Příjemnou noc, dnes je středa 19.9.2018
svátek slaví Zita,
zítra Oleg
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
Ilustrační foto

Přes třicet minut drželi basketbalisté BK Olomoucko v Opavě naději na příznivý výsledek. několikrát dokonce vedli, naposledy ve 31. minutě. Slezané ale další senzační porážku s nováčkem Kooperativa nedopustili, a přestože hosté hráli naplno až do konce, odešli těsně poraženi 84:89.

V první čtvrtině se hosté dostali do vedení pouze jednou a to ve 3. minutě, v níž Křemen trojkou upravil na 7:6. Ve zbývajícím čase byli výsledkově vepředu Slezané, místy až od pět bodů. Vetší ztrátu Olomoucko nenabralo. V závěru čtvrtiny dokonce vyrovnalo na 26:26, když Fuller proměnil po čase dva trestné hody.
Druhou periodu otevřela trojka Fullera, v dalších okamžicích se ale střelci obou týmů odmlčeli a bodové sucho ukončila až dalekonosná rána Jurečky v 15. minutě na 32:31 pro Opavu. Domácí to povzbudilo a zásluhou Šiřiny odskočili na 40:35. Od té chvíle se už bodový rozdíl mezi soupeři prakticky nezměnil a po dvaceti minutách Olomoucko ztrácelo přijatelné čtyři body – 40:44.
Do výraznějších problémů se Hanáci dostali sami v rozmezí 25. a 26. minuty. Třikrát po sobě ztratili míč v útoku a svěřenci Petra Czudka toho využili a rázem vedli dvouciferným rozdílem – 57:47. Žlutomodří včas zareagovali a minutu před koncem periody vyrovnali na 58:58. Do poslední části se šlo za otevřeného stavu 63:61 pro Opavu.
Křemen trojkou otočil skóre, hrdinou závěrečné desetiminutovky se ale stal domácí Gniadek. Osmi body v řadě, během necelých tří minut, překlopil vedení na opavskou stranu, přidal jednu trojku a když ve 37. minutě proměnil koš s faulem a upravil na 82:71 pro domácí, bylo prakticky rozhodnuto.

Total Comments

  • Interforst
  • pvecko
  • Prostějovské HODY
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sportu dveře dokořán!

Minulý čtvrtek dopoledne bylo i za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy a dalších politických i sportovních celebrit slavnostně otevřeno Národní sportovní centrum v Prostějově. Krásnou halou za 130 milionů korun od státu se město může právem pyšnit.

Káže vodu, pije víno!

Další skandál se valí na hnutí Změna pro Prostějov. Tentokrát se provalil malér na zastupitelku Hanu Naiclerovou. Tato žena porušila stavební zákon, když zakoupený dům v Čehovicích měla dle povolení rekonstruovat, známá kazatelka morálky ho však rovnou zbourala. Hrozí jí až 500 000 korun pokuty!

Total Comments

Osobnost týdne

Aneta Langerová
Zpěvačka, hudebnice a vítězka soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 svým vystoupením na náměstí T. G. Masaryka uzavřela letošní Hanácké slavnosti v Prostějově. Koncert populární zpěvačky rozezpíval celé centrum a byl vydařenou tečkou za letošními hody.

aneta

Total Comments

Číslo týdne

 1769
VPodle nejnovější statistiky Úřadu práce je nyní právě tolik obyvatel Prostějovska ve věku od 18 do 64 let bez zaměstnání. Je to o tři klienty více než předchozí měsíc, ale i tak patří náš region k těm s absolutně nejnižší nezaměstnaností.

Total Comments

Výrok týdne

„DIEGO NENÍ ŽÁDNÝ BUZERANT A TOMU PEDOFILOVI SE BRÁNIL!“

Ladislav Lakatoš svérázné brání šestnáctiletého syna, kterého měl údajně obtěžovat sedmašedesátiletý Josef S.

Total Comments