Dobrý večer, dnes je úterý 20.11.2018
svátek slaví Nikola,
zítra Albert
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Až do poloviny června budou v tréninkovém módu pokračovat tuzemští basketbalisté BK Olomoucko. Po krátké pauze se sešli na tréninku 2. května a v následujících týdnech hodlají pracovat především na zlepšení svých individuálních schopností.

„Náplň tréninků je přizpůsobená počtu hráčů. Na programu nebude nacvičování herních systémů nebo kombinací. Spíše jde o to, aby kluci dostali prostor k pilování individuálních činností, ve kterých se potřebují zlepšit,“ prozradil Večerníku Michal Pekárek, sportovní manažer BK Olomoucko.
Po sezóně je čas na vylepšení střelby, část tréninků patří hře jeden na jednoho. V kabině jsou mladí basketbalisté pod kontraktem i hráči, kterým ty stávající vyprší v polovině června, a jedná se o jejich dalším působení.
S novou dvouletou smlouvou v kapse se připravuje Marek Sehnal. Obě strany se bez problémů dohodly a velký bojovník a skvělý obranář zůstává v BK Olomoucko. „Takového hráče potřebuje každý klub. Fyzicky je výborně disponovaný. Je to poctivý kluk. Jsem přesvědčený, že pokud v létě dobije baterky a následně absolvuje kompletní přípravu, bude ještě lepší než v předchozích sezonách,“ tvrdí Pekárek.

Total Comments

  • Zámecké Vánoce
  • Repoint nabídka na listopad 2018
  • mp
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak hodnotíte podzimní vystoupení 1.SK Prostějov ve druhé nejvyšší soutěži?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

České dráhy se „probudily“. 

V případě Českých drah to platí skutečně skoro na den. Vloni v listopadu prostějovské zastupitelstvo schválilo peníze na odkup pozemků za místním nádražím. A nyní České dráhy Večerník ubezpečily, že konečně podepíší kupní smlouvu. No, sláva!

Umí mluvit?

Novou ředitelkou prostějovského muzea se stala někdejší zaměstnankyně informačního centra magistrátu a následně sociální pracovnice Soňa Provazová. Přestože jsme ji už před více jak před dvěma týdny požádali o rozhovor, odpovědí jsme se zatím nedočkali. Hned první kontakt tak naznačil, že komunikace nebude zřejmě její silnou stránkou...

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Total Comments

Osobnost týdne

Adéla Jánská

 
janska copyProfesorka, která vyučuje malbu na Střední škole designu a módy, Prostějov, byla jednou z hlavních postav úterní slavnosti, při níž byl na stěnu v obřadní síni prostějovské radnice umístěn obraz exprimátorky Aleny Raškové. Právě tato dáma je totiž jeho autorem. .

Total Comments

Číslo týdne

 3000000
Srážka dvou kamionů a dodávky minulé úterý v noci způsobila až do středečních odpoledních hodin dopravní kolaps nejen na dálnici, ale i přímo v Prostějově. Škoda na vozidlech, která po obrovském požáru lehla popelem, je vyčíslena na tři miliony korun.

Total Comments

Výrok týdne

PIŠTE OBJEKTIVNĚ, MY K VÁM BUDEME URČITĚ OTEVŘENÍ!“

Přání primátora Statutárního města Prostějov Františka Jury při první tiskové konferenci nové rady...
PÍŠEME A BUDEME NADÁLE!

Total Comments