Dobré odpoledne, dnes je pátek 26.4.2019
svátek slaví Oto,
zítra Jaroslav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Po reprezentační přestávce se opět rozběhne druhá polovina základní části Kooperativa NBL. V jejím průběhu budou mít hráči BK Olomoucko pouze v pěti případech výhodu domácího prostředí, což není na první pohled příznivé. Na druhé straně řadu silných protivníků přivítají před domácími fanoušky, kde budou mít větší šanci na úspěch. Co na to říká lodivod týmu sídlícího v Prostějově?

„Pokud chceme být v tabulce nahoře, musíme domácí zápasy zvládat. To je základ,“ uvědomuje si trenér reprezentanta Olomouckého kraje Predrag Benáček. „Je jedno, jestli budeme hrát proti Děčínu nebo Pardubicím. Potřebujeme naplno bodovat a k tomu se snažit přivést výhry z venku.“
Program Hanáků v odvetách odstartuje minisérie dvou zápasů na půdě moravských soupeřů. Hráči Olomoucka nejprve pojedou do Ostravy a vzápětí vyrazí do Brna. Oba soupeři se zatím pohybují ve spodních patrech tabulky Kooperativa NBL. „Jsou to zápasy, které bychom chtěli zvládnout. Snadné to nebude, ve specifické hale to má každý hostující tým těžké. Ostrava navíc nemá špatný tým. Po změnách v sestavě se chvíli hledala. Nová huť určitě během reprezentační přestávky pracovala na souhře a bude nepříjemná,“ tvrdí Benáček, podle něhož bude náročné i utkání na půdě předposledního Brna. „V první části soutěže nás Brno porazilo, takže soupeři máme co oplácet,“ připomíná kouč BK Olomoucko.
Na vlastní palubovce Hanáci přivítají hned tři kluby z aktuální první čtyřky ligy. Kromě Děčína a Pardubic také Svitavy. Se všemi soupeři v první polovině základní části zápasy prohráli. „Ve všech duelech jsme měli dobré pasáže. Rozhodně se můžeme měřit i s nejlepšími. Věřím, že doma to budeme potvrzovat a všechny zápasy před vlastními fanoušky zvládneme,“ přeje si Benáček.

program v odvetách základní části knbl
NH Ostrava – BK Olomoucko sobota 8.12.2018, 17:30
egoé Basket Brno – BK Olomoucko středa 12.12.2018 20:00
BK Olomoucko - BK ARMEX Děčín sobota 15.12.2018 16:00
USK Praha – BK Olomoucko sobota 22.12.2018 17:30
BK Olomoucko - BK JIP Pardubice sobota 29.12.2018 18:00
BK Opava – BK Olomoucko sobota 5.1.2019 18:00
BK Olomoucko - GEOSAN Kolín středa 9.1.2019 18:00
ČEZ Basketball Nymburk – BK Olomoucko sobota 12.1.2019 17:00
BK Olomoucko - SLUNETA Ústí n.L. sobota 19.1.2019 18:00
Kingspan Královští sokoli – BK Olomoucko sobota 26.1.2019 18:00
BK Olomoucko - DEKSTONE Tuři Svitavy sobota 2.2.2019 18:00

Total Comments

  • Taneční čaje
  • Zagorová v Prostějově
  • Semo Smržice
  • Tvaruzkovy festival
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V MOTORESTU U KOLA?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chvályhodný počin.

Přesně 251 velikonočních beránků nabídla středeční charitativní akce v Národním domě v Prostějově, kterou každoročně pořádá Rotary klub. Jak jsme zjistili, část krasavců byla přímo na místě prodána, zbývající originální kousky putovaly do sociálních ústavů a domovů.

Smrt pohřešovaného.

V minulém vydání Večerníku jsme zveřejnili policejní pátrací relaci po pohřešovaném seniorovi z Olšan u Prostějova. Sedmdesátiletý muž odjel osobním vozidlem k lékaři a slehla se po něm zem.
Na začátku minulého týdne přišla krutá zpráva. Důchodce byl nalezen mrtev v okrese Olomouc...

Total Comments

Osobnost týdne

HARLEJ
16 harlej 1
Pražská skupina vznikla v roce 1995 a za tu dobu si její dravé rockové písničky našly tisíce fanoušků. Svérázní muzikanti potěšili prostějovské fandy uplynulý čtvrtek večer v sále Společenského domu.

Total Comments

Číslo týdne

103
Josefa Schlesingerová spatřila světlo světa 19. dubna 1916. Na Velký pátek tak oslavila neuvěřitelné 103. narozeniny a stala se nejstarší obyvatelkou Prostějova. Vitální a stále čiperná dáma maturovala na obchodní akademii a celý život pracovala jako účetní. Dnes žije u své dcery.

Total Comments

Výrok týdne

„VEČERNÍK PRÝ VÍ VŠECHNO. TAKŽE URČITĚ VÍTE, ŽE MÁM FAKT HROZNOU ŽÍZEŇ!“

Jeden z dobře známých bezdomovců na náměstí T. G. Masaryka oslovil redaktora Večerníku se žádostí o finanční podporu na zakoupení krabicového vína.

Total Comments