Dobrý večer, dnes je pondělí 18.2.2019
svátek slaví Gizela,
zítra Patrik
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

VIDEO + FOTOGALERIE: V obchodním centru Zlatá brána se včera, tj. v neděli 1. června, konal dětský den, a tak pochopitelně nesměly chybět soutěže, pohádky a hlavně písničky, které si spolu s dětmi přijela zazpívat pohádková čertice Yvetta Blanarovičová.

Největší koncentrace dětí a pohádkových postaviček byla v neděli odpoledne jednoznačně v prostorách obchodního centra Zlatá brána. Konal se tu totiž dětský den, na který kromě dětí dorazili i Maxipes Fík se svou majitelkou Ájou. Ti vtrhli na pódium těsně po zahájení akce, aby děti pobavili a připomněli jim známý kreslený Večerníček. Jestli děti pohádku sledovaly opravdu pečlivě, mohly za své znalosti získat nějakou tu drobnost.
Ale pohádkové vyprávění nebylo to jediné, co děti ve Zlaté bráně čekalo. Připravena byla výtvarná dílnička, ve které si malí šikulové mohli vyrobit originální obrázek. V prostorách celého obchodního centra byla navíc rozmístěna stanoviště, na kterých si děti mohly zasoutěžit o nějakou tu sladkost. „Já jsem vyhrála balíček bonbónů,“ pochlubila se Večerníku soutěžící Lucinka, kterou na akci doprovázeli prarodiče. „Dětem se tu moc líbí a soutěžení jim jde zatím výborně,“ pochlubila se s úsměvem paní Kvapilová.
A kdo neměl soutěžení dost, přišel si na své po příchodu známé české zpěvačky Yvetty Blanarovičové, která kromě zpěvu známých písniček ze svého nejnovějšího CD Čertoviny, vyzkoušela zdejší drobotinu ze znalostí českých pohádek. „Jak jste se sem všechny vešly?“ podivila se s potěšením populární herečka, když viděla, kolik dětí se přišlo podívat na její show, na které se děti nestihly nudit, protože se tancovala oblíbená zumba, zpívalo se a soutěžilo. Pohodovou atmosféru dětem kazily jen mnohdy až agresivní maminky, které v honbě za drobnou odměnou od sponzorů by byly ochotny hodit svého potomka až na pódium, pod nohy moderátorky akce Martiny Kvítko Procházkové, která se stylově oblékla do kostýmu kreslené Áji. Vidět zblízka a naživo Maxipsa Fíka nebo čertici z pohádky je jednoduše lákavé nejen pro děti, ale i pro dospělé a den dětí je bohužel jen jednou do roka.

 

Total Comments

  • Prohlídky Kostel
  • Nohejbal
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Chtěli byste jít v Prostějově na Fed Cup?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Gečnukův triumf.

Nejenom tenisté a tenistky mohou vystoupat na grál krajského sportu. Třetím takovým do party se stal parašutista Dukly Prostějov Jiří Gečnuk, který ovládl anketu Sportovec Olomouckého kraje za rok 2018. Český reprezentant posbíral během kariéry celou řadu medailí, pyšní se také titulem absolutního mistra světa.


Nájemníci se nehrnou.

Nově postavený prostějovský komunitní dům v Sušilově ulici pro potřebné seniory za osmdesát milionů korun příliš netáhne. Magistrát totiž v luxusní nemovitosti nasadil tak vysoké ceny nájemného, že kapacita je nyní zhruba naplněna jen z více než poloviny. A to je hodně málo...

Přechody budou!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ KOLBABA
07 kolbabaPo roce do Prostějova opět zavítal nejznámější český cestoval. V sále kina Metro 70 poutavě vyprávěl o své cestě po Havajských ostrovech, které Prostějovanům popsal jako opravdový ráj. Byla to vskutku zajímavá přednáška.

Total Comments

Číslo týdne

 2
Dvě nové ulice má od minulého úterý Prostějov. Jistě, vybudované domy ve Vrahovicích a také v Čechovicích nějaký čas už stojí, ovšem zdejší noví obyvatelé se nedokázali shodnout na názvu ulic. Tak vězte, že nyní máme v našem městě Meruňkovou a Frébortovu ulici!

Total Comments

Výrok týdne

„„JE TO MOJE CHYBA, A TO SE STÁVÁ VÝJIMEČNĚ!“

Primátor Prostějova František Jura přiznal pochybení v jednom ze svých výroků směrem ke Společenskému domu.
Sebevědomí mu ale rozhodně nechybí...

Total Comments