Dobré ráno, dnes je středa 23.1.2019
svátek slaví Zdeněk,
zítra Milena
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram
Ilustrační foto

O ještě větší zpříjemnění basketbalových zážitků fanoušků se bude v příští sezóně snažit vedení BK Olomoucko. Přemýšlí o možnostech rozšíření doprovodných akcí, plánuje větší počet losování o ceny, přičemž současné soutěže budou pochopitelně i v novém ročníku Kooperativa NBL zachovány.

„Jsme rádi, že se nám podařilo vrátit diváky do hlediště, chceme se ale pokusit návštěvy ještě zvednout. Hlavní podmínkou jsou pochopitelně výkony týmu, fandy budeme ale nalákat i atraktivním doprovodným programem. Ten stávající chceme vylepšit,“ plánuje sportovní manažer BK Olomoucko Michal Pekárek.
I nadále se budou házet trestné hody o drobné dárky, zůstane i „Zlatý hod“ z poloviny hřiště o sportovní horské kolo. „V minulé sezóně jsme viděli několik nadějných pokusů. Věřím, že v té příští nějaký fanoušek z haly na kole odjede,“ poznamenal Pekárek.
Novinkou bude losování o ceny pro majitele permanentek. V každém domácím zápase budou mít možnost získat od klubu dárek, vrcholem bude velké losování o hlavní výhru. A pokud vše dobře dopadne, bude se mít vítěz na co těšit. „Ještě ladíme detaily. Můžu prozradit, že půjde o cenu, která bude současně velkým basketbalovým zážitkem. Možná i pro dvě osoby,“ naznačil s úsměvem sportovní manažer Olomoucka.
Ceny permanentních vstupenek ještě nebyly stanoveny. Čeká se na jednání Asociace ligových klubů, které rozhodne o herním systému Kooperativa NBL. „Musíme vědět, kolik zápasů doma reálně odehrajeme. Pak už půjde vše rychle,“ poznamenal Pekárek.
Klub vylepší také nabídku fanshopu. V prodeji budou nově šály BK Olomoucko nebo minidresy do automobilů. „Snažíme se dohnat loňský rok, kdy na takové věci nebyl dostatečný časový prostor,“ dodal manažer.

Total Comments

  • Pojd hrat hokej
  • Gatta
  • dsp
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Postoupí hokejisté Prostějova do semifinále play off?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Jednání přináší ovoce.

Dvojice náměstků primátora zamířila v minulých dnech na Krajský úřad Olomouckého kraje, kde jednala o dopravních investicích v Prostějově. Vzájemná diskuse přinesla konkrétní závěry, potvrzeny byly rekonstrukce Plumlovské i Vrahovické ulice, jednalo se také o dalších rondelech.


Jde jim o vůbec hokej?!

Pověst současného prostějovského kotle není především na stadionech soupeřů nikterak valná. Ba právě naopak. Část z grupy příznivců hokejových Jestřábů se totiž vyžívá nikoliv ve skvělých choreo představeních, ale v čirých bitkách, ze kterých si odnesou i nějaký ten „suvenýr“...

Total Comments

Osobnost týdne

VLADIMíR HRON
 
03 hron
Páteční hvězdou zábavného představení v beznadějně natřískané určické sokolovně byl moderátor, komik, zpěvák a imitátor, který je velmi dobře známý především divákům České televize.
PAVLA ASCHENBRENNEROVÁ

Total Comments

Číslo týdne

 1 713 654
Tak to je paráda! Přestože se o Hanácích vykládá směrem ke štědrosti ledacos, tentokrát otevřeli svá srdce alias peněženky hodně hluboko. Během nedávné Tříkrálové sbírky totiž konická a prostějovská charita překonala jen rok starý rekord, když společně vybrali skoro jeden a třičtvrtě milion korun!

Total Comments

Výrok týdne

„PRIOR OD NÁS CELÝ PROJEKT OPSAL. ZA PLAGIÁTORSTVÍ PADALI I MINISTŘI!!!“

Právní zástupce Manthellanu u soudu ostře napadl žalobce v kauze platnosti smluv mezi Prostějovem a developerskou společností

Total Comments