Dobrý podvečer, dnes je čtvrtek 21.2.2019
svátek slaví Lenka,
zítra Petr
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Hned dva přípravné zápasy v průběhu týdne odehrají v regionu basketbalisté BK Olomoucko a v obou případech půjde o zahraniční soupeře. První utkání se hraje 6. září v olomoucké Čajkaréně a soupeřem bude bratislavský Inter.

„Půjde o zajímavé měření sil s tradičním slovenským klubem, který v minulé sezóně postoupil až do semifinále a společně s Komárnem získal bronzovou medaili. Klub má velké ambice a tomu odpovídá i sestava, v níž je například Lee Skinner, kterého si pamatujeme z úspěšného působení v Kooperativa NBL. Určitě půjde o atraktivní duel,“ zve fanoušky do olomoucké Čajkarény Michal Pekárek, sportovní manažer BK Olomoucko.
Utkání bude součástí zajímavého basketbalového dvojutkání. Po duelu Olomoucka s Interem se na palubovce olomoucké haly představí prvoligový Basketbal Olomouc a jeho soupeřem bude slovenský Svit, další účastník nejvyšší slovenské soutěže. „Na oba zápasy je volný vstup. Věříme, že si fanoušci cestu na kvalitní basketbal najdou," věří Pekárek.
Žluto-modří v pátek 7. září odehrají další přípravný zápas, tentokrát v hale prostějovského Sportcentra DDM. Začátek bude opět v 17:00 hodin a soupeřem rakouský Graz. „V týmu je celá řada amerických hráčů. Předpokládám, že půjde o hodně atletický zápas, což se fanouškům může líbit,“ uvedl Pekárek.

Total Comments

  • RK Okno
  • Interforst
  • PV Recykling
  • MJM Krmiva
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Chtěli byste jít v Prostějově na Fed Cup?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Gečnukův triumf.

Nejenom tenisté a tenistky mohou vystoupat na grál krajského sportu. Třetím takovým do party se stal parašutista Dukly Prostějov Jiří Gečnuk, který ovládl anketu Sportovec Olomouckého kraje za rok 2018. Český reprezentant posbíral během kariéry celou řadu medailí, pyšní se také titulem absolutního mistra světa.


Nájemníci se nehrnou.

Nově postavený prostějovský komunitní dům v Sušilově ulici pro potřebné seniory za osmdesát milionů korun příliš netáhne. Magistrát totiž v luxusní nemovitosti nasadil tak vysoké ceny nájemného, že kapacita je nyní zhruba naplněna jen z více než poloviny. A to je hodně málo...

Přechody budou!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ KOLBABA
07 kolbabaPo roce do Prostějova opět zavítal nejznámější český cestoval. V sále kina Metro 70 poutavě vyprávěl o své cestě po Havajských ostrovech, které Prostějovanům popsal jako opravdový ráj. Byla to vskutku zajímavá přednáška.

Total Comments

Číslo týdne

 2
Dvě nové ulice má od minulého úterý Prostějov. Jistě, vybudované domy ve Vrahovicích a také v Čechovicích nějaký čas už stojí, ovšem zdejší noví obyvatelé se nedokázali shodnout na názvu ulic. Tak vězte, že nyní máme v našem městě Meruňkovou a Frébortovu ulici!

Total Comments

Výrok týdne

„„JE TO MOJE CHYBA, A TO SE STÁVÁ VÝJIMEČNĚ!“

Primátor Prostějova František Jura přiznal pochybení v jednom ze svých výroků směrem ke Společenskému domu.
Sebevědomí mu ale rozhodně nechybí...

Total Comments