Příjemnou noc, dnes je středa 24.7.2019
svátek slaví Kristýna,
zítra Jakub
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

VIDEO + FOTOGALERIE: V obchodním centru Zlatá brána se včera, tj. v neděli 1. června, konal dětský den, a tak pochopitelně nesměly chybět soutěže, pohádky a hlavně písničky, které si spolu s dětmi přijela zazpívat pohádková čertice Yvetta Blanarovičová.

Největší koncentrace dětí a pohádkových postaviček byla v neděli odpoledne jednoznačně v prostorách obchodního centra Zlatá brána. Konal se tu totiž dětský den, na který kromě dětí dorazili i Maxipes Fík se svou majitelkou Ájou. Ti vtrhli na pódium těsně po zahájení akce, aby děti pobavili a připomněli jim známý kreslený Večerníček. Jestli děti pohádku sledovaly opravdu pečlivě, mohly za své znalosti získat nějakou tu drobnost.
Ale pohádkové vyprávění nebylo to jediné, co děti ve Zlaté bráně čekalo. Připravena byla výtvarná dílnička, ve které si malí šikulové mohli vyrobit originální obrázek. V prostorách celého obchodního centra byla navíc rozmístěna stanoviště, na kterých si děti mohly zasoutěžit o nějakou tu sladkost. „Já jsem vyhrála balíček bonbónů,“ pochlubila se Večerníku soutěžící Lucinka, kterou na akci doprovázeli prarodiče. „Dětem se tu moc líbí a soutěžení jim jde zatím výborně,“ pochlubila se s úsměvem paní Kvapilová.
A kdo neměl soutěžení dost, přišel si na své po příchodu známé české zpěvačky Yvetty Blanarovičové, která kromě zpěvu známých písniček ze svého nejnovějšího CD Čertoviny, vyzkoušela zdejší drobotinu ze znalostí českých pohádek. „Jak jste se sem všechny vešly?“ podivila se s potěšením populární herečka, když viděla, kolik dětí se přišlo podívat na její show, na které se děti nestihly nudit, protože se tancovala oblíbená zumba, zpívalo se a soutěžilo. Pohodovou atmosféru dětem kazily jen mnohdy až agresivní maminky, které v honbě za drobnou odměnou od sponzorů by byly ochotny hodit svého potomka až na pódium, pod nohy moderátorky akce Martiny Kvítko Procházkové, která se stylově oblékla do kostýmu kreslené Áji. Vidět zblízka a naživo Maxipsa Fíka nebo čertici z pohádky je jednoduše lákavé nejen pro děti, ale i pro dospělé a den dětí je bohužel jen jednou do roka.

 

Total Comments

  • Makovec
  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Bavily se tisícovky lidí.

Uplynulý víkend přinesl dvě naprosto velkolepé akce v prostějovského regionu. Keltská noc v plumlovském kempu Žralok i tradiční Josefkol v zámeckém parku v Čechách pod Kosířem přilákaly tisíce lidí k návštěvám. Nejen organizátoři tak mohli být spokojeni, vyšlo dokonce i počasí.

Krást je tak jednoduché?

Policisté řeší aktuálně případ, nad kterým zůstává rozum stát. Zatím neznámý drzoun se vloupal do chaty u Mostkovic a vůbec mu nevadilo, že uvnitř spalo hned několik osob! Ty se bohužel neprobudily, takže zloděj si zcela nerušeně pobral věci za 30 tisíc korun, včetně inhalátoru pro astmatiky…

Total Comments

Osobnost týdne

MIRAI
29 mirai
Jednu z největších „pecek“ připravili organizátoři Prostějovského léta minulý čtvrtek, kdy večer na náměstí T. G. Masaryka vystoupila kapela Mirai. O tom, že mezi stovkami fanoušků byla nejvíce zastoupena nejmladší generace, snad není třeba hovořit...

Total Comments

Číslo týdne

4 486
Prostějované se během prvního pololetí tohoto roku výrazně pohoršili ve svém chování. Letos od ledna do konce června řešili strážníci městské policie celkem 4 486 přestupků, což je o 718 případů více než za stejné období roku 2018.

Total Comments

Výrok týdne

„Lidé se nestyděli plakat, také já jsem uronila slzu!

Náměstkyně primátora Milada Sokolová takto v exkluzivním rozhovoru pro Večerník komentovala atmosféru na náměstí při promítání filmu Bohemian Rhapsody.

Total Comments