Dobré ráno, dnes je sobota 22.9.2018
svátek slaví Darina,
zítra Berta
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Hned dva přípravné zápasy v průběhu týdne odehrají v regionu basketbalisté BK Olomoucko a v obou případech půjde o zahraniční soupeře. První utkání se hraje 6. září v olomoucké Čajkaréně a soupeřem bude bratislavský Inter.

„Půjde o zajímavé měření sil s tradičním slovenským klubem, který v minulé sezóně postoupil až do semifinále a společně s Komárnem získal bronzovou medaili. Klub má velké ambice a tomu odpovídá i sestava, v níž je například Lee Skinner, kterého si pamatujeme z úspěšného působení v Kooperativa NBL. Určitě půjde o atraktivní duel,“ zve fanoušky do olomoucké Čajkarény Michal Pekárek, sportovní manažer BK Olomoucko.
Utkání bude součástí zajímavého basketbalového dvojutkání. Po duelu Olomoucka s Interem se na palubovce olomoucké haly představí prvoligový Basketbal Olomouc a jeho soupeřem bude slovenský Svit, další účastník nejvyšší slovenské soutěže. „Na oba zápasy je volný vstup. Věříme, že si fanoušci cestu na kvalitní basketbal najdou," věří Pekárek.
Žluto-modří v pátek 7. září odehrají další přípravný zápas, tentokrát v hale prostějovského Sportcentra DDM. Začátek bude opět v 17:00 hodin a soupeřem rakouský Graz. „V týmu je celá řada amerických hráčů. Předpokládám, že půjde o hodně atletický zápas, což se fanouškům může líbit,“ uvedl Pekárek.

Total Comments

 • Restaurant Day
 • zlechov
 • supersektor
 • kostelec n h
 • Interforst
 • ČSSD - Božena Sekaninová
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sportu dveře dokořán!

Minulý čtvrtek dopoledne bylo i za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy a dalších politických i sportovních celebrit slavnostně otevřeno Národní sportovní centrum v Prostějově. Krásnou halou za 130 milionů korun od státu se město může právem pyšnit.

Káže vodu, pije víno!

Další skandál se valí na hnutí Změna pro Prostějov. Tentokrát se provalil malér na zastupitelku Hanu Naiclerovou. Tato žena porušila stavební zákon, když zakoupený dům v Čehovicích měla dle povolení rekonstruovat, známá kazatelka morálky ho však rovnou zbourala. Hrozí jí až 500 000 korun pokuty!

Total Comments

Osobnost týdne

Aneta Langerová
Zpěvačka, hudebnice a vítězka soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 svým vystoupením na náměstí T. G. Masaryka uzavřela letošní Hanácké slavnosti v Prostějově. Koncert populární zpěvačky rozezpíval celé centrum a byl vydařenou tečkou za letošními hody.

aneta

Total Comments

Číslo týdne

 1769
VPodle nejnovější statistiky Úřadu práce je nyní právě tolik obyvatel Prostějovska ve věku od 18 do 64 let bez zaměstnání. Je to o tři klienty více než předchozí měsíc, ale i tak patří náš region k těm s absolutně nejnižší nezaměstnaností.

Total Comments

Výrok týdne

„DIEGO NENÍ ŽÁDNÝ BUZERANT A TOMU PEDOFILOVI SE BRÁNIL!“

Ladislav Lakatoš svérázné brání šestnáctiletého syna, kterého měl údajně obtěžovat sedmašedesátiletý Josef S.

Total Comments