Dobré ráno, dnes je pátek 24.1.2020
svátek slaví Milena,
zítra Miloš
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Na perimetru bude v nové sezóně 2019/20 operovat v sestavě basketbalistů BK Olomoucko Malik Morgan, který může hrát na křídle, případně zaskakovat i na rozehrávce. Pětadvacetiletého Američana si vedení oddílu vyhlédlo jako náhradu za T. J. Dunanse.

„V Evropě bude podruhé. V předminulém ročníku hrál za nizozemský Den Bosch. Je to plus, protože už má za sebou zkušenost s evropským basketbalem a ví, že se tady hraje trošku jinak než v USA,“ prohlásil na adresu zámořské posily sportovní manažer BK Olomoucko Michal Pekárek. V Holandsku obsadil Morgan s klubem páté místo v nejvyšší soutěži.
Rodák z River Ridge v Louisianě působil od roku 2012 do roku 2017 v NCAA, poslední dva roky hrál za juniorský a pak i seniorský výběr týmu Tulane Green Wave.
„Hledali jsme univerzálního basketbalistu, který nám pomůže na obou polovinách palubovky. Hodně jsme vybírali, prohlíželi dostupná videa, sháněli všechny možné informace. Je to vždy trochu sázka do loterie, ale Malik vypadá dobře. Je individuálně zdatný, současně i atletický. Chytřejší ovšem budeme až po absolvování přípravy,“ uvedl Pekárek s tím, že nová posila měří 193 centimetrů a váží 93 kilogramů.

Total Comments

  • gatta
  • Nemocnice Agel
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U ANDĚLA V TYLOVĚ ULICI?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

K charitě se přidávají další.

Rovněž během uplynulého týdne pokračovala před místním nádražím v Prostějově charitativní akce v podobě rozlévání polévek bezdomovcům. Je potěšitelné, že k Miladě Sokolové s přidávají i majitelé občerstvení, kteří v sobotu lidem bez domova dovezli pochoutky s kebabem.

Smrt osobností.

 

Prostějovskou společnost zasáhly v posledních dnech hned dvě nešťastné zprávy. Zemřela dlouholetá prostějovská komunální politička, členka ČSSD a ředitelka Domova pro seniory v Jesenci Zuzana Bratterová, zesnul rovněž bývalý ředitel Obchodní akademie v Prostějově Pavel Sekanina. Čest jejich památce!

Total Comments

Osobnost týdne

TEREZA DOČKALOVÁ
03 dockalova
Držitelka dvou Cen Thálie byla hlavní postavou ve hře Nora, kterou minulé úterý přijelo do Prostějova představit pražské Divadlo pod Palmovkou.

Total Comments

Číslo týdne

1 801 797

Bravo! Téměř dva miliony korun přinesla letošní tříkrálová sbírka z celého Prostějovska, čímž byl zase o něco více překonán loňský rekord. Konická charita získala 579 028 korun, prostějovská 1 222 769 korun.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SE PROBUDILA, TAK KOLEM MĚ BYLY PLAMENY…“

Desetiletá Laura Čurejová vzpomíná na oheň, který pohltil celý dům její rodiny ve Vrbátkách a ona sama se ocitla v Dětském domově v Prostějově...

Total Comments