Dobré odpoledne, dnes je úterý 20.11.2018
svátek slaví Nikola,
zítra Albert
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

VIDEO + FOTOGALERIE: V obchodním centru Zlatá brána se včera, tj. v neděli 1. června, konal dětský den, a tak pochopitelně nesměly chybět soutěže, pohádky a hlavně písničky, které si spolu s dětmi přijela zazpívat pohádková čertice Yvetta Blanarovičová.

Největší koncentrace dětí a pohádkových postaviček byla v neděli odpoledne jednoznačně v prostorách obchodního centra Zlatá brána. Konal se tu totiž dětský den, na který kromě dětí dorazili i Maxipes Fík se svou majitelkou Ájou. Ti vtrhli na pódium těsně po zahájení akce, aby děti pobavili a připomněli jim známý kreslený Večerníček. Jestli děti pohádku sledovaly opravdu pečlivě, mohly za své znalosti získat nějakou tu drobnost.
Ale pohádkové vyprávění nebylo to jediné, co děti ve Zlaté bráně čekalo. Připravena byla výtvarná dílnička, ve které si malí šikulové mohli vyrobit originální obrázek. V prostorách celého obchodního centra byla navíc rozmístěna stanoviště, na kterých si děti mohly zasoutěžit o nějakou tu sladkost. „Já jsem vyhrála balíček bonbónů,“ pochlubila se Večerníku soutěžící Lucinka, kterou na akci doprovázeli prarodiče. „Dětem se tu moc líbí a soutěžení jim jde zatím výborně,“ pochlubila se s úsměvem paní Kvapilová.
A kdo neměl soutěžení dost, přišel si na své po příchodu známé české zpěvačky Yvetty Blanarovičové, která kromě zpěvu známých písniček ze svého nejnovějšího CD Čertoviny, vyzkoušela zdejší drobotinu ze znalostí českých pohádek. „Jak jste se sem všechny vešly?“ podivila se s potěšením populární herečka, když viděla, kolik dětí se přišlo podívat na její show, na které se děti nestihly nudit, protože se tancovala oblíbená zumba, zpívalo se a soutěžilo. Pohodovou atmosféru dětem kazily jen mnohdy až agresivní maminky, které v honbě za drobnou odměnou od sponzorů by byly ochotny hodit svého potomka až na pódium, pod nohy moderátorky akce Martiny Kvítko Procházkové, která se stylově oblékla do kostýmu kreslené Áji. Vidět zblízka a naživo Maxipsa Fíka nebo čertici z pohádky je jednoduše lákavé nejen pro děti, ale i pro dospělé a den dětí je bohužel jen jednou do roka.

 

Total Comments

  • Zámecké Vánoce
  • Repoint nabídka na listopad 2018
  • mp
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak hodnotíte podzimní vystoupení 1.SK Prostějov ve druhé nejvyšší soutěži?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

České dráhy se „probudily“. 

V případě Českých drah to platí skutečně skoro na den. Vloni v listopadu prostějovské zastupitelstvo schválilo peníze na odkup pozemků za místním nádražím. A nyní České dráhy Večerník ubezpečily, že konečně podepíší kupní smlouvu. No, sláva!

Umí mluvit?

Novou ředitelkou prostějovského muzea se stala někdejší zaměstnankyně informačního centra magistrátu a následně sociální pracovnice Soňa Provazová. Přestože jsme ji už před více jak před dvěma týdny požádali o rozhovor, odpovědí jsme se zatím nedočkali. Hned první kontakt tak naznačil, že komunikace nebude zřejmě její silnou stránkou...

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Total Comments

Osobnost týdne

Adéla Jánská

 
janska copyProfesorka, která vyučuje malbu na Střední škole designu a módy, Prostějov, byla jednou z hlavních postav úterní slavnosti, při níž byl na stěnu v obřadní síni prostějovské radnice umístěn obraz exprimátorky Aleny Raškové. Právě tato dáma je totiž jeho autorem. .

Total Comments

Číslo týdne

 3000000
Srážka dvou kamionů a dodávky minulé úterý v noci způsobila až do středečních odpoledních hodin dopravní kolaps nejen na dálnici, ale i přímo v Prostějově. Škoda na vozidlech, která po obrovském požáru lehla popelem, je vyčíslena na tři miliony korun.

Total Comments

Výrok týdne

PIŠTE OBJEKTIVNĚ, MY K VÁM BUDEME URČITĚ OTEVŘENÍ!“

Přání primátora Statutárního města Prostějov Františka Jury při první tiskové konferenci nové rady...
PÍŠEME A BUDEME NADÁLE!

Total Comments