Dobré dopoledne, dnes je neděle 23.9.2018
svátek slaví Berta,
zítra Jaromír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

VIDEO + FOTOGALERIE: V obchodním centru Zlatá brána se včera, tj. v neděli 1. června, konal dětský den, a tak pochopitelně nesměly chybět soutěže, pohádky a hlavně písničky, které si spolu s dětmi přijela zazpívat pohádková čertice Yvetta Blanarovičová.

Největší koncentrace dětí a pohádkových postaviček byla v neděli odpoledne jednoznačně v prostorách obchodního centra Zlatá brána. Konal se tu totiž dětský den, na který kromě dětí dorazili i Maxipes Fík se svou majitelkou Ájou. Ti vtrhli na pódium těsně po zahájení akce, aby děti pobavili a připomněli jim známý kreslený Večerníček. Jestli děti pohádku sledovaly opravdu pečlivě, mohly za své znalosti získat nějakou tu drobnost.
Ale pohádkové vyprávění nebylo to jediné, co děti ve Zlaté bráně čekalo. Připravena byla výtvarná dílnička, ve které si malí šikulové mohli vyrobit originální obrázek. V prostorách celého obchodního centra byla navíc rozmístěna stanoviště, na kterých si děti mohly zasoutěžit o nějakou tu sladkost. „Já jsem vyhrála balíček bonbónů,“ pochlubila se Večerníku soutěžící Lucinka, kterou na akci doprovázeli prarodiče. „Dětem se tu moc líbí a soutěžení jim jde zatím výborně,“ pochlubila se s úsměvem paní Kvapilová.
A kdo neměl soutěžení dost, přišel si na své po příchodu známé české zpěvačky Yvetty Blanarovičové, která kromě zpěvu známých písniček ze svého nejnovějšího CD Čertoviny, vyzkoušela zdejší drobotinu ze znalostí českých pohádek. „Jak jste se sem všechny vešly?“ podivila se s potěšením populární herečka, když viděla, kolik dětí se přišlo podívat na její show, na které se děti nestihly nudit, protože se tancovala oblíbená zumba, zpívalo se a soutěžilo. Pohodovou atmosféru dětem kazily jen mnohdy až agresivní maminky, které v honbě za drobnou odměnou od sponzorů by byly ochotny hodit svého potomka až na pódium, pod nohy moderátorky akce Martiny Kvítko Procházkové, která se stylově oblékla do kostýmu kreslené Áji. Vidět zblízka a naživo Maxipsa Fíka nebo čertici z pohádky je jednoduše lákavé nejen pro děti, ale i pro dospělé a den dětí je bohužel jen jednou do roka.

 

Total Comments

 • Restaurant Day
 • zlechov
 • supersektor
 • kostelec n h
 • Interforst
 • ČSSD - Božena Sekaninová
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sportu dveře dokořán!

Minulý čtvrtek dopoledne bylo i za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy a dalších politických i sportovních celebrit slavnostně otevřeno Národní sportovní centrum v Prostějově. Krásnou halou za 130 milionů korun od státu se město může právem pyšnit.

Káže vodu, pije víno!

Další skandál se valí na hnutí Změna pro Prostějov. Tentokrát se provalil malér na zastupitelku Hanu Naiclerovou. Tato žena porušila stavební zákon, když zakoupený dům v Čehovicích měla dle povolení rekonstruovat, známá kazatelka morálky ho však rovnou zbourala. Hrozí jí až 500 000 korun pokuty!

Total Comments

Osobnost týdne

Aneta Langerová
Zpěvačka, hudebnice a vítězka soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 svým vystoupením na náměstí T. G. Masaryka uzavřela letošní Hanácké slavnosti v Prostějově. Koncert populární zpěvačky rozezpíval celé centrum a byl vydařenou tečkou za letošními hody.

aneta

Total Comments

Číslo týdne

 1769
VPodle nejnovější statistiky Úřadu práce je nyní právě tolik obyvatel Prostějovska ve věku od 18 do 64 let bez zaměstnání. Je to o tři klienty více než předchozí měsíc, ale i tak patří náš region k těm s absolutně nejnižší nezaměstnaností.

Total Comments

Výrok týdne

„DIEGO NENÍ ŽÁDNÝ BUZERANT A TOMU PEDOFILOVI SE BRÁNIL!“

Ladislav Lakatoš svérázné brání šestnáctiletého syna, kterého měl údajně obtěžovat sedmašedesátiletý Josef S.

Total Comments