Dobré ráno, dnes je čtvrtek 21.2.2019
svátek slaví Lenka,
zítra Petr
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Na dohled velkému úspěchu se dostali basketbalisté BK Olomoucko. V domácí pohárové soutěži postoupili mezi čtyři nejlepší týmy a zahrají si finálový turnaj o druhou nejvýznamnější domácí trofej. Finále Českého poháru se bude hrát 9. a 10. února v Novém Jičíně. Los ovšem hanáckému týmu příliš nepřál – v semifinále nastoupí proti Nymburku, nejlepšímu českému týmu posledních let.„Již účast v semifinále vnímáme jako velký úspěch. Jako klub jsme stále na začátku a postup do závěrečného turnaje je pro všechny velkým povzbuzením. Pohárová soutěž je specifická. Vždy rozhoduje jedno utkání. V takových zápasech je možné všechno, i když třeba na druhé straně stojí papírově silnější soupeř,“ tvrdí kouč BK Olomoucko Predrag Benáček.
Hráči Olomoucka těžko mohli přijmout výsledek losu s nadšením, ale flintu do žita předem rozhodně neházejí. „Nymburk je nejtěžším možným soupeřem, pohár je ale při formátu Final Four specifická soutěž a já věřím, že pokud budeme kompletní, budeme sahat po postupu do finále. Musíme se dokonale připravit na klíčové hráče Nymburka, podat špičkový výkon a vyrovnat se fyzičností zejména podkošové sestavě soupeře. Navíc věřím, že nás přijede podpořit naše skvělé fanouškovské jádro a vytvoří nám domácí atmosféru,“ zhodnotil soupeře pro semifinále kapitán týmu Lukáš Palyza.
Vedení soutěže již spustilo prodej vstupenek na zápasy Final Four Českého poháru. Základní vstupné je 90 korun, snížené vstupné 50 korun. Vstupenka platí vždy na jednotlivé utkání. Vstupenky se prodávají z části on-line a z části se budou prodávat na místě před utkáním. Hala bude po oba dny otevřena od 13 hodin a po prvním utkání bude vyklizena a následně bude otevřena opět v 16:30 hodin. On-line prodej probíhá na webové stránce www.final4.cz, kde je zřetelně vyznačeno, kam si mají fanoušci kupovat vstupenky, pakliže chtějí být z daného klubu pohromadě v kotli.

Total Comments

  • Prohlídky Kostel
  • Nohejbal
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Chtěli byste jít v Prostějově na Fed Cup?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Gečnukův triumf.

Nejenom tenisté a tenistky mohou vystoupat na grál krajského sportu. Třetím takovým do party se stal parašutista Dukly Prostějov Jiří Gečnuk, který ovládl anketu Sportovec Olomouckého kraje za rok 2018. Český reprezentant posbíral během kariéry celou řadu medailí, pyšní se také titulem absolutního mistra světa.


Nájemníci se nehrnou.

Nově postavený prostějovský komunitní dům v Sušilově ulici pro potřebné seniory za osmdesát milionů korun příliš netáhne. Magistrát totiž v luxusní nemovitosti nasadil tak vysoké ceny nájemného, že kapacita je nyní zhruba naplněna jen z více než poloviny. A to je hodně málo...

Přechody budou!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ KOLBABA
07 kolbabaPo roce do Prostějova opět zavítal nejznámější český cestoval. V sále kina Metro 70 poutavě vyprávěl o své cestě po Havajských ostrovech, které Prostějovanům popsal jako opravdový ráj. Byla to vskutku zajímavá přednáška.

Total Comments

Číslo týdne

 2
Dvě nové ulice má od minulého úterý Prostějov. Jistě, vybudované domy ve Vrahovicích a také v Čechovicích nějaký čas už stojí, ovšem zdejší noví obyvatelé se nedokázali shodnout na názvu ulic. Tak vězte, že nyní máme v našem městě Meruňkovou a Frébortovu ulici!

Total Comments

Výrok týdne

„„JE TO MOJE CHYBA, A TO SE STÁVÁ VÝJIMEČNĚ!“

Primátor Prostějova František Jura přiznal pochybení v jednom ze svých výroků směrem ke Společenskému domu.
Sebevědomí mu ale rozhodně nechybí...

Total Comments