Příjemnou noc, dnes je neděle 15.12.2019
svátek slaví Radana a Radan,
zítra Albína
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

04 svrdlikK předehrávce 24. kola Mattoni NBL zajížděli prostějovští basketbalisté na palubovku několikanásobného mistra do Nymburku. Favorit šetřil své podkošové opory Bendu s Rančíkem, naproti tomu Prostějov má v současném kádru pouze sedm hráčů. Ti dokázali v první čtvrtině s mistrem držet krok, v úvodu té druhé se již projevila větší vyzrálost domácích, kteří během minuty a půl zaznamenali sérii 10-0 a poodskočili svému soupeři na rozdíl deseti bodů.

Tento rozdíl postupně narůstal až na propastných jednadvacet bodů, pak ale jakoby Prostějovu narostly křídla. Orli neměli už co ztratit a tento risk se jim vyplatil. Obrovský náskok dokázali ztenčit až na pouhé čtyři body na 72:68 ve prospěch favorizovaného Nymburka. Ten v dalším průběhu nepřipustil již žádné komplikace a díky své velké zbrani, útočnému doskoku, dovedl utkání do vítězného konce. Prostějovu tak přerušil sérii tří vítězných utkání, sám si po vítězství 81:71 připsal již jednadvacáté vítězství v letošním ročníku Mattoni NBL.

ČEZ BASKETBALL NYMBURK - BK PROSTĚJOV 81-71 (23-24, 26-12, 19-14, 13-21)

STŘELBA 3B.: 20/8:16/5
STŘELBA 2B.: 51/21:44/22
TH: 18/15:15/12
DOSKOKY: 43:32
CHYBY: 18:17

Nejvíc bodů: Hruban 16, Houška 12, Pavkovič 12 (trojky 5/3), Carter 11, Pomikálek 10 (7 doskoků), Nečas 9 (8 doskoků, 4 ztráty) - Švrdlík 21 (6 doskoků), Kohout 15 (9 doskoků, 5F+), Pandula 14, Slezák 11 (trojky 5/3), Prášil 8.

Total Comments

  • Soledo
  • Lázně Slatinice
  • Zima PV
  • Kendrion
  • Praktik
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VNÍMÁTE DÍVKY, KTERÉ SI NECHÁVAJÍ PLATIT OD MUŽŮ ZA "OTROCTVÍ"?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Máme rozpočet i vyhlášky.

Důležité úterní jednání prostějovského zastupitelstva se nijak neprodlužovalo. Komunální politici celkem racionálně projednali a schválili nejdůležitější dokument města. Na světě je tak nejen rozpočet města Prostějov na rok 2020, ale i nové vyhlášky o hazardu, odpadu či psech.

I tak se dá vydělávat!

Nová móda se rozšiřuje mezi prostějovskými dívkami, které hodlají využívat nejen své přirozené krásy, ale i tvrdé povahy. Jak jinak než přes internet si našly přivýdělek, který je hodně za hranou mravního chování, nicméně nese to. A tak mladé holky poroučí mužům a inkasují „lehce“ vydělané peníze...

Total Comments

Osobnost týdne

ONDŘEJ HAVELKA

49 havelkaFenomenální zpěvák, herec a tanečník se ve čtvrtek představil se svým Melody Makers prostějovským fanouškům na prknech divadla. A jak jinak než především swingovou hudbou z třicátých let.

Total Comments

Číslo týdne

 3 528

Výtěžek z prodeje vlastnoručně vyrobených pamlsků při nedávném Restaurant Day věnoval PROSTĚJOVSKÝ Večerník psímu útulku Voříšek v Čechách pod Kosířem. Odměnou byl ve čtvrtek veselý psí štěkot.

Total Comments

Výrok týdne

„JDU SI ZAKOUŘIT, TO SE NEDÁ POSLOUCHAT!“

První náměstek prostějovského primátora Jiří Pospíšil si od výtek opozice musel dát během zastupitelstva nejednu „rauchpauzu“

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments