Příjemnou noc, dnes je úterý 16.7.2019
svátek slaví Luboš,
zítra Martina
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Tři kola před koncem nadstavbové části Kooperativa NBL není jasné pořadí pěti týmů z osmi ve skupině A1. Jistou první příčku má Nymburk, osmou Brno. Pouze matematicky můžou o druhou pozici přijít Svitavy. Zbývající kluby budou v závěru ještě usilovně bojovat o co nejlepší postavení před play-off.

„Loni byly rozestupy v horní skupině větší. Jen se ukazuje, jak je v tomto ročníku liga vyrovnaná. Nikdo nemá nic jistého, každá porážka bolí a přináší posuny v tabulce. Rozhodují maličkosti. Proto bude pořadí po posledním kole hodně důležité. V play-off může mít velký vliv na výsledek sérií výhoda domácího prostředí v rozhodujícím zápase,“ tvrdí kouč BK Olomoucko Predrag Benáček.
Mezi elitní čtyřku se stále může dostat pět týmů, přestože šance sedmé Opavy nejsou velké. Zatím ztrácí tři výhry, musela by vše vyhrát a čekat na výsledky třetího Olomoucka a čtvrtých Pardubic. Na tuto dvojici ztrácí dvě výhry Ústí nad Labem, Děčín zaostává o jedinou výhru. „Je to opravdu hodně našlapané,“ uvědomuje si Benáček.
Hanácký klub není před posledními třemi koly ve špatné pozici. Pardubice se na něj dotáhly, mají ale horší vzájemné zápasy. Východočeši navíc v příštím kole přivítají stále neporažený Nymburk, v posledním kole navíc hostují v Děčíně. Válečníky rovněž čeká úřadující mistr, dokonce na nymburské palubovce. Snadný los nemá ani ústecká Sluneta. „Do cílové rovinky se dostáváme v situaci, kdy si vše můžeme uhrát sami. Ale každý zápas bude extrémně těžký. Nemůžeme čekat, že od soupeřů budeme dostávat nějaké dárky. Každý chce být v tabulce nahoře. Teď už jde do tuhého. Poslední tři kola, to už bude takové malé play-off,“ odhaduje velké bitvy kouč Olomoucka.

Total Comments

  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments