Dobré dopoledne, dnes je pátek 24.1.2020
svátek slaví Milena,
zítra Miloš
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Klasického pivota získalo vedení BK Olomoucko do kádru před novým ročníkem Kooperativa NBL. Muziku pod košem bude tvrdit Igor Josipovič, 206 centimetrů vysoký rodák z Bosny a Hercegoviny. Do nejvyšší české soutěže se vrací po třech letech. V sezóně 2015/2016 reprezentoval USK Praha.

„Igor má za sebou řadu sezón v kvalitních ligách. Díky zkušenostem si umí vybojovat prostor pod košem na obou polovinách palubovky. Dobře čte hru, v útoku se dokáže uvolnit, v obraně si zase dokáže získat respekt,“ představuje novou posilu hanáckého celku sportovní manažer BK Olomoucko Michal Pekárek.
Josipovič je 107 kilogramů vážící pořízek, který obvykle využívá své parametry v podkošových soubojích. Sám předpokládá, že se tak bude prezentovat i v novém klubu. „Řeknu to na rovinu. Prostor pod košem je můj. Tam budu hrát velmi fyzicky, ale férově,“ uvedl Josipovič, který si v kariéře zahrál i finále bosenské ligy a ve Slovinsku se dostal do semifinále.
Třicetiletý basketbalista v průběhu kariéry prošel sedmi kluby. Zahrál si i ve slovenských Levicích nebo slovinském Mariboru. V Bosně a Hercegovině vystřídal čtyři týmy, poslední sezónu strávil v kádru KK Kakanj. Ve čtyřiadvaceti zápasech dával v průměru 15,8 bodu na zápas a byl nejlepším střelcem týmu. S průměrem 6,4 doskoku na utkání byl současně také nejlépe doskakujícím hráčem.
Nová posila v BK Olomoucko nahradí Josipa Mikuliče, který na Hanou přišel v průběhu minulého ročníku a střídal lepší a horší výkony. I díky tomu nabídku na novou smlouvu od klubu po sezóně nedostal.

Total Comments

  • gatta
  • Nemocnice Agel
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U ANDĚLA V TYLOVĚ ULICI?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

K charitě se přidávají další.

Rovněž během uplynulého týdne pokračovala před místním nádražím v Prostějově charitativní akce v podobě rozlévání polévek bezdomovcům. Je potěšitelné, že k Miladě Sokolové s přidávají i majitelé občerstvení, kteří v sobotu lidem bez domova dovezli pochoutky s kebabem.

Smrt osobností.

 

Prostějovskou společnost zasáhly v posledních dnech hned dvě nešťastné zprávy. Zemřela dlouholetá prostějovská komunální politička, členka ČSSD a ředitelka Domova pro seniory v Jesenci Zuzana Bratterová, zesnul rovněž bývalý ředitel Obchodní akademie v Prostějově Pavel Sekanina. Čest jejich památce!

Total Comments

Osobnost týdne

TEREZA DOČKALOVÁ
03 dockalova
Držitelka dvou Cen Thálie byla hlavní postavou ve hře Nora, kterou minulé úterý přijelo do Prostějova představit pražské Divadlo pod Palmovkou.

Total Comments

Číslo týdne

1 801 797

Bravo! Téměř dva miliony korun přinesla letošní tříkrálová sbírka z celého Prostějovska, čímž byl zase o něco více překonán loňský rekord. Konická charita získala 579 028 korun, prostějovská 1 222 769 korun.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SE PROBUDILA, TAK KOLEM MĚ BYLY PLAMENY…“

Desetiletá Laura Čurejová vzpomíná na oheň, který pohltil celý dům její rodiny ve Vrbátkách a ona sama se ocitla v Dětském domově v Prostějově...

Total Comments