Dobrý večer, dnes je pátek 23.8.2019
svátek slaví Sandra,
zítra Bartoloměj
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Na perimetru bude v nové sezóně 2019/20 operovat v sestavě basketbalistů BK Olomoucko Malik Morgan, který může hrát na křídle, případně zaskakovat i na rozehrávce. Pětadvacetiletého Američana si vedení oddílu vyhlédlo jako náhradu za T. J. Dunanse.

„V Evropě bude podruhé. V předminulém ročníku hrál za nizozemský Den Bosch. Je to plus, protože už má za sebou zkušenost s evropským basketbalem a ví, že se tady hraje trošku jinak než v USA,“ prohlásil na adresu zámořské posily sportovní manažer BK Olomoucko Michal Pekárek. V Holandsku obsadil Morgan s klubem páté místo v nejvyšší soutěži.
Rodák z River Ridge v Louisianě působil od roku 2012 do roku 2017 v NCAA, poslední dva roky hrál za juniorský a pak i seniorský výběr týmu Tulane Green Wave.
„Hledali jsme univerzálního basketbalistu, který nám pomůže na obou polovinách palubovky. Hodně jsme vybírali, prohlíželi dostupná videa, sháněli všechny možné informace. Je to vždy trochu sázka do loterie, ale Malik vypadá dobře. Je individuálně zdatný, současně i atletický. Chytřejší ovšem budeme až po absolvování přípravy,“ uvedl Pekárek s tím, že nová posila měří 193 centimetrů a váží 93 kilogramů.

Total Comments

  • Memoriál Otmara Malečka
  • Nezamyslice
  • Sportovní hry
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK JSTE V LETNÍM OBDOBÍ SPOKOJENI S RESTAURAČNÍMI SLUŽBAMI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Total Comments

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Total Comments

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Total Comments

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...

Total Comments