Dobré dopoledne, dnes je sobota 22.9.2018
svátek slaví Darina,
zítra Berta
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Až do poloviny června budou v tréninkovém módu pokračovat tuzemští basketbalisté BK Olomoucko. Po krátké pauze se sešli na tréninku 2. května a v následujících týdnech hodlají pracovat především na zlepšení svých individuálních schopností.

„Náplň tréninků je přizpůsobená počtu hráčů. Na programu nebude nacvičování herních systémů nebo kombinací. Spíše jde o to, aby kluci dostali prostor k pilování individuálních činností, ve kterých se potřebují zlepšit,“ prozradil Večerníku Michal Pekárek, sportovní manažer BK Olomoucko.
Po sezóně je čas na vylepšení střelby, část tréninků patří hře jeden na jednoho. V kabině jsou mladí basketbalisté pod kontraktem i hráči, kterým ty stávající vyprší v polovině června, a jedná se o jejich dalším působení.
S novou dvouletou smlouvou v kapse se připravuje Marek Sehnal. Obě strany se bez problémů dohodly a velký bojovník a skvělý obranář zůstává v BK Olomoucko. „Takového hráče potřebuje každý klub. Fyzicky je výborně disponovaný. Je to poctivý kluk. Jsem přesvědčený, že pokud v létě dobije baterky a následně absolvuje kompletní přípravu, bude ještě lepší než v předchozích sezonách,“ tvrdí Pekárek.

Total Comments

 • Restaurant Day
 • zlechov
 • supersektor
 • kostelec n h
 • Interforst
 • ČSSD - Božena Sekaninová
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sportu dveře dokořán!

Minulý čtvrtek dopoledne bylo i za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy a dalších politických i sportovních celebrit slavnostně otevřeno Národní sportovní centrum v Prostějově. Krásnou halou za 130 milionů korun od státu se město může právem pyšnit.

Káže vodu, pije víno!

Další skandál se valí na hnutí Změna pro Prostějov. Tentokrát se provalil malér na zastupitelku Hanu Naiclerovou. Tato žena porušila stavební zákon, když zakoupený dům v Čehovicích měla dle povolení rekonstruovat, známá kazatelka morálky ho však rovnou zbourala. Hrozí jí až 500 000 korun pokuty!

Total Comments

Osobnost týdne

Aneta Langerová
Zpěvačka, hudebnice a vítězka soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 svým vystoupením na náměstí T. G. Masaryka uzavřela letošní Hanácké slavnosti v Prostějově. Koncert populární zpěvačky rozezpíval celé centrum a byl vydařenou tečkou za letošními hody.

aneta

Total Comments

Číslo týdne

 1769
VPodle nejnovější statistiky Úřadu práce je nyní právě tolik obyvatel Prostějovska ve věku od 18 do 64 let bez zaměstnání. Je to o tři klienty více než předchozí měsíc, ale i tak patří náš region k těm s absolutně nejnižší nezaměstnaností.

Total Comments

Výrok týdne

„DIEGO NENÍ ŽÁDNÝ BUZERANT A TOMU PEDOFILOVI SE BRÁNIL!“

Ladislav Lakatoš svérázné brání šestnáctiletého syna, kterého měl údajně obtěžovat sedmašedesátiletý Josef S.

Total Comments