Příjemnou noc, dnes je sobota 11.7.2020
svátek slaví Olga,
zítra Bořek
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

02 bk_konecTak tohle se stát nemělo... Jak známo, prostějovský basketbalový klub už nějaký ten měsíc sužují finanční trable, které nejenže omezovaly rozvoj klubu, ale současně donutily Orly balancovat na hranici samotné existence. Rozhodnutí o budoucnosti účastníka Mattoni NBL mělo původně padnout 10. ledna, následně pak pronikla z kuloárů zpráva, že se tak stane ještě o den později. Serveru vecernikpv.cz se však už ve středu podařilo zjistit exkluzivní novinku, která však není nikterak líbivá...

Podle našeho důvěryhodného zdroje z prostředí Orlů je totiž rozhodnuto, že pokud se nestane nějaký zázrak, vůbec posledním zápasem BK Prostějov v nejvyšší tuzemské soutěži bude 2. února duel 25. kola základní části proti USK Praha! Poté nejspíš klub, i pod hrozbou výrazné finanční pokuty od vedení soutěže, odstoupí a do nadstavbové části ani následně do play off už nenastoupí!

Jak se tedy zdá, je velmi pravděpodobné, že na svěřence kouče Cholevy čekají nejspíš už jen čtyři vystoupení, po kterých se budou muset prostějovští basketbaloví příznivci s vrcholovým basketbalem rozloučit... Důvod je jediný - již zmiňované ekonomické problémy. Klub totiž poté, co před časem ukončil spolupráci generální partner Skanska a na výraznějším financování se přestala podílet marketingová společnost TK PLUS, nezískal žádné jiné zajištění. Následkem bpochopitelně bylo, že klub nezvládal řešit běžný provoz a hráčům se začaly dlužit nemalé částky. Jistou naději pro částečné zachování hiearchie Orlů by znamenala spolupráce s Brnem, která však nevyšla. A sehnat v dnešní nelehké době nového sponzora či mecenáše, se postupem času stalo utopií a pouhým snem zbytku věrných fandů...

Co bude s Orly dál? A jak se kritická situace "A"-týmu odrazí na mládeži? Zůstane vůbec v Prostějově basketbal? A kdo zaplatí dluhy, které momentálně BK má?

To vše plus rozhovory s čelními představiteli klubu se dočtete v tištěném vydání PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku, které vyjde v pondělí 14. ledna.

Svůj názor nám však můžete poslat již teď do zdejší diskuse!

Total Comments

  • Makovec
  • Rock memory of
  • Elite
  • Farmářské trhy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Půjdete v tomto týdnu do Prostějova na tenis?

P3_moravian_husserle
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Uzavírka zatím bez problémů.

Už druhým týdnem je v platnosti uzavírka jedné z nejfrekventovanějších ulic v Prostějově. Zatímco dělníci už pracují na rekonstrukci povrchu vozovky na Vápenici, doprava v centru Prostějova nijak nekolabuje a řidiči v klidu využívají objízdných tras. Jen aby to tak vydrželo.

Místo basy podmínka.

Vrchní soud v Olomouci byl zcela jiného názoru než Krajský soud v Brně. Bývalý předseda mládežnického hokejového klubu LHK Jestřábi spolek Michal Tomiga uspěl u odvolacího soudu, který mu za dotační podvod ve známé kauze změnil pětiletý nepodmíněný trest na tříletou podmínku.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Jiří Vrba

Nestor pivínské zábavy se stal Největším Hanákem! Divadelník ze spolku Větřák Jiří Vrba dosáhl vítězství v prestižní anketě vyhlašované Hanáckou Kyselkou.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

100


Další „stovkařce“ v Prostějově přišel osobně poblahopřát první náměstek primátora Jiří Pospíšil. Paní Božena Zikušková oslavila kulaté narozeniny v plné svěžesti a pohodě.

8 000 000

 

Total Comments

Výrok týdne

„JAK MŮŽETE VYCHOVÁVAT DĚTI, KDYŽ OBA FETUJETE A KRADETE?!“

Soudce Okresního soudu v Prostějově Petr Vrtěl se v případě Ondřeje Smékala přiklonil k nejvyššímu možnému trestu, tedy dvouletému trestu domácího vězení.

Total Comments

-