Dobrý podvečer, dnes je pátek 18.1.2019
svátek slaví Vladislav,
zítra Doubravka
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Hned v úvodu vyřazovací části skončila sezóna basketbalistů Olomoucka. Sérii s Opavou, která přinesla velké emoce kvůli přerušenému druhému duelu, prohráli 0:4 na zápasy, přičemž nejblíže k dílčímu úspěchu byli hned v prvním střetnutí. To ve Slezsku skončilo porážkou o pouhých šest bodů. Další souboje užs přehledem ovládl favorit, který do play-off vstupoval ze třetí pozice.

„Musíme přiznat, že jsme v sérii neměli nárok. Opava potvrdila, že je špičkový a dobře vedený tým s vyrovnaným kádrem a kvalitní střídačkou. Statistické údaje nelžou. Ve všech ukazatelích jsme zaostávali,“ uznal spravedlivé vyřazení zkušený trenér BK Olomoucko Predrag Benáček, který přece jen doufal, že jeho svěřenci získají alespoň nějaký dílčí úspěch. „Doplatili jsme však na menší rotaci a s tím spojenou rostoucí únavu. V sérii šly zápasy rychle za sebou, nestačili jsme opět nabrat síly,“ poznamenal lodivod.
Čtvrtfinále se příliš nevyvedlo zahraničním posilám. Darko Čohadarevič skončil v polovině druhého zápasu, Filip Šepa se celou sérií protrápil. Nečekaných sedmnáct ztrát vyrobil rozehrávač Jan Močnik a za svým střeleckým standardem zaostala dvojice Jon Christopher Fuller, Charles Mitchell. „Existovala možnost, že bychom mohli Opavě konkurovat. Všichni naši hráči by museli podat opakovaně výkony na hranici svých možností. To se ovšem nestalo. Někteří se zkrátka ve vyřazovacích bojích nepotkali s dobrou formou,“ pokrčil rameny Prdrag Benáček.
Tým v play-off nezískal ani bod, celkově však rozhodně nezklamal. Své splnil už postupem do nadstavbové skupiny A1 po základní části a to na nováčka je solidní počin. Už v příští sezóně může být BK Olomoucko ještě silnější a třeba se i pokusit promluvit do bojů o ligové medaile.

Total Comments

  • Pojd hrat hokej
  • Gatta
  • dsp
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ VE STYLOVÉ RESTAURACI TUNING BAR?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Otevřená srdce Prostějovanů.

Sobotní charitativní ples s názvem Pomáháme tancem znovu po roce dokázal, že Prostějované mají stále hodně otevřená srdce a dokáží pomoci lidem v nouzi. Organizátoři akce, jež si vzpomněla i na 100. výročí Československa, opět vybrali desítky tisíc korun, které poputují potřebným.

V drogách jela i úřednice.

Mezi sedmi obviněnými po historicky největší policejní razii na protidrogové scéně během prosince loňského roku v Prostějově je také úřednice magistrátu! Jakmile se zjistilo, že dáma z odboru IT byla členkou drogového gangu, vedení radnice ji okamžitě propustilo ze svých služeb..

Total Comments

Osobnost týdne

LEONA MACHÁLKOVÁ

 
02 ples46Hlavní hvězdou tradičního Městského plesu, který se konal uplynulý pátek, byla tato stále půvabná rodačka z nedalekého Přerova. Svým zpěvem potěšila stovky návštěvníků uvedené zahajovací akce celé plesové sezóny v Prostějově.
PAVLA ASCHENBRENNEROVÁ

Total Comments

Číslo týdne

 17 300 000

Už zítra při mimořádném jednání chtějí prostějovští zastupitelé v první fázi schválit a rozdělit přes sedmnáct milionů korun v rámci dotací sportovním klubům ve městě. Nejvíce, tedy pět milionů korun, obdrží prvoligoví hokejoví Jestřábi.

Total Comments

Výrok týdne

„NAPSALI JSME SI ASI TŘICET ZPRÁV, VŠECHNY JSME ALE SMAZALI! KAŽDÝ JSME TOTIŽ TEHDY MĚLI JEŠTĚ JINÝ VZTAH!“


Současná přítelkyně Radima Žondry Žaneta Zelená se u soudu hodně snažila pro muže obviněného z přepadení tenistky Petry Kvitové poskytnout potřebné alibi

Total Comments