Příjemnou noc, dnes je pondělí 22.7.2019
svátek slaví Magdaléna,
zítra Libor
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Hned dva přípravné zápasy v průběhu týdne odehrají v regionu basketbalisté BK Olomoucko a v obou případech půjde o zahraniční soupeře. První utkání se hraje 6. září v olomoucké Čajkaréně a soupeřem bude bratislavský Inter.

„Půjde o zajímavé měření sil s tradičním slovenským klubem, který v minulé sezóně postoupil až do semifinále a společně s Komárnem získal bronzovou medaili. Klub má velké ambice a tomu odpovídá i sestava, v níž je například Lee Skinner, kterého si pamatujeme z úspěšného působení v Kooperativa NBL. Určitě půjde o atraktivní duel,“ zve fanoušky do olomoucké Čajkarény Michal Pekárek, sportovní manažer BK Olomoucko.
Utkání bude součástí zajímavého basketbalového dvojutkání. Po duelu Olomoucka s Interem se na palubovce olomoucké haly představí prvoligový Basketbal Olomouc a jeho soupeřem bude slovenský Svit, další účastník nejvyšší slovenské soutěže. „Na oba zápasy je volný vstup. Věříme, že si fanoušci cestu na kvalitní basketbal najdou," věří Pekárek.
Žluto-modří v pátek 7. září odehrají další přípravný zápas, tentokrát v hale prostějovského Sportcentra DDM. Začátek bude opět v 17:00 hodin a soupeřem rakouský Graz. „V týmu je celá řada amerických hráčů. Předpokládám, že půjde o hodně atletický zápas, což se fanouškům může líbit,“ uvedl Pekárek.

Total Comments

  • Makovec
  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Bavily se tisícovky lidí.

Uplynulý víkend přinesl dvě naprosto velkolepé akce v prostějovského regionu. Keltská noc v plumlovském kempu Žralok i tradiční Josefkol v zámeckém parku v Čechách pod Kosířem přilákaly tisíce lidí k návštěvám. Nejen organizátoři tak mohli být spokojeni, vyšlo dokonce i počasí.

Krást je tak jednoduché?

Policisté řeší aktuálně případ, nad kterým zůstává rozum stát. Zatím neznámý drzoun se vloupal do chaty u Mostkovic a vůbec mu nevadilo, že uvnitř spalo hned několik osob! Ty se bohužel neprobudily, takže zloděj si zcela nerušeně pobral věci za 30 tisíc korun, včetně inhalátoru pro astmatiky…

Total Comments

Osobnost týdne

MIRAI
29 mirai
Jednu z největších „pecek“ připravili organizátoři Prostějovského léta minulý čtvrtek, kdy večer na náměstí T. G. Masaryka vystoupila kapela Mirai. O tom, že mezi stovkami fanoušků byla nejvíce zastoupena nejmladší generace, snad není třeba hovořit...

Total Comments

Číslo týdne

4 486
Prostějované se během prvního pololetí tohoto roku výrazně pohoršili ve svém chování. Letos od ledna do konce června řešili strážníci městské policie celkem 4 486 přestupků, což je o 718 případů více než za stejné období roku 2018.

Total Comments

Výrok týdne

„Lidé se nestyděli plakat, také já jsem uronila slzu!

Náměstkyně primátora Milada Sokolová takto v exkluzivním rozhovoru pro Večerník komentovala atmosféru na náměstí při promítání filmu Bohemian Rhapsody.

Total Comments