Dobré dopoledne, dnes je středa 21.11.2018
svátek slaví Albert,
zítra Cecílie
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Naprosto nepochopitelným způsobem rozhodlo vedení v případě posouzení vypjaté situace v závěru prvního poločasu druhého čtvrtfinále mezi BK Olomoucko a Opavou. Téměř exemplárním způsobem potrestalo hráče Darka Čohadareviče. Stopka na deset utkání plus finanční flastr jsou namístě pouze v případě, že by došlo k inzultaci sudího. Ale proč by pak byl potrestaný rozhodčí Stanislav Kučera pozastavením činnosti do konce sezóny? Zdravý rozum se diví, fanoušci a sportovní veřejnost jsou v němém úžasu, případně se sarkasticky baví.

Liga dostala nepříjemnou ránu, kterou mu zasadila jeho vlastní generalita. Jakoby se sama rozběhla proti zdi, kterou zkusila prorazit hlavou. Reakce veřejnosti na sociálních sítích jasně ukázala, co si fanoušci o verdiktu myslí. Šéfové Kooperativa NBL nevyužili možnost ukázat arbitrům, že nemůžou jen tak vstupovat rozhodujícím způsobem do děje zápasu, že hlavními aktéry jsou především hráči. To ale rozhodčí Kučera v žádném případě nerespektoval. Absolutně nevhodným způsobem vstoupil do děje čtvrtfinálového duelu. Sám sebe obsadil do hlavní role ve chvíli, kdy již byl nesportovní faul Darka Čohadareviče zcela po právu potrestán nesportovní chybou. To zřejmě sudímu nestačilo a vzal vlastní verzi spravedlnosti do svých rukou.
Tragikomickou situaci ještě mohla nejvyšší basketbalová soutěž sama zachránit. Kučeru mělo poslat do barrandovských filmových ateliérů, Čohadareviče na pár zápasů na tribunu a určit termín opakování zápasu. Dalo přednost špatnému rozhodnutí, které ji zesměšnilo. Jediným bonusem je zviditelnění ligy za oceánem, kde si z hereckého výkonu sudího utahoval i Shaquill O'Neal. Ale to asi v plánu ligové generality nebylo.
Poznámka redakce: Nic na tomto text nemění ani rozhodnutí odvolacího orgánu. Ostuda už se prostě stala.


Total Comments

  • Zámecké Vánoce
  • Repoint nabídka na listopad 2018
  • mp
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak hodnotíte podzimní vystoupení 1.SK Prostějov ve druhé nejvyšší soutěži?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

České dráhy se „probudily“. 

V případě Českých drah to platí skutečně skoro na den. Vloni v listopadu prostějovské zastupitelstvo schválilo peníze na odkup pozemků za místním nádražím. A nyní České dráhy Večerník ubezpečily, že konečně podepíší kupní smlouvu. No, sláva!

Umí mluvit?

Novou ředitelkou prostějovského muzea se stala někdejší zaměstnankyně informačního centra magistrátu a následně sociální pracovnice Soňa Provazová. Přestože jsme ji už před více jak před dvěma týdny požádali o rozhovor, odpovědí jsme se zatím nedočkali. Hned první kontakt tak naznačil, že komunikace nebude zřejmě její silnou stránkou...

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Total Comments

Osobnost týdne

Adéla Jánská

 
janska copyProfesorka, která vyučuje malbu na Střední škole designu a módy, Prostějov, byla jednou z hlavních postav úterní slavnosti, při níž byl na stěnu v obřadní síni prostějovské radnice umístěn obraz exprimátorky Aleny Raškové. Právě tato dáma je totiž jeho autorem. .

Total Comments

Číslo týdne

 3000000
Srážka dvou kamionů a dodávky minulé úterý v noci způsobila až do středečních odpoledních hodin dopravní kolaps nejen na dálnici, ale i přímo v Prostějově. Škoda na vozidlech, která po obrovském požáru lehla popelem, je vyčíslena na tři miliony korun.

Total Comments

Výrok týdne

PIŠTE OBJEKTIVNĚ, MY K VÁM BUDEME URČITĚ OTEVŘENÍ!“

Přání primátora Statutárního města Prostějov Františka Jury při první tiskové konferenci nové rady...
PÍŠEME A BUDEME NADÁLE!

Total Comments