Dobrý večer, dnes je úterý 23.4.2019
svátek slaví Vojtěch,
zítra Jiří
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Na dohled velkému úspěchu se dostali basketbalisté BK Olomoucko. V domácí pohárové soutěži postoupili mezi čtyři nejlepší týmy a zahrají si finálový turnaj o druhou nejvýznamnější domácí trofej. Finále Českého poháru se bude hrát 9. a 10. února v Novém Jičíně. Los ovšem hanáckému týmu příliš nepřál – v semifinále nastoupí proti Nymburku, nejlepšímu českému týmu posledních let.„Již účast v semifinále vnímáme jako velký úspěch. Jako klub jsme stále na začátku a postup do závěrečného turnaje je pro všechny velkým povzbuzením. Pohárová soutěž je specifická. Vždy rozhoduje jedno utkání. V takových zápasech je možné všechno, i když třeba na druhé straně stojí papírově silnější soupeř,“ tvrdí kouč BK Olomoucko Predrag Benáček.
Hráči Olomoucka těžko mohli přijmout výsledek losu s nadšením, ale flintu do žita předem rozhodně neházejí. „Nymburk je nejtěžším možným soupeřem, pohár je ale při formátu Final Four specifická soutěž a já věřím, že pokud budeme kompletní, budeme sahat po postupu do finále. Musíme se dokonale připravit na klíčové hráče Nymburka, podat špičkový výkon a vyrovnat se fyzičností zejména podkošové sestavě soupeře. Navíc věřím, že nás přijede podpořit naše skvělé fanouškovské jádro a vytvoří nám domácí atmosféru,“ zhodnotil soupeře pro semifinále kapitán týmu Lukáš Palyza.
Vedení soutěže již spustilo prodej vstupenek na zápasy Final Four Českého poháru. Základní vstupné je 90 korun, snížené vstupné 50 korun. Vstupenka platí vždy na jednotlivé utkání. Vstupenky se prodávají z části on-line a z části se budou prodávat na místě před utkáním. Hala bude po oba dny otevřena od 13 hodin a po prvním utkání bude vyklizena a následně bude otevřena opět v 16:30 hodin. On-line prodej probíhá na webové stránce www.final4.cz, kde je zřetelně vyznačeno, kam si mají fanoušci kupovat vstupenky, pakliže chtějí být z daného klubu pohromadě v kotli.

Total Comments

  • Taneční čaje
  • Zagorová v Prostějově
  • Galerie
  • Ceny Kultury
  • Tvaruzkovy festival
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V MOTORESTU U KOLA?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chvályhodný počin.

Přesně 251 velikonočních beránků nabídla středeční charitativní akce v Národním domě v Prostějově, kterou každoročně pořádá Rotary klub. Jak jsme zjistili, část krasavců byla přímo na místě prodána, zbývající originální kousky putovaly do sociálních ústavů a domovů.

Smrt pohřešovaného.

V minulém vydání Večerníku jsme zveřejnili policejní pátrací relaci po pohřešovaném seniorovi z Olšan u Prostějova. Sedmdesátiletý muž odjel osobním vozidlem k lékaři a slehla se po něm zem.
Na začátku minulého týdne přišla krutá zpráva. Důchodce byl nalezen mrtev v okrese Olomouc...

Total Comments

Osobnost týdne

HARLEJ
16 harlej 1
Pražská skupina vznikla v roce 1995 a za tu dobu si její dravé rockové písničky našly tisíce fanoušků. Svérázní muzikanti potěšili prostějovské fandy uplynulý čtvrtek večer v sále Společenského domu.

Total Comments

Číslo týdne

103
Josefa Schlesingerová spatřila světlo světa 19. dubna 1916. Na Velký pátek tak oslavila neuvěřitelné 103. narozeniny a stala se nejstarší obyvatelkou Prostějova. Vitální a stále čiperná dáma maturovala na obchodní akademii a celý život pracovala jako účetní. Dnes žije u své dcery.

Total Comments

Výrok týdne

„VEČERNÍK PRÝ VÍ VŠECHNO. TAKŽE URČITĚ VÍTE, ŽE MÁM FAKT HROZNOU ŽÍZEŇ!“

Jeden z dobře známých bezdomovců na náměstí T. G. Masaryka oslovil redaktora Večerníku se žádostí o finanční podporu na zakoupení krabicového vína.

Total Comments