voříšek v Čechách pod Kosířem. Odměnou byl ve čtvrtek veselý psí štěkot.

Total Comments

Výrok týdne

„JDU SI ZAKOUŘIT, TO SE NEDÁ POSLOUCHAT!“

První náměstek prostějovského primátora Jiří Pospíšil si od výtek opozice musel dát během zastupitelstva nejednu „rauchpauzu“

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments