Dobré odpoledne, dnes je středa 24.4.2019
svátek slaví Jiří,
zítra Marek
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

I v novém ročníku Kooperativa NBL se budou trenéři BK Olomoucko spoléhat i na zkušenosti Michala Křemena. Ostřílený ligový harcovník se s vedením domluvil na smlouvě na jeden rok a jistě pomůže svým přehledem na palubovce i vůdčími schopnostmi v kabině.

„Týmu má stále co dát. Zkušenosti, přehled, obranné schopnosti. Je to hráč, od kterého se mladí můžou učit. Už toho odehrál hodně, přesto má v sobě velkou soutěživost. To je nesmírně cenné,“ míní trenér BK Olomoucko Predrag Benáček.
Bývalý reprezentant, který má ve sbírce úspěchů domácí i kyperské tituly, v minulé sezóně musel kvůli zdravotním potížím vynechat několik zápasů a opakovaně se vracel do herního tempa i formy. Pokud je však zdravý, stále je to basketbalista pro nejvyšší domácí soutěž.
„Věřím, že v novém ročníku nebude mít starosti se zdravím. Pokud bude v pořádku, nemám obavy, že by se nedokázal na zápasy připravit. Ve svých letech ví, co jeho tělo potřebuje,“ míní Benáček.
Křemen je dalším českým hráčem v nové sestavě. Klub stále pracuje na dalších tuzemských posilách. Získat hotového Čecha je však stále obtížnější, na trhu je to nedostatkové zboží. „Jsou pod smlouvami, navíc mají velké nároky. Cizinci jsou levnější,“ popisuje stav na hráčském trhu sportovní manažer BK Olomoucko Michal Pekárek.
Optimálním způsobem, jak domácího basketbalistu získat, je výchova vlastních odchovanců. I díky tomu se kouč Benáček snaží do elitního týmu zabudovat co největší počet mladých hráčů. „V minulé sezóně dostávali naši kluci dostatečný prostor. Nemělo smysl dávat třeba Fullerovi pětatřicet minut. Je pryč, naši kluci zůstali a jsou zkušenější. Pro klub je to jedině dobře,“ míní Benáček.

Total Comments

  • Taneční čaje
  • Zagorová v Prostějově
  • Galerie
  • Ceny Kultury
  • Tvaruzkovy festival
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V MOTORESTU U KOLA?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chvályhodný počin.

Přesně 251 velikonočních beránků nabídla středeční charitativní akce v Národním domě v Prostějově, kterou každoročně pořádá Rotary klub. Jak jsme zjistili, část krasavců byla přímo na místě prodána, zbývající originální kousky putovaly do sociálních ústavů a domovů.

Smrt pohřešovaného.

V minulém vydání Večerníku jsme zveřejnili policejní pátrací relaci po pohřešovaném seniorovi z Olšan u Prostějova. Sedmdesátiletý muž odjel osobním vozidlem k lékaři a slehla se po něm zem.
Na začátku minulého týdne přišla krutá zpráva. Důchodce byl nalezen mrtev v okrese Olomouc...

Total Comments

Osobnost týdne

HARLEJ
16 harlej 1
Pražská skupina vznikla v roce 1995 a za tu dobu si její dravé rockové písničky našly tisíce fanoušků. Svérázní muzikanti potěšili prostějovské fandy uplynulý čtvrtek večer v sále Společenského domu.

Total Comments

Číslo týdne

103
Josefa Schlesingerová spatřila světlo světa 19. dubna 1916. Na Velký pátek tak oslavila neuvěřitelné 103. narozeniny a stala se nejstarší obyvatelkou Prostějova. Vitální a stále čiperná dáma maturovala na obchodní akademii a celý život pracovala jako účetní. Dnes žije u své dcery.

Total Comments

Výrok týdne

„VEČERNÍK PRÝ VÍ VŠECHNO. TAKŽE URČITĚ VÍTE, ŽE MÁM FAKT HROZNOU ŽÍZEŇ!“

Jeden z dobře známých bezdomovců na náměstí T. G. Masaryka oslovil redaktora Večerníku se žádostí o finanční podporu na zakoupení krabicového vína.

Total Comments