Dobré odpoledne, dnes je pondělí 25.3.2019
svátek slaví Marián,
zítra Emanuel
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Oficiální charitativní projekt českého basketbalu s názvem „Bez faulů“ vygeneroval při novém formátu celé akce více než 212 000 korun, což je skvělý výsledek a výrazně k tomu přispěli hráči BK Olomoucko.

Pojišťovna Kooperativa totiž přispívala v průběhu celého charitativního období a při Kooperativa NBL All-Star Game v rámci statistiky Kooperativa Faktor pětistovkou za smeč a tisícikorunou za alley-oop a v těchto činnostech se basketbalisté hanáckého celku činili. Pojišťovna Kooperativa přispěla během charitativního období nejvíce za utkání Olomoucko – Svitavy, které nabídlo sedm smečí a tři alley-oopy, takže příspěvek činil 6 500 korun. Na druhém místě je duel Nymburk – Děčín se 4 500 korunami a o třetí místo se dělí se 4 000 korunami zápasy Opavy s Olomouckem a Děčína s Olomouckem.
„Máme šikovné hráče, kteří mají cit pro přihrávku a současně jsou atleticky dobře disponovaní. Takové akce se líbí fanouškům, a pokud se z nich získají i peníze na dobrou věc, je to jedině dobře,“ pochválil své hráče sportovní manažer BK Olomoucko Michal Pekárek.
Projekt v letošní sezóně pomáhal osmiletému Kryštofovi získat sportovní protézu, čtrnáctiletému Jakubovi, který je po onkologickém onemocnění míchy, pořídit si ortopedický dětský vozík a dvacetileté Vendy přispěl na handbike. Do projektu se zapojili hráči a kluby Kooperativa NBL, Asociace ligových klubů, Česká basketbalová federace, Česká televize a díky dárcovským SMS pomáhali i basketbaloví fanoušci.
„Věřím, že vybraná částka pomůže zlepšit život těm, kteří měli méně štěstí než většina z nás. To byl náš hlavní cíl. Těším se, že za rok budeme v projektu s našimi partnery opět pokračovat,“ uvedl předseda Asociace ligových klubů a člen Výboru ČBF Tomáš Kotrč.

Total Comments

  • Muzeum Kočárů
  • Prostějovské Velikonoce
  • Basic
  • Zahradnictví Adelovi
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_superfinale_korfbal

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V PIZZERII HRADEBNÍ?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Už mají plán.

Uběhl už nějaký ten týden od rozhodnutí brněnského soudu, který zneplatnil smlouvy mezi městem a společností Manthellan. Zdálo se, že si magistrát neví rady, co bude dělat se Společenským domem a jeho okolím. Minulou středu ale radní poprvé zveřejnili své plány s rekonstrukcí kulturáku i okolí. A bude se opravovat!

Škoda za 300 tisíc?!

V minulém vydání Večerník referoval o vandalském činu, který poškodil auto prostějovské zastupitelky Hany Naiclerové. Ta při prvotním šetření odhadla pro policii škodu na „zničeném“ autě politém barvou částkou tří set tisíc korun. Záhy vyšlo ale najevo, že někdo jí vozidlo polil Balakrylem, který za pár dní myčka odstranila...

Total Comments

Osobnost týdne

ANEŽKA FELNEROVÁ
12 felnerovaSpeciální ocenění si z mezinárodní koktejlové soutěže juniorů pod názvem HANÁCKÁ BARMAN SHOW 2019, která se konala v přednáškovém sále Národního domu, odnesla tato studentka pořádající Střední odborné školy Prostějov.

Total Comments

Číslo týdne

25 000
Společný koncert pěveckého sboru Nota Bene, dětí ze ZUŠ Vladimíra Ambrose a klavíristy Daniela Juna, který proběhl minulou středu v Městském divadle v Prostějově, vynesl rovných pětadvacet tisíc korun. Částka poputuje organizaci UNICEF.

Total Comments

Výrok týdne

„KDO JINÝ BY SI MĚL PROSTĚJOV UKLIDIT, KDYŽ NE MY SAMI!“

Náměstkyně primátora Milada Sokolová zvala všechny dobrovolníky, aby přiložili ruku k dílu při akci Ukliďme si Česko

Total Comments