Dobré ráno, dnes je středa 16.1.2019
svátek slaví Ctirad,
zítra Drahoslav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

I v novém ročníku Kooperativa NBL se budou trenéři BK Olomoucko spoléhat i na zkušenosti Michala Křemena. Ostřílený ligový harcovník se s vedením domluvil na smlouvě na jeden rok a jistě pomůže svým přehledem na palubovce i vůdčími schopnostmi v kabině.

„Týmu má stále co dát. Zkušenosti, přehled, obranné schopnosti. Je to hráč, od kterého se mladí můžou učit. Už toho odehrál hodně, přesto má v sobě velkou soutěživost. To je nesmírně cenné,“ míní trenér BK Olomoucko Predrag Benáček.
Bývalý reprezentant, který má ve sbírce úspěchů domácí i kyperské tituly, v minulé sezóně musel kvůli zdravotním potížím vynechat několik zápasů a opakovaně se vracel do herního tempa i formy. Pokud je však zdravý, stále je to basketbalista pro nejvyšší domácí soutěž.
„Věřím, že v novém ročníku nebude mít starosti se zdravím. Pokud bude v pořádku, nemám obavy, že by se nedokázal na zápasy připravit. Ve svých letech ví, co jeho tělo potřebuje,“ míní Benáček.
Křemen je dalším českým hráčem v nové sestavě. Klub stále pracuje na dalších tuzemských posilách. Získat hotového Čecha je však stále obtížnější, na trhu je to nedostatkové zboží. „Jsou pod smlouvami, navíc mají velké nároky. Cizinci jsou levnější,“ popisuje stav na hráčském trhu sportovní manažer BK Olomoucko Michal Pekárek.
Optimálním způsobem, jak domácího basketbalistu získat, je výchova vlastních odchovanců. I díky tomu se kouč Benáček snaží do elitního týmu zabudovat co největší počet mladých hráčů. „V minulé sezóně dostávali naši kluci dostatečný prostor. Nemělo smysl dávat třeba Fullerovi pětatřicet minut. Je pryč, naši kluci zůstali a jsou zkušenější. Pro klub je to jedině dobře,“ míní Benáček.

Total Comments

 • TK Plus
 • Pojd hrat hokej
 • Čechy pod Kosířem
 • Vernisáž
 • Moda Pv
 • sida
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ VE STYLOVÉ RESTAURACI TUNING BAR?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Otevřená srdce Prostějovanů.

Sobotní charitativní ples s názvem Pomáháme tancem znovu po roce dokázal, že Prostějované mají stále hodně otevřená srdce a dokáží pomoci lidem v nouzi. Organizátoři akce, jež si vzpomněla i na 100. výročí Československa, opět vybrali desítky tisíc korun, které poputují potřebným.

V drogách jela i úřednice.

Mezi sedmi obviněnými po historicky největší policejní razii na protidrogové scéně během prosince loňského roku v Prostějově je také úřednice magistrátu! Jakmile se zjistilo, že dáma z odboru IT byla členkou drogového gangu, vedení radnice ji okamžitě propustilo ze svých služeb..

Total Comments

Osobnost týdne

LEONA MACHÁLKOVÁ

 
02 ples46Hlavní hvězdou tradičního Městského plesu, který se konal uplynulý pátek, byla tato stále půvabná rodačka z nedalekého Přerova. Svým zpěvem potěšila stovky návštěvníků uvedené zahajovací akce celé plesové sezóny v Prostějově.
PAVLA ASCHENBRENNEROVÁ

Total Comments

Číslo týdne

 17 300 000

Už zítra při mimořádném jednání chtějí prostějovští zastupitelé v první fázi schválit a rozdělit přes sedmnáct milionů korun v rámci dotací sportovním klubům ve městě. Nejvíce, tedy pět milionů korun, obdrží prvoligoví hokejoví Jestřábi.

Total Comments

Výrok týdne

„NAPSALI JSME SI ASI TŘICET ZPRÁV, VŠECHNY JSME ALE SMAZALI! KAŽDÝ JSME TOTIŽ TEHDY MĚLI JEŠTĚ JINÝ VZTAH!“


Současná přítelkyně Radima Žondry Žaneta Zelená se u soudu hodně snažila pro muže obviněného z přepadení tenistky Petry Kvitové poskytnout potřebné alibi

Total Comments