Dobrý podvečer, dnes je úterý 4.8.2020
svátek slaví Dominik,
zítra Kristián
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

42 zombie walkPokud se 31. října v ulicích města potkáte s prapodivnými stvořeními, nezoufejte. Nemáte halucinace, ani vás nešálí zrak. Prostějovem se totiž vydají oživlé mrtvoly. Jestliže chcete být jednou z nich, přihlaste se organizátorům co nejdřív. Zájem o tuto mimořádnou akci je totiž velký. PROSTĚJOVSKÝ Večerník u toho bude, neboť se stal hlavním mediálním partnerem!

„Ačkoliv existuje mnoho stvoření, za které se dá převléci, bylo by skvělé, kdyby se každý účastník pokusil vypadat jako zombie. Upíři, vlkodlaci, víly, čerti, démoni a smrtky jsou ideální na tradiční průvody masek, Halloween či Mikuláše. Buďme jeden den v roce prostě ´zombíky´. Snažte se vypadat co nejmrtvolněji,“ vzkazuje přes Večerník jedna z organizátorek Veronika Juračková.

Účastníci zombie pochodu mají sraz v 16.00 hodin u Společenského domu v Komenského ulici a vydají se dál do centra města. Průvod by měl skončit opět u „Kaska“. Akce je nahlášena od 16.00 do 17:30 hodin jako průchod městem. „Je možné se domluvit na další, přibližně tříhodinové párty ve Společenském domě. Potřebujeme ovšem znát skutečný počet zúčastněných, abychom věděli, zda se vejdeme do spodních prostor u vstupu, případně objednáme horní sál. Poté se rozhodne, kde si zombíci ještě užijí trochu hudby. Prosíme tedy o skutečnou aktualizaci přihlášených, abychom věděli, kterým směrem se ubírat,“ přidala důležitou informaci stále ještěb radní za ODS Milada Sokolová, které se myšlenka akce velice zalíbila. „Jsem ráda, že jej mohu organizačně podpořit, myslím, že to bude pro Prostějov víc než příjemné zpestření podzimních dnů,“ dodala Sokolová. 

42 zombie_walk_PLAKATBližší informace naleznete na facebooku na stránce   https://www.facebook.com/events/341043612722791/?fref=ts.

Zombie walk. Právě tato pozoruhodná akce známá z jiných měst nejen naší republiky by poslední říjnový den měla „oživit” i Prostějov.

Už nyní se dá odhadnout, že by se v ulicích mělo objevit až několik stovek k nepoznání namaskovaných zombíků.  „Smyslem naší akce není škodit či pobuřovat. Tento průvod je jedinečný, a my věříme, že i pro občany Prostějova to bude veselý zážitek. Chceme se při téhle příležitosti bavit a rádi přivítáme kohokoliv mezi námi, ať už jako účastníka či pozorovatele,” vyjádřili se pořadatelé této akce, kteří zároveň poděkovali za pochopení a shovívavost.

Total Comments

  • Gulas Fest
  • Olypmic
  • Czech Tour
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Obáváte se druhé vlny koronavirusu?

P3_hana_nabor
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Počasí konečně přálo.

Během uplynulého víkendu se v celém prostějovském regionu konal bezpočet kulturních a společenských akcí, které tentokrát nemusely být rušeny kvůli nepřízni počasí. Oproti předešlému fiasku tak v rámci Léta s hvězdami mohla při druhém pokusu nejen kapela Argema zahrát vícero návštěvníkům.

Koronavirus odložil investice.
Stavební investice za desítky milionů korun byli nuceni na příští rok odložit prostějovští radní. Důvodem je až příliš velké množství peněz vynaložených radnicí během nouzového stavu a zároveň obava z dalšího šíření nákazy covid-19. Počkat si musí Národní dům, kino Metro 70 a další.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Pavel ŠPORCL

Fenomenální český houslista uhranul své příznivce při svém vystoupení s názvem Pocta Paganinimu na zámku v Plumlově.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

5 417

Přesně tolik zákazníků využilo během prvního pololetí službu Senior taxi v Prostějově. Velký pokles počtu klientů kvůli covid-19 byl zaznamenán během nouzového stavu.

Total Comments

Výrok týdne

„Takhle kdyby mi vařila moje žena!“

Jeden ze spokojených účastníků ptenského Gulášfestu určitě nechtěl urazit svoji manželku, ale...

Total Comments

-