Dobré odpoledne, dnes je středa 19.9.2018
svátek slaví Zita,
zítra Oleg
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Hned v úvodu vyřazovací části skončila sezóna basketbalistů Olomoucka. Sérii s Opavou, která přinesla velké emoce kvůli přerušenému druhému duelu, prohráli 0:4 na zápasy, přičemž nejblíže k dílčímu úspěchu byli hned v prvním střetnutí. To ve Slezsku skončilo porážkou o pouhých šest bodů. Další souboje užs přehledem ovládl favorit, který do play-off vstupoval ze třetí pozice.

„Musíme přiznat, že jsme v sérii neměli nárok. Opava potvrdila, že je špičkový a dobře vedený tým s vyrovnaným kádrem a kvalitní střídačkou. Statistické údaje nelžou. Ve všech ukazatelích jsme zaostávali,“ uznal spravedlivé vyřazení zkušený trenér BK Olomoucko Predrag Benáček, který přece jen doufal, že jeho svěřenci získají alespoň nějaký dílčí úspěch. „Doplatili jsme však na menší rotaci a s tím spojenou rostoucí únavu. V sérii šly zápasy rychle za sebou, nestačili jsme opět nabrat síly,“ poznamenal lodivod.
Čtvrtfinále se příliš nevyvedlo zahraničním posilám. Darko Čohadarevič skončil v polovině druhého zápasu, Filip Šepa se celou sérií protrápil. Nečekaných sedmnáct ztrát vyrobil rozehrávač Jan Močnik a za svým střeleckým standardem zaostala dvojice Jon Christopher Fuller, Charles Mitchell. „Existovala možnost, že bychom mohli Opavě konkurovat. Všichni naši hráči by museli podat opakovaně výkony na hranici svých možností. To se ovšem nestalo. Někteří se zkrátka ve vyřazovacích bojích nepotkali s dobrou formou,“ pokrčil rameny Prdrag Benáček.
Tým v play-off nezískal ani bod, celkově však rozhodně nezklamal. Své splnil už postupem do nadstavbové skupiny A1 po základní části a to na nováčka je solidní počin. Už v příští sezóně může být BK Olomoucko ještě silnější a třeba se i pokusit promluvit do bojů o ligové medaile.

Total Comments

  • Interforst
  • pvecko
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sportu dveře dokořán!

Minulý čtvrtek dopoledne bylo i za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy a dalších politických i sportovních celebrit slavnostně otevřeno Národní sportovní centrum v Prostějově. Krásnou halou za 130 milionů korun od státu se město může právem pyšnit.

Káže vodu, pije víno!

Další skandál se valí na hnutí Změna pro Prostějov. Tentokrát se provalil malér na zastupitelku Hanu Naiclerovou. Tato žena porušila stavební zákon, když zakoupený dům v Čehovicích měla dle povolení rekonstruovat, známá kazatelka morálky ho však rovnou zbourala. Hrozí jí až 500 000 korun pokuty!

Total Comments

Osobnost týdne

Aneta Langerová
Zpěvačka, hudebnice a vítězka soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 svým vystoupením na náměstí T. G. Masaryka uzavřela letošní Hanácké slavnosti v Prostějově. Koncert populární zpěvačky rozezpíval celé centrum a byl vydařenou tečkou za letošními hody.

aneta

Total Comments

Číslo týdne

 1769
VPodle nejnovější statistiky Úřadu práce je nyní právě tolik obyvatel Prostějovska ve věku od 18 do 64 let bez zaměstnání. Je to o tři klienty více než předchozí měsíc, ale i tak patří náš region k těm s absolutně nejnižší nezaměstnaností.

Total Comments

Výrok týdne

„DIEGO NENÍ ŽÁDNÝ BUZERANT A TOMU PEDOFILOVI SE BRÁNIL!“

Ladislav Lakatoš svérázné brání šestnáctiletého syna, kterého měl údajně obtěžovat sedmašedesátiletý Josef S.

Total Comments