Dobré odpoledne, dnes je úterý 23.4.2019
svátek slaví Vojtěch,
zítra Jiří
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram
Ilustrační foto

Přes třicet minut drželi basketbalisté BK Olomoucko v Opavě naději na příznivý výsledek. několikrát dokonce vedli, naposledy ve 31. minutě. Slezané ale další senzační porážku s nováčkem Kooperativa nedopustili, a přestože hosté hráli naplno až do konce, odešli těsně poraženi 84:89.

V první čtvrtině se hosté dostali do vedení pouze jednou a to ve 3. minutě, v níž Křemen trojkou upravil na 7:6. Ve zbývajícím čase byli výsledkově vepředu Slezané, místy až od pět bodů. Vetší ztrátu Olomoucko nenabralo. V závěru čtvrtiny dokonce vyrovnalo na 26:26, když Fuller proměnil po čase dva trestné hody.
Druhou periodu otevřela trojka Fullera, v dalších okamžicích se ale střelci obou týmů odmlčeli a bodové sucho ukončila až dalekonosná rána Jurečky v 15. minutě na 32:31 pro Opavu. Domácí to povzbudilo a zásluhou Šiřiny odskočili na 40:35. Od té chvíle se už bodový rozdíl mezi soupeři prakticky nezměnil a po dvaceti minutách Olomoucko ztrácelo přijatelné čtyři body – 40:44.
Do výraznějších problémů se Hanáci dostali sami v rozmezí 25. a 26. minuty. Třikrát po sobě ztratili míč v útoku a svěřenci Petra Czudka toho využili a rázem vedli dvouciferným rozdílem – 57:47. Žlutomodří včas zareagovali a minutu před koncem periody vyrovnali na 58:58. Do poslední části se šlo za otevřeného stavu 63:61 pro Opavu.
Křemen trojkou otočil skóre, hrdinou závěrečné desetiminutovky se ale stal domácí Gniadek. Osmi body v řadě, během necelých tří minut, překlopil vedení na opavskou stranu, přidal jednu trojku a když ve 37. minutě proměnil koš s faulem a upravil na 82:71 pro domácí, bylo prakticky rozhodnuto.

Total Comments

  • Taneční čaje
  • Zagorová v Prostějově
  • Galerie
  • Ceny Kultury
  • Tvaruzkovy festival
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V MOTORESTU U KOLA?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chvályhodný počin.

Přesně 251 velikonočních beránků nabídla středeční charitativní akce v Národním domě v Prostějově, kterou každoročně pořádá Rotary klub. Jak jsme zjistili, část krasavců byla přímo na místě prodána, zbývající originální kousky putovaly do sociálních ústavů a domovů.

Smrt pohřešovaného.

V minulém vydání Večerníku jsme zveřejnili policejní pátrací relaci po pohřešovaném seniorovi z Olšan u Prostějova. Sedmdesátiletý muž odjel osobním vozidlem k lékaři a slehla se po něm zem.
Na začátku minulého týdne přišla krutá zpráva. Důchodce byl nalezen mrtev v okrese Olomouc...

Total Comments

Osobnost týdne

HARLEJ
16 harlej 1
Pražská skupina vznikla v roce 1995 a za tu dobu si její dravé rockové písničky našly tisíce fanoušků. Svérázní muzikanti potěšili prostějovské fandy uplynulý čtvrtek večer v sále Společenského domu.

Total Comments

Číslo týdne

103
Josefa Schlesingerová spatřila světlo světa 19. dubna 1916. Na Velký pátek tak oslavila neuvěřitelné 103. narozeniny a stala se nejstarší obyvatelkou Prostějova. Vitální a stále čiperná dáma maturovala na obchodní akademii a celý život pracovala jako účetní. Dnes žije u své dcery.

Total Comments

Výrok týdne

„VEČERNÍK PRÝ VÍ VŠECHNO. TAKŽE URČITĚ VÍTE, ŽE MÁM FAKT HROZNOU ŽÍZEŇ!“

Jeden z dobře známých bezdomovců na náměstí T. G. Masaryka oslovil redaktora Večerníku se žádostí o finanční podporu na zakoupení krabicového vína.

Total Comments