Dobré odpoledne, dnes je neděle 17.2.2019
svátek slaví Miloslava,
zítra Gizela
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Až do poloviny června budou v tréninkovém módu pokračovat tuzemští basketbalisté BK Olomoucko. Po krátké pauze se sešli na tréninku 2. května a v následujících týdnech hodlají pracovat především na zlepšení svých individuálních schopností.

„Náplň tréninků je přizpůsobená počtu hráčů. Na programu nebude nacvičování herních systémů nebo kombinací. Spíše jde o to, aby kluci dostali prostor k pilování individuálních činností, ve kterých se potřebují zlepšit,“ prozradil Večerníku Michal Pekárek, sportovní manažer BK Olomoucko.
Po sezóně je čas na vylepšení střelby, část tréninků patří hře jeden na jednoho. V kabině jsou mladí basketbalisté pod kontraktem i hráči, kterým ty stávající vyprší v polovině června, a jedná se o jejich dalším působení.
S novou dvouletou smlouvou v kapse se připravuje Marek Sehnal. Obě strany se bez problémů dohodly a velký bojovník a skvělý obranář zůstává v BK Olomoucko. „Takového hráče potřebuje každý klub. Fyzicky je výborně disponovaný. Je to poctivý kluk. Jsem přesvědčený, že pokud v létě dobije baterky a následně absolvuje kompletní přípravu, bude ještě lepší než v předchozích sezonách,“ tvrdí Pekárek.

Total Comments

  • Nohejbal
  • Kendrion
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V PIZZERII LA PUTICA?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Gečnukův triumf.

Nejenom tenisté a tenistky mohou vystoupat na grál krajského sportu. Třetím takovým do party se stal parašutista Dukly Prostějov Jiří Gečnuk, který ovládl anketu Sportovec Olomouckého kraje za rok 2018. Český reprezentant posbíral během kariéry celou řadu medailí, pyšní se také titulem absolutního mistra světa.


Nájemníci se nehrnou.

Nově postavený prostějovský komunitní dům v Sušilově ulici pro potřebné seniory za osmdesát milionů korun příliš netáhne. Magistrát totiž v luxusní nemovitosti nasadil tak vysoké ceny nájemného, že kapacita je nyní zhruba naplněna jen z více než poloviny. A to je hodně málo...

Přechody budou!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ KOLBABA
07 kolbabaPo roce do Prostějova opět zavítal nejznámější český cestoval. V sále kina Metro 70 poutavě vyprávěl o své cestě po Havajských ostrovech, které Prostějovanům popsal jako opravdový ráj. Byla to vskutku zajímavá přednáška.

Total Comments

Číslo týdne

 2
Dvě nové ulice má od minulého úterý Prostějov. Jistě, vybudované domy ve Vrahovicích a také v Čechovicích nějaký čas už stojí, ovšem zdejší noví obyvatelé se nedokázali shodnout na názvu ulic. Tak vězte, že nyní máme v našem městě Meruňkovou a Frébortovu ulici!

Total Comments

Výrok týdne

„„JE TO MOJE CHYBA, A TO SE STÁVÁ VÝJIMEČNĚ!“

Primátor Prostějova František Jura přiznal pochybení v jednom ze svých výroků směrem ke Společenskému domu.
Sebevědomí mu ale rozhodně nechybí...

Total Comments