Příjemnou noc, dnes je pondělí 18.3.2019
svátek slaví Eduard,
zítra Josef
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram
Ilustrační foto

O ještě větší zpříjemnění basketbalových zážitků fanoušků se bude v příští sezóně snažit vedení BK Olomoucko. Přemýšlí o možnostech rozšíření doprovodných akcí, plánuje větší počet losování o ceny, přičemž současné soutěže budou pochopitelně i v novém ročníku Kooperativa NBL zachovány.

„Jsme rádi, že se nám podařilo vrátit diváky do hlediště, chceme se ale pokusit návštěvy ještě zvednout. Hlavní podmínkou jsou pochopitelně výkony týmu, fandy budeme ale nalákat i atraktivním doprovodným programem. Ten stávající chceme vylepšit,“ plánuje sportovní manažer BK Olomoucko Michal Pekárek.
I nadále se budou házet trestné hody o drobné dárky, zůstane i „Zlatý hod“ z poloviny hřiště o sportovní horské kolo. „V minulé sezóně jsme viděli několik nadějných pokusů. Věřím, že v té příští nějaký fanoušek z haly na kole odjede,“ poznamenal Pekárek.
Novinkou bude losování o ceny pro majitele permanentek. V každém domácím zápase budou mít možnost získat od klubu dárek, vrcholem bude velké losování o hlavní výhru. A pokud vše dobře dopadne, bude se mít vítěz na co těšit. „Ještě ladíme detaily. Můžu prozradit, že půjde o cenu, která bude současně velkým basketbalovým zážitkem. Možná i pro dvě osoby,“ naznačil s úsměvem sportovní manažer Olomoucka.
Ceny permanentních vstupenek ještě nebyly stanoveny. Čeká se na jednání Asociace ligových klubů, které rozhodne o herním systému Kooperativa NBL. „Musíme vědět, kolik zápasů doma reálně odehrajeme. Pak už půjde vše rychle,“ poznamenal Pekárek.
Klub vylepší také nabídku fanshopu. V prodeji budou nově šály BK Olomoucko nebo minidresy do automobilů. „Snažíme se dohnat loňský rok, kdy na takové věci nebyl dostatečný časový prostor,“ dodal manažer.

Total Comments

  • Unicef
  • Lesy města Prostějova
  • Město Prostějov
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_superfinale_korfbal

Anketa - hlavní

Jak hodnotíte sezónu prostějovských hokejistů?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Pod mostem se maká.

Většina Prostějovanů zřejmě již zaregistrovala, že se pod mostem v Olomoucké ulici pilně pracuje. Bagry a stavební dělníci připravují základy pro „podchod“ pod mostem, který v nebezpečné a dopravně frekventované lokalitě bude sloužit jak cyklistům, tak chodcům. Už aby to bylo!

Sníh přikryl Protivanovsko.

Jaro se pomalu ale jistě ujímá vlády, ovšem pozor! „Paní Zima“ ještě ani zdaleka neřekla poslední slovo. Důkazem toho je středeční chumelenice na Protivanovsku, kde napadlo zhruba pět centimetrů sněhové pokrývky. Silničáři tak měli po delším čase opět práci a děti málem stavěly sněhuláky...

Total Comments

Osobnost týdne

Simona STAŠOVÁ

Dcera Jiřiny Bohdalové byla hlavní postavou divadelní hry Skleněný zvěřinec, kterou skvělá herečka představila se svými kolegy minulé pondělí na prknech Městského divadla v Prostějově.

11 stasova

Total Comments

Číslo týdne

7
Na této příčce skončili sezónu Chance ligy 2018/2019 hokejisté Prostějova. Ani napočtvrté za sebou tak Jestřábi ve druhé nejvyšší soutěži nepřekročili svůj stín a znovu vypadli již ve čtvrtfinále play-off.

Total Comments

Výrok týdne

„ŽE NÁS LIDI BEROU VÁŽNĚ - SMRTELNĚ VÁŽNĚ“

Předseda Klubu vojenské historie Dukla Prostějov Jaroslav Dvořák má o největším úspěchu své organizace zcela jasno...

Total Comments