Příjemnou noc, dnes je čtvrtek 20.9.2018
svátek slaví Oleg,
zítra Matouš
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
Ilustrační foto

O ještě větší zpříjemnění basketbalových zážitků fanoušků se bude v příští sezóně snažit vedení BK Olomoucko. Přemýšlí o možnostech rozšíření doprovodných akcí, plánuje větší počet losování o ceny, přičemž současné soutěže budou pochopitelně i v novém ročníku Kooperativa NBL zachovány.

„Jsme rádi, že se nám podařilo vrátit diváky do hlediště, chceme se ale pokusit návštěvy ještě zvednout. Hlavní podmínkou jsou pochopitelně výkony týmu, fandy budeme ale nalákat i atraktivním doprovodným programem. Ten stávající chceme vylepšit,“ plánuje sportovní manažer BK Olomoucko Michal Pekárek.
I nadále se budou házet trestné hody o drobné dárky, zůstane i „Zlatý hod“ z poloviny hřiště o sportovní horské kolo. „V minulé sezóně jsme viděli několik nadějných pokusů. Věřím, že v té příští nějaký fanoušek z haly na kole odjede,“ poznamenal Pekárek.
Novinkou bude losování o ceny pro majitele permanentek. V každém domácím zápase budou mít možnost získat od klubu dárek, vrcholem bude velké losování o hlavní výhru. A pokud vše dobře dopadne, bude se mít vítěz na co těšit. „Ještě ladíme detaily. Můžu prozradit, že půjde o cenu, která bude současně velkým basketbalovým zážitkem. Možná i pro dvě osoby,“ naznačil s úsměvem sportovní manažer Olomoucka.
Ceny permanentních vstupenek ještě nebyly stanoveny. Čeká se na jednání Asociace ligových klubů, které rozhodne o herním systému Kooperativa NBL. „Musíme vědět, kolik zápasů doma reálně odehrajeme. Pak už půjde vše rychle,“ poznamenal Pekárek.
Klub vylepší také nabídku fanshopu. V prodeji budou nově šály BK Olomoucko nebo minidresy do automobilů. „Snažíme se dohnat loňský rok, kdy na takové věci nebyl dostatečný časový prostor,“ dodal manažer.

Total Comments

  • zlechov
  • supersektor
  • koselec n h
  • Interforst
  • pvecko
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sportu dveře dokořán!

Minulý čtvrtek dopoledne bylo i za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy a dalších politických i sportovních celebrit slavnostně otevřeno Národní sportovní centrum v Prostějově. Krásnou halou za 130 milionů korun od státu se město může právem pyšnit.

Káže vodu, pije víno!

Další skandál se valí na hnutí Změna pro Prostějov. Tentokrát se provalil malér na zastupitelku Hanu Naiclerovou. Tato žena porušila stavební zákon, když zakoupený dům v Čehovicích měla dle povolení rekonstruovat, známá kazatelka morálky ho však rovnou zbourala. Hrozí jí až 500 000 korun pokuty!

Total Comments

Osobnost týdne

Aneta Langerová
Zpěvačka, hudebnice a vítězka soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 svým vystoupením na náměstí T. G. Masaryka uzavřela letošní Hanácké slavnosti v Prostějově. Koncert populární zpěvačky rozezpíval celé centrum a byl vydařenou tečkou za letošními hody.

aneta

Total Comments

Číslo týdne

 1769
VPodle nejnovější statistiky Úřadu práce je nyní právě tolik obyvatel Prostějovska ve věku od 18 do 64 let bez zaměstnání. Je to o tři klienty více než předchozí měsíc, ale i tak patří náš region k těm s absolutně nejnižší nezaměstnaností.

Total Comments

Výrok týdne

„DIEGO NENÍ ŽÁDNÝ BUZERANT A TOMU PEDOFILOVI SE BRÁNIL!“

Ladislav Lakatoš svérázné brání šestnáctiletého syna, kterého měl údajně obtěžovat sedmašedesátiletý Josef S.

Total Comments