Dobré dopoledne, dnes je úterý 29.9.2020
svátek slaví Michal,
zítra Jeroným
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

VIDEO + FOTOGALERIE: V obchodním centru Zlatá brána se včera, tj. v neděli 1. června, konal dětský den, a tak pochopitelně nesměly chybět soutěže, pohádky a hlavně písničky, které si spolu s dětmi přijela zazpívat pohádková čertice Yvetta Blanarovičová.

Největší koncentrace dětí a pohádkových postaviček byla v neděli odpoledne jednoznačně v prostorách obchodního centra Zlatá brána. Konal se tu totiž dětský den, na který kromě dětí dorazili i Maxipes Fík se svou majitelkou Ájou. Ti vtrhli na pódium těsně po zahájení akce, aby děti pobavili a připomněli jim známý kreslený Večerníček. Jestli děti pohádku sledovaly opravdu pečlivě, mohly za své znalosti získat nějakou tu drobnost.
Ale pohádkové vyprávění nebylo to jediné, co děti ve Zlaté bráně čekalo. Připravena byla výtvarná dílnička, ve které si malí šikulové mohli vyrobit originální obrázek. V prostorách celého obchodního centra byla navíc rozmístěna stanoviště, na kterých si děti mohly zasoutěžit o nějakou tu sladkost. „Já jsem vyhrála balíček bonbónů,“ pochlubila se Večerníku soutěžící Lucinka, kterou na akci doprovázeli prarodiče. „Dětem se tu moc líbí a soutěžení jim jde zatím výborně,“ pochlubila se s úsměvem paní Kvapilová.
A kdo neměl soutěžení dost, přišel si na své po příchodu známé české zpěvačky Yvetty Blanarovičové, která kromě zpěvu známých písniček ze svého nejnovějšího CD Čertoviny, vyzkoušela zdejší drobotinu ze znalostí českých pohádek. „Jak jste se sem všechny vešly?“ podivila se s potěšením populární herečka, když viděla, kolik dětí se přišlo podívat na její show, na které se děti nestihly nudit, protože se tancovala oblíbená zumba, zpívalo se a soutěžilo. Pohodovou atmosféru dětem kazily jen mnohdy až agresivní maminky, které v honbě za drobnou odměnou od sponzorů by byly ochotny hodit svého potomka až na pódium, pod nohy moderátorky akce Martiny Kvítko Procházkové, která se stylově oblékla do kostýmu kreslené Áji. Vidět zblízka a naživo Maxipsa Fíka nebo čertici z pohádky je jednoduše lákavé nejen pro děti, ale i pro dospělé a den dětí je bohužel jen jednou do roka.

 

Total Comments

 • Ano
 • SPD
 • Vinotéka Hruška
 • ČSSD
 • Interforst
 • Bellis
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak byste řešili vzrůstající pandemii koronaviru?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Smích s klasikou.

Koronavir – nekoronaavir, prostějovská veřejnost chce žít! Není proto divu, že letní promítání na nádvoří zámku mělo značnou diváckou kulisu. A co dávali? No přece klasickou českou komedii Postřižiny! A organizátoři vsadili na dobrou kartu, když se rozhodli pro film nedávno zesnulého režiséra Menzla!

 

Lidová tvořivost před volbami.
Předvolební kampaně politických stran a hnutí nabírají na intenzitě a s tím také množství různých billboardů či plakátů v ulicích města. A stejně jako před každými volbami se tyto propagační záležitosti stávají terčem vandalů. Mnoha politikům tak přibyly vousy, vlasy, dokonce mají propíchnuté oči...

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Petr JANDA

Nestárnoucí rocker řádil uplynulou sobotu večer se svým Olympicem na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě. Jak? Jako zamlada!

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

47 722

Město Prostějov má v tuto chvíli přesně tolik obyvatel. Jejich počet rok od roku klesá a doby, kdy jsme se chlubili více než padesátitisícovým městem, jsou dávno pryč.

33

Total Comments

Výrok týdne

„ONI POTŘEBUJÍ MASY, KTERÉ BY DĚLALY BEZ REPTÁNÍ TO, CO CHTĚJÍ. TO JSME JIM KAZILI...“

Jednadevadesátiletý Ladislav „Bor“ Šín, který byl u znovuzaložení skautů v Konici v roce 1991, takto promluvil ke komunistům.

Total Comments

-