Příjemnou noc, dnes je pátek 21.9.2018
svátek slaví Matouš,
zítra Darina
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Naprosto nepochopitelným způsobem rozhodlo vedení v případě posouzení vypjaté situace v závěru prvního poločasu druhého čtvrtfinále mezi BK Olomoucko a Opavou. Téměř exemplárním způsobem potrestalo hráče Darka Čohadareviče. Stopka na deset utkání plus finanční flastr jsou namístě pouze v případě, že by došlo k inzultaci sudího. Ale proč by pak byl potrestaný rozhodčí Stanislav Kučera pozastavením činnosti do konce sezóny? Zdravý rozum se diví, fanoušci a sportovní veřejnost jsou v němém úžasu, případně se sarkasticky baví.

Liga dostala nepříjemnou ránu, kterou mu zasadila jeho vlastní generalita. Jakoby se sama rozběhla proti zdi, kterou zkusila prorazit hlavou. Reakce veřejnosti na sociálních sítích jasně ukázala, co si fanoušci o verdiktu myslí. Šéfové Kooperativa NBL nevyužili možnost ukázat arbitrům, že nemůžou jen tak vstupovat rozhodujícím způsobem do děje zápasu, že hlavními aktéry jsou především hráči. To ale rozhodčí Kučera v žádném případě nerespektoval. Absolutně nevhodným způsobem vstoupil do děje čtvrtfinálového duelu. Sám sebe obsadil do hlavní role ve chvíli, kdy již byl nesportovní faul Darka Čohadareviče zcela po právu potrestán nesportovní chybou. To zřejmě sudímu nestačilo a vzal vlastní verzi spravedlnosti do svých rukou.
Tragikomickou situaci ještě mohla nejvyšší basketbalová soutěž sama zachránit. Kučeru mělo poslat do barrandovských filmových ateliérů, Čohadareviče na pár zápasů na tribunu a určit termín opakování zápasu. Dalo přednost špatnému rozhodnutí, které ji zesměšnilo. Jediným bonusem je zviditelnění ligy za oceánem, kde si z hereckého výkonu sudího utahoval i Shaquill O'Neal. Ale to asi v plánu ligové generality nebylo.
Poznámka redakce: Nic na tomto text nemění ani rozhodnutí odvolacího orgánu. Ostuda už se prostě stala.


Total Comments

  • zlechov
  • supersektor
  • koselec n h
  • Interforst
  • pvecko
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sportu dveře dokořán!

Minulý čtvrtek dopoledne bylo i za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy a dalších politických i sportovních celebrit slavnostně otevřeno Národní sportovní centrum v Prostějově. Krásnou halou za 130 milionů korun od státu se město může právem pyšnit.

Káže vodu, pije víno!

Další skandál se valí na hnutí Změna pro Prostějov. Tentokrát se provalil malér na zastupitelku Hanu Naiclerovou. Tato žena porušila stavební zákon, když zakoupený dům v Čehovicích měla dle povolení rekonstruovat, známá kazatelka morálky ho však rovnou zbourala. Hrozí jí až 500 000 korun pokuty!

Total Comments

Osobnost týdne

Aneta Langerová
Zpěvačka, hudebnice a vítězka soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 svým vystoupením na náměstí T. G. Masaryka uzavřela letošní Hanácké slavnosti v Prostějově. Koncert populární zpěvačky rozezpíval celé centrum a byl vydařenou tečkou za letošními hody.

aneta

Total Comments

Číslo týdne

 1769
VPodle nejnovější statistiky Úřadu práce je nyní právě tolik obyvatel Prostějovska ve věku od 18 do 64 let bez zaměstnání. Je to o tři klienty více než předchozí měsíc, ale i tak patří náš region k těm s absolutně nejnižší nezaměstnaností.

Total Comments

Výrok týdne

„DIEGO NENÍ ŽÁDNÝ BUZERANT A TOMU PEDOFILOVI SE BRÁNIL!“

Ladislav Lakatoš svérázné brání šestnáctiletého syna, kterého měl údajně obtěžovat sedmašedesátiletý Josef S.

Total Comments