Dobré odpoledne, dnes je neděle 25.8.2019
svátek slaví Radim,
zítra Luděk
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

03 bk_nekonciBasketbalisté Prostějova dohrají sezonu. Vedení klubu na poslední chvíli odvrátilo krach úřadujícího vicemistra. Hráči ještě v průběhu prvního poločasu utkání s Kolínem přitom nevěděli, zda nepůjde o poslední zápas v sezoně. Přesto přesvědčivě vyhráli, dvě kola před koncem základní části si zajistili účast v nadstavbové skupině A1 a pak se dověděli, že vedení mužstva sehnalo peníze a přes jistá omezení sezonu dohrají.

 „Poslední dny byly opravdu hodně hektické. Ještě v polovině týdne nebylo jasné, jak všechno dopadne. To je třeba důvod, proč se nepodařilo udržet Mateje Ventu. Ale nakonec se podařilo zajistit potřebné finance a můžeme říct, že sezonu dohrajeme,“ řekl generální manažer BK Prostějov Petr Fridrich.

Jméno nového partnera ale manažer prozradit zatím nechce. V tuto chvíli to podle něj není na programu dne.

 „Jde o spolupráci s platností od 1. února. Teď musíme vyřešit technické záležitosti kolem úprav současných smluv s hráči a pokusit se udržet současný kádr,“ vysvětlil Fridrich, který doufá, že po obratu k lepšímu pomůže klubu také radnice a vedení kraje.

„Nechceme, aby nás zachránili. Víme, že si musíme pomoci především sami. Ale doufáme, že nám nastaví přívětivou tvář a ocení minulé i současné výsledky týmu. V posledních osmi letech jsme pokaždé získali medaili a celý kraj i město Prostějov výborně reprezentovali. Věřím, že i s pomocí těchto institucí sezonu důstojně dohrajeme,“ dodal klubový manažer.

Hned po utkání s Kolínem vedení klubu oznámilo novou situaci celému týmu a nastínilo podmínky, za jakých se bude v lize pokračovat. Hráči je akceptovali a zůstávají v orlí kabině, i když většina z nich měla nabídky z jiných klubů.

Total Comments

  • Memoriál Otmara Malečka
  • Nezamyslice
  • Sportovní hry
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK JSTE V LETNÍM OBDOBÍ SPOKOJENI S RESTAURAČNÍMI SLUŽBAMI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Total Comments

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Total Comments

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Total Comments

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...

Total Comments