Dobré odpoledne, dnes je úterý 15.10.2019
svátek slaví Tereza,
zítra Havel
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

42 zombie walkPokud se 31. října v ulicích města potkáte s prapodivnými stvořeními, nezoufejte. Nemáte halucinace, ani vás nešálí zrak. Prostějovem se totiž vydají oživlé mrtvoly. Jestliže chcete být jednou z nich, přihlaste se organizátorům co nejdřív. Zájem o tuto mimořádnou akci je totiž velký. PROSTĚJOVSKÝ Večerník u toho bude, neboť se stal hlavním mediálním partnerem!

„Ačkoliv existuje mnoho stvoření, za které se dá převléci, bylo by skvělé, kdyby se každý účastník pokusil vypadat jako zombie. Upíři, vlkodlaci, víly, čerti, démoni a smrtky jsou ideální na tradiční průvody masek, Halloween či Mikuláše. Buďme jeden den v roce prostě ´zombíky´. Snažte se vypadat co nejmrtvolněji,“ vzkazuje přes Večerník jedna z organizátorek Veronika Juračková.

Účastníci zombie pochodu mají sraz v 16.00 hodin u Společenského domu v Komenského ulici a vydají se dál do centra města. Průvod by měl skončit opět u „Kaska“. Akce je nahlášena od 16.00 do 17:30 hodin jako průchod městem. „Je možné se domluvit na další, přibližně tříhodinové párty ve Společenském domě. Potřebujeme ovšem znát skutečný počet zúčastněných, abychom věděli, zda se vejdeme do spodních prostor u vstupu, případně objednáme horní sál. Poté se rozhodne, kde si zombíci ještě užijí trochu hudby. Prosíme tedy o skutečnou aktualizaci přihlášených, abychom věděli, kterým směrem se ubírat,“ přidala důležitou informaci stále ještěb radní za ODS Milada Sokolová, které se myšlenka akce velice zalíbila. „Jsem ráda, že jej mohu organizačně podpořit, myslím, že to bude pro Prostějov víc než příjemné zpestření podzimních dnů,“ dodala Sokolová. 

42 zombie_walk_PLAKATBližší informace naleznete na facebooku na stránce   https://www.facebook.com/events/341043612722791/?fref=ts.

Zombie walk. Právě tato pozoruhodná akce známá z jiných měst nejen naší republiky by poslední říjnový den měla „oživit” i Prostějov.

Už nyní se dá odhadnout, že by se v ulicích mělo objevit až několik stovek k nepoznání namaskovaných zombíků.  „Smyslem naší akce není škodit či pobuřovat. Tento průvod je jedinečný, a my věříme, že i pro občany Prostějova to bude veselý zážitek. Chceme se při téhle příležitosti bavit a rádi přivítáme kohokoliv mezi námi, ať už jako účastníka či pozorovatele,” vyjádřili se pořadatelé této akce, kteří zároveň poděkovali za pochopení a shovívavost.

Total Comments

 • GJW
 • Jaro pojištění
 • Ski půjčovna
 • ME korfbal
 • Dyne
 • Sad Smržice
 • Hokej Florýk
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ RESTAURACI U CÍSAŘSKÉ CESTY?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Makají jako o život.

Celkovou uzavírku Plumlovské a Blahoslavovy ulice pochopitelně provázejí výrazné dopravní komplikace v centru Prostějova, ovšem stavební dělníci pokračují ve frézování staré vozovky a pokládce nového asfaltového koberce ve zrychleném tempu. Takže nám řidičům nezbývá než to ještě jeden týden vydržet!


Bydlení na „Sušilce“ nezlevní.

Poté, co Večerník v přechozích vydáních popsal a zveřejnil skutečnosti o naprosto nevyhovujících bytech v nově postaveném domě v Sušilově ulici, navíc za nehorázné nájemné až 11 tisíc korun, jsme čekali vstřícný krok prostějovských radních. Ti ale novým nájemníkům mírnější podmínky nenabídnou...


Total Comments

Osobnost týdne

VÁCLAV HUDEČEK
41 hudecek
Stálice českého koncertního umění a fenomenální houslový virtuos potěšil svým sobotním představením na zámku v Konici především fajnšmekry vážné hudby.

Total Comments

Číslo týdne

 1 426
Přesně tolik lidí je nyní aktuálně na Prostějovsku v registru nezaměstnaných. Je to o pětatřicet lidí méně než na konci předchozího měsíce, což znamená, že podíl nezaměstnaných se ve zdejším regionu stále drží pod dvěma procenty.


Total Comments

Výrok týdne

„MAJÍ ŠTĚSTÍ, ŽE JSEM TAM NEBYL. OKAMŽITĚ BYCH CELOU SLAVNOU KOMISI ROZPUSTIL!“

Primátor Prostějova František Jura nechápe, jak speciální komise mohla vybrat tak hnusný „pomník“ E. Husserla

Total Comments