Dobré odpoledne, dnes je čtvrtek 15.11.2018
svátek slaví Leopold,
zítra Otmar
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
Ilustrační foto

O ještě větší zpříjemnění basketbalových zážitků fanoušků se bude v příští sezóně snažit vedení BK Olomoucko. Přemýšlí o možnostech rozšíření doprovodných akcí, plánuje větší počet losování o ceny, přičemž současné soutěže budou pochopitelně i v novém ročníku Kooperativa NBL zachovány.

„Jsme rádi, že se nám podařilo vrátit diváky do hlediště, chceme se ale pokusit návštěvy ještě zvednout. Hlavní podmínkou jsou pochopitelně výkony týmu, fandy budeme ale nalákat i atraktivním doprovodným programem. Ten stávající chceme vylepšit,“ plánuje sportovní manažer BK Olomoucko Michal Pekárek.
I nadále se budou házet trestné hody o drobné dárky, zůstane i „Zlatý hod“ z poloviny hřiště o sportovní horské kolo. „V minulé sezóně jsme viděli několik nadějných pokusů. Věřím, že v té příští nějaký fanoušek z haly na kole odjede,“ poznamenal Pekárek.
Novinkou bude losování o ceny pro majitele permanentek. V každém domácím zápase budou mít možnost získat od klubu dárek, vrcholem bude velké losování o hlavní výhru. A pokud vše dobře dopadne, bude se mít vítěz na co těšit. „Ještě ladíme detaily. Můžu prozradit, že půjde o cenu, která bude současně velkým basketbalovým zážitkem. Možná i pro dvě osoby,“ naznačil s úsměvem sportovní manažer Olomoucka.
Ceny permanentních vstupenek ještě nebyly stanoveny. Čeká se na jednání Asociace ligových klubů, které rozhodne o herním systému Kooperativa NBL. „Musíme vědět, kolik zápasů doma reálně odehrajeme. Pak už půjde vše rychle,“ poznamenal Pekárek.
Klub vylepší také nabídku fanshopu. V prodeji budou nově šály BK Olomoucko nebo minidresy do automobilů. „Snažíme se dohnat loňský rok, kdy na takové věci nebyl dostatečný časový prostor,“ dodal manažer.

Total Comments

  • Repoint nabídka na listopad 2018
  • mp
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jste spokojeni s volbou prostějovského primátora, kterým se stal František Jura?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Město už žije zimou.

 Uplynulý pátek byla definitivně zahájena Prostějovská zima, a to konkrétně slavnostním otevřením provozu mobilního kluziště na náměstí T. G. Masaryka. Přestože kalendářní dá na sebe zřejmě ještě nějaký ten týden čekat, tak kulturní je zde. Zatím si užijme bruslení, brzy se dočkáme vánočního jarmarku.

Nemá to konce

Problémy bývalého šéfa mládežnického hokeje v Prostějově Michala Tomigy jsou, zdá se, ještě větší, než se původně myslelo. Na jeho hlavu už padlo obvinění z dotačních podvodů, nově pak také obvinění z přečinu krácení daní se škodou bezmála čtyř set tisíc korun. Kde se tato kauza zastaví...?

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Total Comments

Osobnost týdne

Eliška Balzerová

 
balzerovaVšech patnáct postav v laskavé komedii Můj báječný rozvod zvládla s bravurou v prostějovském divadle skvělá česká herečka Eliška Balzerová. Pondělní závěrečný díl festivalu Aplaus 2018 vyšel na jedničku, a to před naprosto vyprodaným hledištěm.

Total Comments

Číslo týdne

83
Přesně tolik schodů k nebi vede přes novou rozhlednu Kopaninka, která se vypíná u Repech do výše 22 metrů. Pátý objekt tohoto druhu na Prostějovsku a první v jeho západní části by měl přilákat turisty i cykloturisty ze širokého okolí, pro něž bude otevřena 2. prosince. Celkové náklady na výstavbu se vyšplhaly ke třem milionům korun.

Total Comments

Výrok týdne

„JSEM PROSTĚ EXHIBICIONISTA“

Frontman legendární skupiny
Olympic Petr JANDA učinil v exkluzivním rozhovoru pro Večerník vážné přiznání...

Total Comments