Dobré dopoledne, dnes je úterý 18.6.2019
svátek slaví Milan,
zítra Leoš
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram
Ilustrační foto

O ještě větší zpříjemnění basketbalových zážitků fanoušků se bude v příští sezóně snažit vedení BK Olomoucko. Přemýšlí o možnostech rozšíření doprovodných akcí, plánuje větší počet losování o ceny, přičemž současné soutěže budou pochopitelně i v novém ročníku Kooperativa NBL zachovány.

„Jsme rádi, že se nám podařilo vrátit diváky do hlediště, chceme se ale pokusit návštěvy ještě zvednout. Hlavní podmínkou jsou pochopitelně výkony týmu, fandy budeme ale nalákat i atraktivním doprovodným programem. Ten stávající chceme vylepšit,“ plánuje sportovní manažer BK Olomoucko Michal Pekárek.
I nadále se budou házet trestné hody o drobné dárky, zůstane i „Zlatý hod“ z poloviny hřiště o sportovní horské kolo. „V minulé sezóně jsme viděli několik nadějných pokusů. Věřím, že v té příští nějaký fanoušek z haly na kole odjede,“ poznamenal Pekárek.
Novinkou bude losování o ceny pro majitele permanentek. V každém domácím zápase budou mít možnost získat od klubu dárek, vrcholem bude velké losování o hlavní výhru. A pokud vše dobře dopadne, bude se mít vítěz na co těšit. „Ještě ladíme detaily. Můžu prozradit, že půjde o cenu, která bude současně velkým basketbalovým zážitkem. Možná i pro dvě osoby,“ naznačil s úsměvem sportovní manažer Olomoucka.
Ceny permanentních vstupenek ještě nebyly stanoveny. Čeká se na jednání Asociace ligových klubů, které rozhodne o herním systému Kooperativa NBL. „Musíme vědět, kolik zápasů doma reálně odehrajeme. Pak už půjde vše rychle,“ poznamenal Pekárek.
Klub vylepší také nabídku fanshopu. V prodeji budou nově šály BK Olomoucko nebo minidresy do automobilů. „Snažíme se dohnat loňský rok, kdy na takové věci nebyl dostatečný časový prostor,“ dodal manažer.

Total Comments

 • Familiada
 • BIG BEN
 • Jelen
 • Domovní správa Prostějov
 • Prostějov Cup 2019
 • Interforst
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_bigben

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V KAVÁRNĚ COCTAIL CAFÉ?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Konečně konstruktivní jednání.

Úterní zasedání Zastupitelstva statutárního města Prostějov trvalo tentokrát jediný den a bylo ukončeno těsně po osmnácté hodině. V jeho průběhu se sice několikrát zadrhlo, protože opoziční zastupitelé opět v některých případech porušili jednací řád, ale tentokrát bylo docela plynulé.

Fatální selhání řidiče.

Jako obecné ohrožení vyšetřují kriminalisté dopravní nehodu, při které v úterý odpoledne narazil u Litovle autobus plný dětí do odstaveného kamionu. V něm cestovali desetiletí fotbalisté 1.SK Prostějov. Výsledek? Tři těžce zranění dospělí a čtrnáct lehce zraněných malých fotbalistů.

Total Comments

Osobnost týdne

ANTONÍN PANENKA
24 panenka
Legendární český fotbalista a autor nezapomenutelného „dloubáku“ při penaltovém rozstřelu ve finále Mistrovství Evropy v Bělehradě v roce 1976 byl hlavní hvězdou letošního Hořava Cupu v Kostelci na Hané a Prostějově.

Total Comments

Číslo týdne

2,0

Neskutečné. Podíl nezaměstnaných v Prostějově dosáhl historického minima rovných dvou procent. A je otázkou času, kdy se počet lidí bez práce dostane v regionu ještě pod tuto magickou hranici.

Total Comments

Výrok týdne

„BYL BY TO SICE IDEÁLNÍ STAV, ALE TAKY POLITICKÁ SMRT!“

První náměstek primátora Jiří Pospíšil takto zareagoval na radu finančních odborníků, že by město mohlo zvýšit daň z nemovitostí i poplatky za odpad

Total Comments