Příjemnou noc, dnes je čtvrtek 21.11.2019
svátek slaví Albert,
zítra Cecílie
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

V závěrečných třech kolech základní části Kooperativa NBL budou mít basketbalisté BK Olomoucko ve dvou případech výhodu domácího prostředí, když přivítají Slunetu Ústí nad Labem a Svitavy. Mezi těmito duely zajíždí pouze na půdu nováčka do Hradce Králové. Cílem týmu je urvat ve všech zápasech vítězství.

„Dvakrát narazíme na protivníka, kterého budeme mít ve skupině v nadstavbové části soutěže. Rozhodně nechceme, aby nám nějak v tabulce odskočili, a uděláme maximum, abychom je porazili,“ naznačil své představy před závěrem základní části kouč BK Olomoucko Predrag Benáček.
Basketbalisté v posledních osmi kolech v šesti případech zvítězili, v předchozích třech zápasech ovšem dvakrát klopýtli, což je vždy ve vyrovnané tabulce nepříjemné. Nymburská porážka nebyla až tak překvapivá, mrzí ovšem ztráta v Opavě, která se v probíhajícím ligovém ročníku trápí a nebyla nepřekonatelným protivníkem. „S tím teď už nic nenaděláme. Poslední kolo, v němž Opava prohrála doma s Děčínem o šestnáct bodů, ale ukázalo, že jsme ve Slezsku mohli uspět. Musíme to nahradit v dalších zápasech,“ uvedl Benáček.
Kooperativa NBL se láme do druhé poloviny. Doba testování končí a každé střetnutí bude mít velkou důležitost. V následujících týdnech půjde všem týmům v nadstavbové skupině A1 o co nejlepší postavení před startem vyřazovací částí soutěže. „Do nadstavby chceme vstoupit z co nejlepší pozice. Proto nutně potřebujeme opakovaně vyhrát. Umíme hrát kvalitní basketbal, teď jde o to, abychom výhry pravidelně opakovali. Mladí hráči jsou již konkurenceschopní. Také proto věřím, že se nám to může podařit,“ věří kormidelník BK Olomoucko.


Total Comments

  • ZŠ Melantrichova
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U POSLEDNÍHO HALÍŘE?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Bílá pastelka zabrala.

Jubilejní dvacátá sbírka na speciální služby pro nevidomé, slabozraké a na podporu speciálních výukových programů měla širokou odezvu i mezi dětmi základních škol a studenty středních škol v Prostějově. Dohromady se mezi školní mládeží v Prostějově vybralo 60 328 korun.

Opět bez tiskové konference.

Radní už podruhé za sebou prokázali, že o setkání s novináři zřejmě příliš nestojí. Informace z magistrátu o jednání rady města v úterý 19. listopadu sice došla, jedním dechem ale bylo sděleno, že se tradiční následná tisková konference konat nebude... Vivat transparentnost!

Total Comments

Osobnost týdne

JAN DOLANSKÝ

46 dolanskySpolečně s dalšími známými herci se v prostějovském divadle představil v rámci akce Noc divadel ve hře Perfect Days. Partnery mu byli například Jan Hofman, Lenka Vlasáková a Dana Syslová.

Total Comments

Číslo týdne

 30

Celý minulý týden se logicky nesl ve znamení oslav a připomínek třicátého výročí listopadových událostí roku 1989. Vrcholem všeho byly nedělní oslavy sametové revoluce na prostějovském náměstí T. G. Masaryka.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SI PŘEČETL  ROZHOVOR S PANEM  ŠLAMBOREM, TAK JSEM  SI MUSEL DÁT SKLENIČKU  STUDENÉ VODY!“

Předseda Oblastního sdružení ODS Prostějov Petr Sokol žasne, jak po třiceti letech někteří vidí sametovou revoluci...

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments