Dobrý večer, dnes je pátek 21.9.2018
svátek slaví Matouš,
zítra Darina
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Bez klíčového rozehrávače Jana Močnika i elitního střelce J-C Fullera zakončili basketbalisté Olomouce nadstavbovou skupinu A1. V Olomoucké Čajkaréně prohráli s Nymburkem 79:90, přesto podali nadějný výkon z pohledu blížícího se play-off.

V prvních minutách si tým Olomoucka musel zvykat na totálně agresivní obranu mistra a ve 3. minutě měl za stavu 3:8 už čtyři ztráty. Postupně v nasazení srovnal krok a s favoritem hrál sympatickou partii. Ještě v osmé minutě prohrával pouze 11:15 a první čtvrtinu zakončil za stavu 14:23.
Dvouciferný rozdíl mezi soupeři zařídil hned prvním útokem druhé desetiminutovky trojkou Vyoral a nymburský tlak postupně sílil. V osmnácté minutě po několika rychlých akcích odskočil šampion na 49:31, domácí se však rychle otřepali a zlepšenou koncovou snížili do poločasu na 39:51.
Domácí se i po pauze překonávali v obraně a odolávali lavinovým nájezdům Nymburka, odešla jim však střelba a v průběhu 25. minuty ztráceli už devatenáct bodů (43:62). Po dalších třech minutách Pumprla natáhl hostující náskok a dvacet bodů. Přes velkou ztrátu ještě Hanáci zabrali a snížili na 54:69, přesto do poslední periody vstupovali za nepříznivého stavu 56:76.
Hráči Olomoucka bojovali i v závěrečné čtvrtině. Mladíci, které domácí kouč poslal na palubovku šli do každého střelu naplno a pět minut před koncem stáhli ztrátu pod dvacet bodů. Tři minuty před koncem to bylo dokonce 70:85 a do závěrečné sirény ještě domácí z nymburského náskoku čtyři body ukrojili.

Total Comments

 • Restaurant Day
 • zlechov
 • supersektor
 • kostelec n h
 • Interforst
 • ČSSD - Božena Sekaninová
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sportu dveře dokořán!

Minulý čtvrtek dopoledne bylo i za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy a dalších politických i sportovních celebrit slavnostně otevřeno Národní sportovní centrum v Prostějově. Krásnou halou za 130 milionů korun od státu se město může právem pyšnit.

Káže vodu, pije víno!

Další skandál se valí na hnutí Změna pro Prostějov. Tentokrát se provalil malér na zastupitelku Hanu Naiclerovou. Tato žena porušila stavební zákon, když zakoupený dům v Čehovicích měla dle povolení rekonstruovat, známá kazatelka morálky ho však rovnou zbourala. Hrozí jí až 500 000 korun pokuty!

Total Comments

Osobnost týdne

Aneta Langerová
Zpěvačka, hudebnice a vítězka soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 svým vystoupením na náměstí T. G. Masaryka uzavřela letošní Hanácké slavnosti v Prostějově. Koncert populární zpěvačky rozezpíval celé centrum a byl vydařenou tečkou za letošními hody.

aneta

Total Comments

Číslo týdne

 1769
VPodle nejnovější statistiky Úřadu práce je nyní právě tolik obyvatel Prostějovska ve věku od 18 do 64 let bez zaměstnání. Je to o tři klienty více než předchozí měsíc, ale i tak patří náš region k těm s absolutně nejnižší nezaměstnaností.

Total Comments

Výrok týdne

„DIEGO NENÍ ŽÁDNÝ BUZERANT A TOMU PEDOFILOVI SE BRÁNIL!“

Ladislav Lakatoš svérázné brání šestnáctiletého syna, kterého měl údajně obtěžovat sedmašedesátiletý Josef S.

Total Comments